“Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi bo'yicha kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro'yxati 1-30 guruhlar (kunduzgi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON RO‘YXATI

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

1 - guruh

1

Eshpo‘latov Shahzod Xayrulla o‘g‘li

2

Egamov Xusniddin Xasanboyogli

3

Nurbayev Baxrom Orasbay ug‘Li

4

Turdiboyev Xayotbek Pulat o‘g‘li

5

Nematov Umidjon Erkin o‘g‘li

6

Xolsaidov Xojiakbar Qobil o‘g‘li

7

Chimboyev Madiyor Doniyor o‘g‘li

8

Malikov Abdulatif Axror o‘g‘li

9

O‘lmasjonov Jahongir O‘tkir o‘g‘li

10

Ag‘zamov Baurjon Qodir o‘g‘li

11

Ashuraliyev Ismatillo Baxodirjon o‘g‘li

12

Xusanov Bekmurod Shuhrat o‘g‘li

13

Qalandarov Kamronbek Abdukul o‘g‘li

14

Turg‘unov Otabek Oyxo‘ja o‘g‘li

15

Abrolov Saidrasulxoja Aloxojaogli

16

Yoqubjonov Toxirxon Botir o‘g‘li

17

Ibroximov Islom Rustam o‘g‘li

18

Jabborov Mansurjon Abdulaziz o‘g‘li

19

Sobirov Obbosjon Abdulxafiz o‘g‘li

20

Qo‘qonov Firdavsjon Tesha o‘g‘li

21

To‘laboyev Jamoliddin Tirkash o‘g‘li

22

Hayrullayev Shahriyor Ibodulla o‘g‘li

23

Tursunov Jamshid Baxtiyor o‘g‘li

24

Sharipov Baxtjon Abdishukur o‘g‘li

25

Ismatillayev Davron Asadulla o‘g‘li

26

To‘xtayev Asadbek Komil o‘g‘li

27

Raxmonov Yorqinjon Tulqin o‘g‘li

28

Azimboyev Bo‘ritosh Xxx

29

Xudoynazarov Farhod Faxriddin o‘g‘li

30

Azizov Avazbek Bahriddin o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

2 - guruh

1

Dadaxonov Saidjabbor Sobirjon o‘g‘li

2

Alixonov Azizxon Komilxon o‘g‘li

3

Ergashev Abrorbek Shovkat o‘g‘li

4

Hamidova Sojida Obidjon qizi

5

Shayzakov Faxriddin Sodik o‘g‘li

6

Meliqulov Abdujalil Mengdobilovich

7

Umarbekov Tursunbek Davronbek o‘g‘li

8

Tuxtasinova Muhlisa Axmadali qizi

9

Amurtemirov Shamsiddinxon Nigmatilla o‘g‘li

10

Kamolov Sunnatbek Xolmurod o‘g‘li

11

Xusanov Sag‘dulla Xusniddin o‘g‘li

12

Inatov Doston Samat o‘g‘li

13

Bozorov Jo‘rabek Abdusalom o‘g‘li

14

Xakimov Anvarjon Raximjon o‘g‘li

15

Manopov Axror Dilshod o‘g‘li

16

Kodiraliyev Abrorjon Baxrom o‘g‘li

17

Xusanboyev Ubaydulla Yunus o‘g‘li

18

Abdullayev Sadirjon Toxir o‘g‘li

19

Qo‘chqorov Muxriddin Alisher o‘g‘li

20

Murodov Rashid Bahodir o‘g‘li

21

Yuldashev Nurmuhammad Ilyos o‘g‘li

22

Maxmudov Jasurjon Mansur o‘g‘li

23

Abduxoshimov Dostonbek Rustam o‘g‘li

24

Axmatov Sultonali Sunnatulla o‘g‘li

25

Shavkatov Shadrunbek Vosit o‘g‘li

26

Xurramov Fayzi Mordoy o‘g‘li

27

Yusupov Ulug‘bek Umarjon o‘g‘li

28

Turekulov Adilxan Nurbay o‘g‘li

29

Abdullayev Asadbek Abdurasul o‘g‘li

30

Qo‘ziyev Xudoyor Raximjon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

3 - guruh

1

Qo‘ziyev Boymurod Raxmon o‘g‘li

2

Bakirov Zafar Abdikadirovich

3

Qurboniyozov Subxon Suyun o‘g‘li

4

Orinbekov Sultonmurod Jo‘raqul o‘g‘li

5

Nurumbayev Erjigit Mirzabek o‘g‘li

6

Abdullaxo‘jayev Sunnatulla Qo‘chqor o‘g‘li

7

Mamasiddiqov Oybek Muzaffar o‘g‘li

8

Azimov Jalol Ziyadulla o‘g‘li

9

Mirzanazarov Shaxzod Abduraxim o‘g‘li

10

Ahmedov Otabek Zokir o‘g‘li

11

Mamatov Javoxir Muzaffar o‘g‘li

12

Umbarov Akbar Ikromovich

13

