Xorijiy tillar fanidan tayanch doktoranturaga kirish imtihonini topshirish muddatlari

Nizomiy nomidagi TDPUda xorijiy tillar fanidan tayanch doktoranturga kirish imtihonini topshirish muddatlari

 

Talabgorning F.I.Sh.

Ixtsisolik shifri

Toshpiradigan vaqti

1

Xodjaxonova Kamola Xusanovna

13.00.02

14 noyabr soat  09.00

2

Bayjonov  Furqat Baxramovich

13.00.02

3

Saimnazarova Dilnoza Abdune’matovna

13.00.02

4

Toshxonov Azizbek Tursunboevich

13.00.02

5

Normatov Muhriddin Yo‘ldashalievich

13.00.02

6

Xidirov Muhiddin Shermamatovich

13.00.02

7

Melieva Xusnida Xafizalievna

13.00.02

8

Sanaqulova Sarviniso Xamraqulovna

13.00.02

9

Axmedova Laylo Baxtiyor qizi

13.00.02

10

Normurodova Nigora Abdusattarovna

13.00.02

11

Mamasaidova Sayyodxon Ubaydulla qizi

13.00.02

12

Karimov Obid Obloqul o‘g‘li

13.00.02

13

Kusanova Ugiloy Madiyar kizi

13.00.02

14

Sadinov Jasur Samandarovich

13.00.02

15

Ishbaeva Nazira Abdiraimovna

13.00.02

16

Tursunova Zulayxo Omonullaevna

13.00.02

17

Narzullaeva Nodira Saydullaevna

13.00.02

18

Raximova Nodira Xurram kizi

13.00.02

19

Eshimbetov Olimjon Jalgasovich

13.00.02

20

Rasulov Murod Abdusamatovich

13.00.02

21

Sobirov Elyor Ozatovich

13.00.02

22

Sadikova Dilofruz Xusanovna

13.00.02

23

Bozorov Zokir Yuldosh O‘g‘li

13.00.02

24

Bakieva Zuxra Raxmatullaevna

13.00.02

25

Saidova Gulrux Halim qizi

13.00.02

26

Sabirov Sarvar Tursunmurotovich

13.00.02

27

Talipov Nigmatjon Nozimovich

13.00.02

28

Rajabova Xadicha O‘rol kizi

13.00.02

29

Dadaxodjaeva Ma’noxon Nosirovna

13.00.02

14 noyabr soat  14.00

30

Kurbonova Oysha Bekanazrovna

13.00.02

31

Voxidova Mukaddas Rasuljon kizi

13.00.02

32

Qudratov Kozim Karimovich

13.00.02

33

Abdusalomova Adiba Karimjonovna

13.00.02

34

Sattarova Shoira Agzamjon qizi

13.00.02

35

Nosirov Nizomiddin Baratovich

13.00.02

36

Qurbonazarov Ilhom To‘xtaevich

13.00.02

37

Ramazonova Gavharshod Saydulla qizi

13.00.02

38

Abduvaliev Nurillo Abdujalilovich

13.00.02

39

Jabborov Rustam Ravshanovich

13.00.02

40

To‘xtaev Boburbek Jamoliddin o‘g‘li

13.00.02

41

Mirzaev Akramjon O‘ktamjonovich

13.00.02

42

Axmedov Xusan Sharafiddinovich

13.00.02

43

Urazimbetova Aygul Aralbaevna

13.00.02

44

Kamolova Nargiza Ibragimovna

13.00.02

45

Ma’qulov Shuxrat Xolmatjonovich

13.00.02

46

Qo‘ziev Ruslan Qo‘zievich

13.00.02

47

Sultanov Turdali Muxtoralievich

13.00.02

48

Dadaboeva Zulxumor Mamatkarim qizi

13.00.02

49

Temirov Nurali Orifjonovich

13.00.02

50

Pardaeva Maftuna Islomjonovna

13.00.02

51

Fayzullaev Abdumuxammad Yuldosh o‘g‘li

13.00.02

52

Xidirov Muxammad Tursunkulovich

13.00.02

53

Tashtemirova Gulnoza Tashpulatovna

13.00.02

54

Xamraev Shuxrat Sharofovich

13.00.02

55

Abdullaeva Dilnoza Narzullaevna

13.00.02

56

Saxatov Miran Miryunusovich

13.00.02

 

 

Talabgorning F.I.Sh.

