Malakaviy imtihonlar topshiruvchilar ro‘yxati

2019-yil fevral oyida TDPUda malakaviy imtihonlar topshiruvchilar ro‘yxati:

13.00.01 – Pedagogika nazariyasi. Pedagogik ta’limotlar ixtisosligi tarixi bo‘yicha:

 

F.I.Sh.

VAQTI

1

Akbarov Baxodir Abduraxmonovich

2019 yil 22 fevral soat 09.00

2

Abdullaev Yashnarjon Mahkamovich

3

Kushakova Gulnora Egamkulovna

4

Zaripov Fayziddin Muxidinovich

5

Masharipova Nasiba Ro‘zmatovna

6

Sattorov Anvar Ergashovich

7

Shermatova Umida Sapaevna

8

Mardieva Gulnoz Quchqarovna

9

Mingbaeva Barno Ubaydullaevna

10

Artikbaeva Sayyora Toshpulatovna

11

Xudoyqulova Dilrabo Shodmonovna

12

Qalandarova Mehribon Kamolovna

 

13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligi bo‘yicha:

 

F.I.Sh.

Vaqti

1

Mamatova Gulshan Amankulovna

2019 yil 25 fevral soat 14.00

2

Azimova Feruza Sunnatullaevna

3

Muslimov Sherzod Narzulla o‘g‘li

 

13.00.03 – Maxsus pedagogika ixtisosligi bo‘yicha:

 

F.I.Sh.

Vaqti

1

Sayfullaeva Dilafro‘z Axmadovna

2019 yil 22 fevral soat 14.00

           

13.00.06 – Elektron ta’lim nazariyasi va metodikasi  ixtisosligi bo‘yicha

 

 

F.I.Sh.

Vaqti

1

Jo‘raev Voxid Tojimamatovich

2019 yil 22 fevral soat 14.00

2

Xurramov Baxodir Sapparovich

 

 

 

Ingliz tili fani bo‘yicha:

 

 

F.I.Sh.

Vaqti

1

Akbarov Baxodir Abduraxmonovich

2019 yil 23 fevral soat 10.00

2

Abdullaev Yashnarjon Mahkamovich

3

Nosirova Ra’no Xamidovna

4

Zaripov Fayziddin Muxidinovich

5

Qidirboyeva Xurliman Mangitbaevna

6

Jo‘raev Ikrom Nematovich

7

Iminova Muxayyo Aslanbekovna

8

Azizova Qizlarxon Mashrabovna

9

Tursunov Farrux G‘ulomovich

10

Xayitova Feruza Burxanovna

11

Abdullaev Botir Nurillaevich

12

Xudoyqulova Dilrabo Shodmonovna

13

Atabaeva Guzal Farxadovna

14

Mingbaeva Barno Ubaydullaevna

15

Lyovkina Mariya Fyodorovna

16

Mamatova Gulshan Amankulovna

17

Kavilova Dilyoraxon Abdujabbor qizi

18

Ruzimetova Gulbaxor Adiljanovna

19

Rustamova Nodira Rustamovna

20

Uzoqov Asliddin Mehriddinovich

21

Xujaniyozova Guzal Sultanovna

22

Radjapova Dilfuza Duschanovna

23

Bakieva Xilola Sapaevna

24

Turgunova Aziza Toshpulatovna

25

Irisboeva YokutxonO‘tbosarovna

26

Sultanova Guzal

27

Sanakulov Abror Nazarovich

28

Xodjaeva Odinaxon Yusupovna

29

Shamuratov Rustam ShaxakimovichРустам

30

Yunusova Shaxnoza Muxamadumarovna

31

Abdullaev Diyorjon Nodirjon o‘g‘li

32

Muslimov Sherzod Narzulla o‘g‘li


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.