Abdulxakimov Abduraxim Abdukodir o‘g‘li

14

Xolmo‘minov Shuhrat Fayzulla o‘g‘li

15

Baxtiyorov Adxam Abdunazar o‘g‘li

16

Qosimov Sirojbek Umirbek o‘g‘li

17

Tursunov Kamoljon Anvar o‘g‘li

18

Raximov Armon Yedil o‘g‘li

19

Xamzayev Asqar Abduraxim o‘g‘li

20

Asalova Diyora Raximjon qizi

21

Yusupov Asliddin Serob o‘g‘li

22

Mannopov Dilshod Baxodir o‘g‘li

23

Qarshiboyev Javlonbek Shaxobiddin o‘g‘li

24

Ochilov Jahongir Abdurasul o‘g‘li

25

Jo‘rayev Sobir G‘ulom o‘g‘li

26

Abdullayeva Gulasal Oybek qizi

27

Togaimurotov Kuvonchbek Mamasaid o'g'li

28

Jalolov Mirzoxid Sobir o‘g‘li

29

Abdullayev Umidjon Murodulla o‘g‘li

30

Ro‘zmatov Shoxruxxon Uygunjon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

4 - guruh

1

Jumaqulov Raju Jasur o‘g‘li

2

Hamdamov Dostonbek Rajabboyevich

3

Sidikov Timur Barat o‘g‘li

4

Bozorov Javohir Abdurahim o‘g‘li

5

Xabibullayev Shohjaxon Zafarjon o‘g‘li

6

Sulaymanbikov Aliuxan Asilbek o‘g‘li

7

Djurayev Begjon Ergash o‘g‘li

8

Abdukaxarov Muxriddin Xusniddin o‘g‘li

9

Umirov G‘olibjon Qilichboy o‘g‘li

10

Kodiraliyev Bekzod Tayir o‘g‘li

11

Lapasov Zahriddin Shuhrat o‘g‘li

12

Erkinov Axrorjon Oybek o‘g‘li

13

Qo‘ziboyev Nizomiddin Shuxrat o‘g‘li

14

Jurayev Samandar Ergash o‘g‘li

15

Anorboyev Nodirbek Ulug‘bek o‘g‘li

16

Do‘smurodov Sherdor Bobomurod o‘g‘li

17

Saydalamov Abduxamid Temirxo‘ja o‘g‘li

18

Bekmirzayev Muxiddin Yulchiboy o‘g‘li

19

Baxtiyorov Azizbek Hamdam o‘g‘li

20

A’zamov Azizxon Adham o‘g‘li

21

Abdug‘aniyev Ismoil Janob o‘g‘li

22

Xayrullayev Eldor Samin o‘g‘li

23

Maxmanazarova Umida Muzaffar qizi

24

Abduxalilova Muxlisa Davron qizi

25

Samatov Sherzodjon Sherali o‘g‘li

26

Ergashboyev O‘lmas Azimjon o‘g‘li

27

Buribekov Nurlibek Urazali o‘g‘li

28

Maxsitov Xasan Doniyor o‘g‘li

29

Ortiqov Ulug‘bek Sobirjon o‘g‘li

30

Abduazimov Erjon Abduaziz o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

5 - guruh

1

Abdujalilov Ibroym Abduvoxob o‘g‘li

2

Bosimov Bobirjon Xusniddin o‘g‘li

3

Qaldibekov Asatbek Baxitjan o‘g‘li

4

Alimbayev Asatbek Janibek o‘g‘li

5

Xabibullayev Abror Shuxrat ug‘li

6

Abdukarimov Sardor Sanjar o‘g‘li

7

Ochildiyev Hasan Mamatrahimovich

8

Akbaraliyev Baxodir G‘ayrat o‘g‘li

9

Charshanbiyev Islombek Karim o‘g‘li

10

Kaxramanov Jalg‘as Baxtibek o‘g‘li

11

Darapov Axrorbek Aybek o‘g‘li

12

Uktamov Shoxjaxon Dilmurat o‘g‘li

13

Mirzakarimov Jaloliddin Xurshid o‘g‘li

14

Muhiddinov Salohiddin Nuriddin o‘g‘li

15

Duysenov Shahzodbek Safarbek o‘g‘li

16

Rahmatov G‘ayratbek Abdimurod o‘g‘li

17

Norbekov Ibroxim Siroj o‘g‘li

18

Zakirov Umirzoq Taxir o‘g‘li

19

Maxamatjonov Oxunjon Fazliddin o‘g‘li

20

Jumanov Jamshid Norjigit o‘g‘li

21

Tudayev Ruslan Arziqul o‘g‘li

22

Egashev Baxtiyor Ubaydulla o'g'li

23

Qodirov Islom Abdug‘aniyevich

24

Iskandarov Abrorjon Abdisattor o‘g‘li

25

Mamatkarimov Bahodir Komiljon-o‘g‘li

26

Ismailov Bekzadbek Bahramovich

27

Xudayqulov Oybek Ruziqul o‘g‘li

28

Jahongirov Asilbek Alisher o‘g‘li

29

Bo‘riyev Bekzod Muxtorxon o‘g‘li

30

Ubaydullayev Kamronbek Oybek o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

