Ixtisosliklar bo`yicha malakaviy imtihon topshiruvchilar ro'yxati.

13.00.01 – Pedagogika nazariyasi. Pedagogik ta’limotlar tarixi ixtisosligi bo‘yicha malakaviy imtihon topshiruvchilar ro‘yxati:

 

 

F.I.Sh.

Muddati

1

Kenjaboyeva Nigora Mamayusufovna

 

 

2018 yil

18 dekabr soat 10.00

2

Karimova Bibixol Xayrullayevna

3

Nasыrova Zarina Munirovna

4

Xolmatov Lochin Nurboboyevich

5

Daminova Shoxida Kabulovna

6

Xaydaraliyev Xurshid Xamiddulayevich

7

Iminova Muxayyo Aslanbekovna

8

Gaynazarova Gulbaxor Abdullayevna

9

Akbarov Baxodir Abduraxmonovich

10

Tursunov Diyor Sunnatovimch

11

Abirova Umida Nazarovna

12

Kadirov Alisher Keldiyevich

13

Narkabilova Gulnoza Pulatovna

14

To‘ychiyeva  Inoyatxon Ibragimovna

15

Sheronova Maryam Bazarbayevna

16

Rafikova Muattar Ravshanovna

17

Abduraximov Quyoshbek Suvonqulovich

18

Farsaxonova Dilafruz Rizaxanovna

19

Jalolov Baxromjon

20

Yusufaliyev Elyorjon Mashrabovich

21

Nigmanova Umida Baxramovna

22

Rasulova Aziza Mirbaxramovna

23

Umurzakova Dilfuza Irkinovna

24

Mamadjanova Nozima Azimxodjayevna

25

Farmonov Bekzod Begmatovich

26

Raxmonov Azamat Ruzvonovich

27

Raximova Shaxlo Baxtiyarovna

28

Madjidova Dildora Abduxamidovna

29

Otajonov Jamshid Mashrabjonovich

30

Muxitdinova Kamola Abrorxon qizi

 

 

 

13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligi bo‘yicha malakaviy imtihon topshiruvchilar ro‘yxati:

 

F.I.Sh.

Muddati

1

Qorayev Samaraddin Barakayevich

2018 yil 19 dekabr soat 14.00

2

Boboyorov Shuxratjon Suvonqulovich

3

Raxmonova Dilnavoz Muxiddinovna

4

Karimova Nargiza Raximovna

5

Mavlyanova Gulira’no Xikmatillayevna

6

Akayeva Nodira Mexlibayevna

7

Sharipova Guzal Sodiqovna

8

Dilshodbekov Shoxboz Dlishodbek o‘g‘li

 

  13.00.06 – Elektron ta’lim nazariyasi va metodikasi  ixtisosligi  bo‘yicha malakaviy imtihon topshiruvchilar ro‘yxati:

 

 

F.I.Sh.

Muddati

1

Eshimov Raxmon Rustamovich

2018 yil

19 dekabr soat 14.00

2

Tuxtamatov Xasan Rixsibayevich

 

 

 

Ingliz tili fanidan malakaviy imtihon

topshiruvchilar ro‘yxati:

 

 

F.I.Sh.

Muddati

1

Karimova Bibixol Xayrullayevna

 

 

 

 

2018 yil

25 dekabr

soat 09.00

 

 

 

 

2018 yil

25 dekabr

soat 14.00

2

Nasirova Zarina Munirovna

3

Nafasov G‘anisher Abdurashidovich

4

Xurramov Isroil Abdurashidovich

5

Doniyorov Xushvaqt Tojiboyevich

6

Xaydaraliyev Xurshid Xamiddulayevich

7

Fayzullayev Rustam Xamrayevich

8

Ochilov Fariddun  Izotullaevich

9

Sheronova Maryam Bazarbayevna

10

Daminova Shoxista Kabulovna

11

Jalolova Pokiza Muzaffarovna

12

Qodirova Buzulayxo  Turg‘unovna

13

Abdullayeva Mavluda  Aribovna

14

Zaripova Dilnoza Anvarovna

15

Shaumarova Zilola Abdushukurovna

16

Axmedov Jo‘raboy Raxmonberdiyevich

17

Sobirova Mavjuda Ruziyevna

18

Azizova Zulfizarxon Fazilovna

19

Bakiyeva Muxabbat Kamaliddinovna

20

Iminova Muxayyo Aslanbekovna

21

Gaynazarova Gulbaxor Abyudullayevna

22

Isabayeva Mashxura Muxiddinovna

23

Kadirbayeva Xurliman Mangitbayevna

24

Raximova Shaxlo Baxtiyarovna

25

Akramova Xafiza Samadovna

26

Madjidova Dildora Abduxamidovna

27

Akayeva Nodira Mexlibayevna

28

Shamuratov Rastam Shaxakimovich

29

Tuxtamatov Xasan Rixsibayevich

30

Abdullaeva Nafisa Shavkatovna

31

Otaqulov Elbek Shuxrat o‘g‘li

32

Shayzakova Dilbar Abdikayumovna

33

Badritdinova Madina Baxromovna

34

Abduraximov Quyoshbek Suvonqulovich

35

Mannonov Jaxongir Adashboyevich

36

Farsaxonova Dilafruz Rizaxanovna

37

Berdieva Muxabbat Meyliyevna

38

Imomov Musurmon Prinazarovich

39

Artikbaeva Sayyora Toshpulatovna

40

Shernazarov Iskandar Ergashevich

41

Omonova Muborak Abdurazzoqovna

42

Sultanova Guzal

43

Umurzakova Dilfuza Irkinovna

44

Toshxonov Azizbek Tursunboyevich

45

Ma’qulov Shuxratjon Xolmatjonovich

46

Haydarov Dilshod Shog‘darovich

47

Yusufaliyev Elyorjon Mashrabovich

48

Boboyorov Shuxratjon Suvonqulovich

49

Raxmonova Dilnavoz Muxiddinovna

50

Karimova Nargiza Raximovna

51

Qodirov Maxmudjon Muxammadjonovich

52

Latipova Almira Ravilyevna

53

Karimova Nargiza Abdugafurovna

54

Radjapova Dilfuza Duschanovna

55

Sanakulov Abror Rajabovich

56

Farmonov Bekzod Begmatovich

57

Artikova Gulnoza Abduxalikovna

58

Ismailova Nurjaxon Zuxuriddinovna

59

Xujaniyozova Guzal Sultanovna

60

Axmedova Vaziraxon Asqarovna

61

Mavlyanova Gulira’no Xikmatillaevna

62

Turmatov Jaloliddin

63

Dilshodbekov Shoxboz Dlishodbek o‘g‘li

64

Babaniyazova Maxbuba Yusupovna

65

Muxitdinova Kamola Abroxon qizi

66

Ruzikulova Nigora Shuxratovna

67

Xaydarov Sulaymon Amirkulovich

68

Toshev Olmos Nuriddinovich

69

Jalolov Baxromjon

70

Bobojonov Islombek Usmonaliyevich

 


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.