Ixtsisolik shifri

Toshpiradigan vaqti

1

Xamdamova Malika Ilxamovna

13.00.01

15 noyabr soat  09.00

2

Dadaboeva Feruzaxon Olimjonovna

13.00.01

3

Haydarov Dilshod Shog‘darovich

13.00.01

4

Meliev Ulmas Farmonovich

13.00.01

5

.Shodiev Ilyosjon Narziqul o‘g‘li

13.00.01

6

Xodjabergenova Rozaxan Uzaqbergenovna

13.00.01

7

Kadirova Sayyora Madaminovna

13.00.01

8

Sirjiddinova Iroda Maxammadovna

13.00.01

9

Rustamov Nazir Chorievich

13.00.01

10

Kaxxarov Siyavush Xudoyor o‘gli

13.00.01

11

Nuritdinova Xilola Abduraxmanovna

13.00.01

12

Kodirova Xalimaxon Nurmaxammad qizi

13.00.01

13

Diyarova Shaxloxon Rovshan kizi

13.00.01

14

Xo‘jaev Munis Otaboevich

13.00.01

15

Islamova Umida Qobil qizi

13.00.01

16

Jabborova Zebo Nurqobilovna

13.00.01

17

Muxammadiev Baxtiyor Jo‘raevich

13.00.01

18

Yoqubov Akmal Faziljonovich

13.00.01

19

Ozodjon Sharipjonovich

13.00.01

20

Azizov Ravshanbek Komilovich

13.00.01

21

Abdug‘aniev Ozod Tursunboy o‘g‘li

13.00.01

22

Toxtiyarova Shaxnoza Erkinovna

13.00.03

23

Rahimova Munira Ilxomovna

13.00.03

24

Umarova Fotima Abduraximovna

13.00.05

15 noyabr soat  14.00

25

Luxmanov Dilshod Baxtiyorovich

13.00.05

26

Raximov Minhojiddin Muhammadg‘olib o‘g‘li

13.00.07

27

Tojiboeva Nazokatxon Qobiljonovna

13.00.07

28

Terexova Olga Yevgenevna

13.00.08

29

Irisboeva Yoqutxon O‘tbosarovna

13.00.08

30

Normurodova Mahliyo Yusuf qizi

13.00.08

31

To‘laganova Gulnoza Olimjon qizi

19.00.01

32

Inogamova Lola Usmanbekovna

19.00.01

33

Jurakulova Dildora Ziyadullaevna

19.00.01

34

Erkaeva Munavvar Karshiboevna

19.00.01

35

Otaxonova Sevaraxon Tulkinovna

19.00.01

36

Karshieva Dilafruz Suyunovna

19.00.01

37

Omarov Salamat Muratovich

07.00.01

38

Oltiboev Alisher Meylievich

07.00.01

39

Eshkuvatov Bobir Valikul  o‘g‘li

07.00.01

40

Xazratqulov Sherzod Abror o‘g‘li

07.00.01

41

Bobojonov Dostonbek G‘ofurovich

07.00.01

42

Majidov Sunnatullo Umidullaevich

07.00.01

43

Utanov Xurshid Sheralievich

07.00.01

44

Ravshanova Gulxayo Abdikaxorovna

07.00.01

45

Kamolov Jaxongir Mamasidikovich

07.00.01

46

A’loxonov Muhriddin To‘raxonovich

07.00.01

 

 

 

Ixtisosliklar bo`yicha tayanch doktoranturaga kirish imtihoni savollari

Fayllar:
1. 07.00.01 -.doc     2. 13.00.01.doc     3. 13.00.02.doc     4. 13.00.03.docx     5. 13.00.05d.doc     6. 13.00.07.doc     7. 13.00.08d.doc     8. 19.00.01.doc    

Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.