6 - guruh

1

Buriyev Musoxon Suvon o‘g‘li

2

Ne’matjonov Ozodbek Kamoliddin o‘g‘li

3

Xasanboyev Azizbek Abduvali o‘g‘li

4

Hamroqulov Shaxbozjon Shavkatovich

5

Berdiboyev Ermurod Erpo‘lat o‘g‘li

6

Nuritdinov Jo‘rabek Qo‘chqorovich

7

Tillayev Nodirjon G‘anisher o‘g‘li

8

Abdumajitov Mirzaraxim Abdunabi o‘g‘li

9

Ibrohimov Rustam Doniyor o‘g‘li

10

Qoraxonov Alimuhammad Shavkat o‘g‘li

11

O‘tkirov Shahriyor O‘tkirovich

12

Xusanboyev O‘tkir Mo‘minjon o‘g‘li

13

Qalandarov Jahongir Azamat o‘g‘li

14

Yusupov Temur Abdihakim o‘g‘li

15

Nazarov Hamrobek Muzaffar o‘g‘li

16

Maxmudov Dilmurod Ravshanovich

17

Fayzullayev Azizbek Maxmudjon o‘g‘li

18

Odilov Tuychiboy Panji o‘g‘li

19

Hakimov Islomjon Izzatillo o‘g‘li

20

Jo‘raboyev Rustamjon Umidjon o‘g‘li

21

Xayrullayev Shohzamon Xolmurod o‘g‘li

22

Obloberganov Azizjon Alijon o‘g‘li

23

Kidiraliyev Nursultan Elmurad o‘g‘li

24

Kusherbayev Nuritdin Mamirbek o‘g‘li

25

Xaitboyev Mardonbek Rovshan o‘g‘li

26

Navruzov Abror Umarjon ug‘Li

27

Dalaboyev Abduazim Zuxriddin o‘g‘li

28

Murotova Maftuna Shuxratjon qizi

29

Xisamiddinov Muzaffar Kamoliddin o‘g‘li

30

Sobirov Dilshod Baxtiyor o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

7 - guruh

1

Saidullaev Zhanshid Qudtatilla o'g'li

2

Soatov Elyorbek Ergashvoy o‘g‘li

3

Sobitjonov Sardor Botir o‘g‘li

4

Xonto‘rayev Mamatkarim Nematulla o‘g‘li

5

Asanbayev Nurkamal Iskandar o‘g‘li

6

Sobirov Javlonbek Shermuxammad o‘g‘li

7

Ibragimov Do‘stmurod Abdurasul o‘g‘li

8

Xasanov Sirojiddin Norboy o‘g‘li

9

Xurramov Anvar Xolmurod o‘g‘li

10

Turdiyev Alisher Aliqul o‘g‘li

11

Haydarov Shohzodjon Fazliddin o‘g‘li

12

Axmedov Akbarjon Alisher o‘g‘li

13

Shermatov Asrorbek Bobojon o‘g‘li

14

Jumayev Davronbek Abdujabbor o‘g‘li

15

Abdug‘Afforov Shoxrux Ilxom o‘g‘li

16

Mamatov Muslimbek Norboy o‘g‘li

17

Sayfiddinov Bunyod Sayfiddin o‘g‘li

18

Quanishbekov Nurbolat Jiyenbay o‘g‘li

19

Amatov Sarvarbek Rasulbay o‘g‘li

20

Nurullayev Zafarbek Sultonboy o‘g‘li

21

Mirzamaxmudov Nodirjon Shokir o‘g‘li

22

Bakirova Nigora Baxrom qizi

23

Ruzmatov Axrorbek Raxmat o‘g‘li

24

Doniyarov Quvondiq Irisqul o‘g‘li

25

Erkuziyev Shaxzodbek Umid o‘g‘li

26

Mirodilov Ismoil Mirxalil o‘g‘li

27

Xamrayev Mexriddin Xazratovich

28

Bidjigitov Dinmuxammad Omar o‘g‘li

29

Axmetov Muxriddin Nuriddin o‘g‘li

30

Jo‘rayev Ilyos Oltiboy o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

8 - guruh

1

Xolmamatov Otabek Obidjon o‘g‘li

2

Jumanov Og‘abek Nurxon o‘g‘li

3

To‘laganov Baxtiyor Abdulmajid o‘g‘li

4

Abdumannapov Sadir Abdumalik o‘g‘li

5

Usmonaliyev Davron G‘Anisher o‘g‘li

6

Yusupjonov Umarjon Ne’mat o‘g‘li

7

Olimjonov Sanjarbek Odiljon o‘g‘li

8

Ziyodullayev Sardor Shovkat o‘g‘li

9

G‘opporov Shoxzod Xusan o‘g‘li

10

Murodov Asadbek Aziz o‘g‘li

11

Almatov Muhiddin Xasan o‘g‘li

12

Xashimova Nazokat Ismoil qizi

13

Rixsibayev Xamidjon Shavkat o‘g‘li

14

Nurimov Zuxriddin Naim o‘g‘li

15

Xamidov Abdulaziz G‘ofurjon o‘g‘li

16

Abdijamolov Anvarbek Abduqodir o‘g‘li

17

Dosmatov Elmurod Dilmurod o‘g‘li

18

Uktamov Sarvarbek Umrbek o‘g‘li

19

Sharipov Mirjalol Erkinovich

20

Boymuradov Islom Uktam o‘g‘li

21

Tursunpulatov Olimjon Baxodir o‘g‘li

22

Meliquziyev Baxriddin Vaxobjon o‘g‘li

23

Jalilov Obidjon Qosim o‘g‘li

24

Xolov Oromjon Baxrom o‘g‘li

25

Isroilov Nodirbek Ilxom o‘g‘li

26

Kamilov Sadiqjon Yusupjon o‘g‘li

27

Abduqodirov Bekdil Bekmurod o‘g‘li

28

Saidjafarov Saidabos Saydazim o‘g‘li

29

Abdujalilov Abdulaziz Rustam-o‘g‘li

30

Sharaxmatov Dilshod Xusniddin o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

9 - guruh

1

Ismatov Bekzod Oybek o‘g‘li

2

Mo‘ydinov Voxidjon Valijon o‘g‘li

3

Komilov Xayitali Zarifjon o‘g‘li

4

Abdujalilov Sardorbek Ikrom o‘g‘li

5

Xamitov Shahzod Abdurasul o‘g‘li

6

Jumaboyev Azimjon Dilshod o‘g‘li

7

Xusnitdinov Zuxriddin Shaxridin o‘g‘li

8

Shozodaqulov Suhrob Abduraxmon o‘g‘li

9

Jo‘rabekov Farruxbek Madaminbek o‘g‘li

10

Usmanov Aliakbar Yulchiboy o‘g‘li

11

Nurmatova Ruxsora Kenja qizi

12

Saydiabrorova Nasiba Abduvoxid qizi

13

Qunarov Shavkat Mengli o‘g‘li

14

Abduraimov Bekzod Baxtiyor o‘g‘li

15

Ashirqulov Ilxomjon Abdumumin-o‘g‘li

16

Dinomonov Javohir Shug‘Rat o‘g‘li

17

Yagudin Ravshanbek Xusan o‘g‘li

18

Asliddinov Shoxboz Anvar o‘g‘li

19

Norbo‘tayev Samandar Husniddin o‘g‘li

20

Imanberdiyev Muxammadjon Batirxan o‘g‘li

21

Abduvaliyev Azamat Xasan o‘g‘li

22

Eshmurodov Xolmurod Maxkam o‘g‘li

23

Vaxobov Akmal Xojiakbar o‘g‘li

24

Baxramkulov Farrux Farxojanovich

25

Shonazarov Umidbek Saparboy o‘g‘li

26

Javliyev Davronbek Ilhom o‘g‘li

27

Ismatov Og‘abek Otabek o‘g‘li

28

Choriyev Azamat Mamat o‘g‘li

29

Valiyev Temurbek Xalimjon o‘g‘li

30

Raximjonov Abdulaziz Jahonsher o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

10 - guruh

1

Rahmatullayev Sunnatilla G‘aybullo o‘g‘li

2

Raxmatov Bekdaulet Muxammad o‘g‘li

3

Umaraliyev Abror Abduqayum o‘g‘li

4

Ramazonov Javohir Jamol o‘g‘li

5

Masharipova Zuhrajon Sotimboy qizi

6

Safarov Og‘abek Faxriddin o‘g‘li

7

Xolbozorov Samariddin Ibrogim ugli

8

Oxunboyev Shaxzod Uktamali o‘g‘li

9

Jurabayev Alisher Asatulla o‘g‘li

10

Nurmamedov Murodjon Ma’mur o‘g‘li

11

Xudoyberdiyev Shaxzod Axror o‘g‘li

12

Abduraximov Sardorbek Ergash o‘g‘li

13

Yo‘ldoshev Saddam Akramjon o‘g‘li

14

G‘anijonov Xusan Mashraf o‘g‘li

15

Saparbayev Faxriddin Rustam o‘g‘li

16

Soyibjonov Umidjon Rustam o‘g‘li

17

Maxamatov Farrux O‘tkir o‘g‘li

18

Baybolov Azizbek Muxiddin o‘g‘li

19

Berdiyorov Temurbek Ismail o‘g‘li

20

Lutfiddinov Eldorbek Jamoliddin o‘g‘li

21

Muzropov Javlonbek G‘ulomjon o‘g‘li

22

Nishonboyev Nurmatilla Raxmatulla o‘g‘li

23

Fayzullayev Bobomurod Nazar o‘g‘li

24

Choriyev Alibek Anvar o‘g‘li

25

Yo‘ldoshev Anvar Toshxo‘Jayevich

26

Muyutov Abduraim Abdumalik o‘gli

27

O‘rinboyev Shohruh Ilhom o‘g‘li

28

Azizov Umidjon Ibodullo o‘g‘li

29

Usmonova Feruza Abdali qizi

30

Xusanov Umidjon Sobir o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

11 - guruh

1

Ismoilov Asqar Usmon o‘g‘li

2

Salimboyeva Madina G‘ofurjon qizi

3

Mamatqulov Ravshanbek Xamzali o‘g‘li

4

Rasulov Sardor Ravshan o‘g‘li

5

Apsayeva Farida To‘lqinovna

6

Soatov Behzod Farxod o‘g‘li

7

Sayfillayev Behzod Furqat o‘g‘li

8

Otaxo‘jayev Munavvarxo‘ja Umidjon ug‘li

9

Saydaliyev Nusratilla Nig‘matillayevich

10

Xolmurodov Sanjar Shokirovich

11

Soatov Ruzimurod Uraz o‘g‘li

12

Oyxo‘jayev Murodxo‘ja Kamol o‘g‘li

13

Xudayberganov Mirzoxid Mirodilla o‘g‘li

14

Akobirov Muhammadfozil Islom o‘g‘li

15

Abdullayev Ziyodulla Xayrulla o‘g‘li

16

Miyzamov Sayfiddin Baxriddin o‘g‘li

17

Ortiqov Xamidjon Xamdamjon o‘g‘li

18

Ruziqulov Umarjon Akbarjon o‘g‘li

19

Karimov Eldor Husniddin o‘g‘li

20

Komilov Fayruzbek Shuxratjon o‘g‘li

21

Sadirxo‘jayev Umidxo‘ja Nodirxo‘ja o‘g‘li

22

Turg‘unboyev Farrux Fahriddin o‘g‘li

23

Haitov Baburbek Hamrobek o‘g‘li

24

Turg‘unov Bekzod Islom o‘g‘li

25

Omonqulov Kamoljon Botir o‘g‘li

26

Buriboyev Ramazon Faxriddinovich

27

Farmonov Bunyodjon Axmad o‘g‘li

28

Abduxamidxo‘jayev Sarvarxo‘ja Anvarxo‘ja o‘g‘li

29

Meliko‘ziyev Elbek Sherqo‘zi o‘g‘li

30

Qodirov G‘ulomjon Tavakkal o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

12 - guruh

1

Axrolov Fazliddin Farxod o‘g‘li

2

Ravshanov Nasir Nasimjon o‘g‘li

3

Quldoshev Ravshan Utkir o‘g‘li

4

Abdullayev Abduqaxxor Boltaboy o‘g‘li

5

Xolmurodov Bobur Shodiyor o‘g‘li

6

Karimov Abbos Bahodir o‘g‘li

7

Saydullayev Shohruh Ulug‘bek o‘g‘li

8

Odinayev Odina Nosirovich

9

Azimov Otajon Komil o‘g‘li

10

Vasiyev Abdurouf Uchqun o‘g‘li

11

Ro‘ziqulov Shavkatjon Rustamjon o‘g‘li

12

Boymaqov Otabek Erkaboy o‘g‘li

13

Zokirov Xoliqnazar Mamurjon o‘g‘li

14

Fayziyev Shamsiddin Uzoqboy o‘g‘li

15

Nuriddinov Salohiddin Mansur o‘g‘li

16

Chimpulatov Sobitjon Saydahmat o‘g‘li

17

Abdusamadov Shoxzod Umarali o‘g‘li

18

Beshimov Babajan Begench o‘g‘li

19

Narziqulov Jaloliddin Muxiddin o‘g‘li

20

Maxmatqulov Asliddin Sangi o‘g‘li

21

Abdujalolov Javlon O‘tkir o‘g‘li

22

Nazarov Serikxo‘ja lsa o‘g‘li

23

Abdusamadova Ozoda Mavludjon qizi

24

Bazarbayev Nematilla Ismailjan o‘g‘li

25

Sultonbekov Sardorbek Sanjar o‘g‘li

26

Yo‘ldoshev Muzaffar Baxodir o‘g‘li

27

Sharapov Zokirjon Vaxob o‘g‘li

28

Ergashev Olimjon Abdijalil o‘g‘li

29

Boboqulov Abbos Bobir o‘g‘li

30

Madiyev Zokirxo‘ja Rustam o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

13 - guruh

1

Abdullayev Azizxon Ayyubxon o‘g‘li

2

Amirov Jahongir Qahramon o‘g‘li

3

Olimjonova Dilnoza Xamid qizi

4

Abayev Shodliq Amanmurat o‘g‘li

5

G‘ulomov Asadillo Yo‘lchiboyevich

6

Bozorov Doston Bozor o‘g‘li

7

Nodirov Otabek Dilmurod o‘g‘li

8

Mustofoqulov O‘rol Abdusalom o‘g‘li

9

Ochilov Shoxrux Furqat o‘g‘li

10

Xayrullayev Abdulaziz G‘ayratjon o‘g‘li

11

Jabborov Anvar Bekmurot o‘g‘li

12

Ismatov Abdusamadbek Ozod o‘g‘li

13

Ismoilov Omon Iskandar o‘g‘li

14

Maxmudov Axrorjon G‘ayrat o‘g‘li

15

Razzakov Fozilbek Baxrom o‘g‘li

16

Toxirov Saidjahon To‘ychixo‘ja o‘g‘li

17

Nasrulloyev Faxriddin Umedilloyevich

18

Fayzulloyev Maxmud Isroilovich

19

Abduraximov Husniddin Sayriddin o‘g‘li

20

Sattorov Jamol Fazliddin o‘g‘li

21

Nomozov Jasur Jumanazar o‘g‘li

22

Imomaliyev Ikrom Yuldoshali ug‘li

23

Abduqodirov Mansurbek Abdujalil o‘g‘li

24

Mahmarajabov Og‘abek Ashirali o‘g‘li

25

Xikmatov Sardor Anvar o‘g‘li

26

Raxmatov Afzalxo‘ja Akbar o‘g‘li

27

Norboyev Anvarjon Azamatjon o‘g‘li

28

Umiraliyev Timur Aldiyar o‘g‘li

29

Shuxratov Sherzod Shuxrat o‘g‘li

30

Jo‘rayev Xurshid Xasan o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

14 - guruh

1

Mannopov Qobiljon Baxrom o‘g‘li

2

Jumayev Davron Do‘smurod o‘g‘li

3

Raximov Javoxir Abdurashid o‘g‘li

4

Ibodullayev Ismoilbek Bozor o‘g‘li

5

Maxkamov Samandar Ibroxim o‘g‘li

6

Suleymanov Sardor Farxod o‘g‘li

7

Axmadjanov Mansurbek Mashrabjon o‘g‘li

8

Temirov Asilbek Kayrat o‘g‘li

9

Qaxorov Mirjalol Abduvaxob o‘g‘li

10

Xikmatov Ilg‘orbek Baxodir o‘g‘li

11

Turg‘unov Abdulaziz Alisher o‘g‘li

12

Abdukaxxarov Ilyos Shuxrat o‘g‘li

13

Saidmurodov Ramziddin To‘ychiboy o‘g‘li

14

Ergashev Dilshod Toxir o‘g‘li

15

Abduvohidov Ozodjon Saydirasul o‘g‘li

16

Xalimboyev Azamat Dilshod o‘g‘li

17

Tilyabekov Ozodbek Zulfiqor o‘g‘li

18

Umirzoqov Samandar Tillabek o‘g‘li

19

Kamolov Xusan Abdurashid o‘g‘li

20

Abdumutalov Islomiddinjon Xusniddin o‘g‘li

21

Jalilov Asilbek Sanjar o‘g‘li

22

Begmatov Farxod Faxritdinovich

23

Akramov Xamidullo Sunatulla o‘g‘li

24

Imomjonov Begzod Ikrom o‘g‘li

25

Habibov Firdavs Alisher o‘g‘li

26

Abdullayev Aziz Zafar o‘g‘li

27

Husanov Akobir Buron o‘g‘li

28

Giyasov Farrux Xasanovich

29

Qo‘ziyev Shahzod Maxmarashid o‘g‘li

30

Jumayev Mirzohid Shukurullo o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

15 - guruh

1

Jo‘rayev Suhrob Rovshan o‘g‘li

2

Saparov Shoxrux Zokir o‘g‘li

3

Sobirov Umarbek Ravshanbek o‘g‘li

4

Talabov Doston Ma’rufjon o‘g‘li

5

O‘tkirova Maftunabonu Alisher qizi

6

To‘xtayev Elbek Mehriddin o‘g‘li

7

Tolibov Sardor Sobirjon o‘g‘li

8

Axmedov Ortiqboy Sunatulla o‘g‘li

9

Turg‘unboyev Jaxongir Zokiriddin o‘g‘li

10

Isroilov Qambarali Baxtiyor o‘g‘li

11

Mirzayev Islom Qaxramon o‘g‘li

12

Erqulov Doston Dilmurod o‘g‘li

13

Maxamatov Rustamxon Murod o‘g‘li

14

Nazaraliyev Farrux Jumakuzi o‘g‘li

15

Muxammadjonov Nuriddin Qahramon o‘g‘li

16

Hayitov Fatxullo Shokir o‘g‘li

17

Tulavberdiyev Nurpeis Abdujabbor o‘g‘li

18

G‘ofurov Zafar Komil o‘g‘li

19

Raxmatov Javlonbek Xolbuta o‘g‘li

20

Nosirjonov Samandar Nodirjon o‘g‘li

21

Akbarov Axrorxo‘ja A’zamxo‘Ja o‘g‘li

22

Djurayev Suhrob Karimovich

23

Sobirjonov Oybek Sobirjon o‘g‘li

24

Sodiqov O‘razali Abdunabi o‘g‘li

25

Aliqulov Orifjon Islomjon o‘g‘li

26

Davlatboyev Izzat Shavkatovich

27

Toshmurodov Shahzod Shokir o‘g‘li

28

Qo‘shboyeva Sevara Abdumannob qizi

29

Karabayev Inamjon Tashnazar o‘g‘li

30

Fozilov Mirjalol Umarali o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

16 - guruh

1

Xayitov G‘ulomjon Eshmurod o‘g‘li

2

Salibayev Faxriddin Farxod o‘g‘li

3

Mardonov Shoxruh Shomurod o‘g‘li

4

Chorshanbiyev Xondamir Tursunmurod o‘g‘li

5

Azimov Oybek Asqarali o‘g‘li

6

Yernazarov Ayarbek Baxit o‘g‘li

7

Abdulkosimov Fayzullo Axmat o‘g‘li

8

Nomozov Sobir Baxtiyor o‘g‘li

9

Jumayev Zuhriddin Berdiyor o‘g‘li

10

Akramov Xikmatulla Sunnat o‘g‘li

11

Boqiyev Bobur Rovshan o‘g‘li

12

Raupov Firdavs Nabijon o‘g‘li

13

Oqqulov Baxtiyor Nosir o‘g‘li

14

Nizomiddinov Sardorbek No‘monjon o‘g‘li

15

Abdumaxmedov Mavlonbek Maxsud o‘g‘li

16

Bahodirova Shaxzoda Jahongir qizi

17

Azamov Aslbek Yursinali o‘g‘li

18

Nematjonov Jamshidbek Olimjon o‘g‘li

19

Xamidboyev Oybek Olimjon o‘g‘li

20

Murodov Erkin Farxodovich

21

Subhonov Usmon Jo‘rabekovich

22

Raxmatov Fazliddin Ne’mat o‘g‘li

23

Mengnorov O‘rol Baxtiyor o‘g‘li

24

Akmalov Ismoiljon Bahrom o‘g‘li

25

Obidov Zuxriddin Zoxid o‘g‘li

26

Sodiqov Sardor Umid o‘g‘li

27

Ergashev Muslimbek Yo‘ldosh o‘g‘li

28

Sattarov Maxmud Javli o‘g‘li

29

Abdialimov Umidjon Rustamjon o‘g‘li

30

Raximberdiyev Davronbek Nurmon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

17 - guruh

1

Yokubjonov Bunyodjon Ilxomjon o‘g‘li

2

Xolboyev Otabek Jaxongir o‘g‘li

3

Otajonov Azizbek Baxtiyor o‘g‘li

4

Musayev Saidakbarxon Hoshimxon o‘g‘li

5

Xudaynazarov Anvarjon Valijon o‘g‘li

6

Qarshiyev Islom Xaydar o‘g‘li

7

Saidqulov Ravshan Raxmatulla o‘g‘li

8

Omonov Suxrob Jumanazar o‘g‘li

9

Omonov To‘xtamurod Fayzi o‘g‘li

10

Qosimov Jahongir Qodir o‘g‘li

11

Sunakboyev Jumadilla Abdulla o‘g‘li

12

Kenjayeva Fotima Xamza qizi

13

Muxammedov Baxrom Abdurasul o‘g‘li

14

Bozorov Baxtiyor Erkin o‘g‘li

15

Nurimboyev Asadbek Baxtiyor o‘g‘li

16

Qodirov Mahamadjon Rahmatullo o‘g‘li

17

Abdunabiyev Komiljon Kamol o‘g‘li

18

Abdugapparov Jamshid Abdumannop o‘g‘li

19

Turdanbayev Azizbek Rustam o‘g‘li

20

Ibragimov Javoxir Botir o‘g‘li

21

Sobirov Asadbek Davronbekovich

22

Omonqulov Sirojiddin Zokir o‘g‘li

23

G‘aybullayev Ulug‘bek O‘tkirbek o‘g‘li

24

Yaxshinorov Umid Abdihalil o‘g‘li

25

Axilbekov Mirjan Asilbek o‘g‘li

26

Turdiqulov Nuriddin Maxmudjon o‘g‘li

27

Kamolitdinov Muhriddin Nizomitdin ug‘li

28

Bozorboyev Yusuf Muzaffar o‘g‘li

29

Ismoilov Islom Mahamadjon o‘g‘li

30

Karimov Baxtiyor Qo‘chqor o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

18 - guruh

1

Nurxo‘jayev Abdullaxo‘ja xolxo‘ja o‘g‘li

2

Abdullayev Azizbek Ergash o‘g‘li

3

Iskandarov Asan Mamadiyor o‘g‘li

4

Muzaffarov Ravshanbek Nurjon o‘g‘li

5

Normatov Shoxrux Olim o‘g‘li

6

Erkaboyev Maxsudjon Faxritdin o‘g‘li

7

Jo‘raqulov Feruzjon Muzaffar o‘g‘li

8

Hudoyberdiyev Sanjar Abdirazzaq o‘g‘li

9

Suyunov Ibrohim Samijon o‘g‘li

10

Nurmatov Qobiljon Odiljonovich

11

Bekmirzayev Shuxrat Saloxiddinovich

12

Hamidov Sanjar Yusuf o‘g‘li

13

Sherboboyev Asliddin Shamsiddin o‘g‘li

14

Mirzayev Mirzohid Maxsudjon o‘g‘li

15

Bozorov Ma’murjon Abduraxmon o‘g‘li

16

Xolmurodov Sarvarbek Azamat o‘g‘li

17

Xudaybergenov Jamshid Jabbarbergen uli

18

Amirov Qobuljon Xusan o‘g‘li

19

Murotaliyev Maxmudjon O‘lmas o‘g‘li

20

O‘ralov Javlon Muzaffar o‘g‘li

21

Sarimsakov G‘iyosiddin Ungarovich

22

Eshtemirov Otabek Alisher o‘g‘li

23

Chiniboyev Xamid Jonibek o‘g‘li

24

Omilov Qodirjon Zoir o‘g‘li

25

Abdufattoxov Foziljon Zafar o‘g‘li

26

Xudoyberdiyev Aybek Alaviddin o‘g‘li

27

Tovqorayev Tuyg‘un To‘xli o‘g‘li

28

Normamatov Nurbek Husniddin o‘g‘li

29

Alimuradov Shahboz Abduraxim o‘g‘li

30

Sadullayev Sulaymon Davronovich

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

19 - guruh

1

Xudoynazarov Mashrabjon Quvondiqovich

2

Sottiyeva Nilufar Hasan qizi

3

Shaymardanov Nodirbek Ilhomovich

4

Ilesbayev Azamat Dilmaxambet o‘g‘li

5

Abduvaliyev Meyirbek Tillabek o‘g‘li

6

Xolmatov Bo‘ritosh Sortboy o‘g‘li

7

Xoldorov Qodirxo‘ja Lutfulla o‘g‘li

8

Umarov Sherali Shovkat o‘g‘li

9

Xamidov Abbos Meli o‘g‘li

10

Axmedov Fazliddin Zoir o‘g‘li

11

Keldiyorov Anvar Azamat o‘g‘li

12

Rahmatov Kamoliddin Husniddin o‘g‘li

13

Kurgonboyev Maxmudjon Xasan o‘g‘li

14

Abdaminova Pokizaxon Tavakkal qizi

15

Mahkamov Javohir Madiyor o‘g‘li

16

Norboboyev Otabek Faxriddin o‘g‘li

17

Usmonov Bobir Ikrom o‘g‘li

18

Xamdamov Abdulla Iskandar o‘g‘li

19

Meyliyev Abror Azamat o‘g‘li

20

Ruziyeva Kamola Parda qizi

21

Jabborov Javoxirbek G‘ofur o‘g‘li

22

Komilov Asrorbek Muxtorbek o‘g‘li

23

Otaxonov Shahriyor Hamid o‘g‘li

24

Azzamov Xo‘jaaxmad Guliston o‘g‘li

25

Abdullayev Abduxoshim Abdugappar ugli

26

G‘aybullayev Suxrob Sadullo-o‘g‘li

27

Xasanov Ulug‘bek Abduraxim o‘g‘li

28

Ikromov Shohboz Jamoliddin o‘g‘li

29

Xaydaraliyev Shokirjon Shukurjon o‘g‘li

30

Turg‘unov Furqatjon Juraboy o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

20 - guruh

1

Navruzov Jasurjon Navruzovich

2

Kuchkarov Begzod Zaynitdin o‘g‘li

3

Tillayev Abrorxuja Aziz o‘g‘li

4

Maxmudov Jo‘rabek Islom o‘g‘li

5

Salimov Shaxzodbek Jahongir o‘g‘li

6

Ilesov Timur Murot o‘g‘li

7

Botirov Yoqubjon Olimjon o‘g‘li

8

Tuylenov Nurjan Burxanovich

9

Sultonov Soibjon Furqatovich

10

Xolbutayev Ulug‘bek Raxman o‘g‘li

11

Zaitov Shinbolat Fazliddin o‘gli

12

Mamajonov Xikmatjon Abdumumin o‘g‘li

13

Choriyev Og‘abek Jo‘raqulovich

14

Davlatboyev Madrahim Sadulla o‘g‘li

15

Mardonov Muxriddin Sherali o‘g‘li

16

Ergashev Bekzod Shuxrat o‘g‘li

17

Abdulxakimov Sherzodbek Shuxratbek o‘g‘li

18

Basmankulov Xasan Xojimurod-o‘g‘li

19

G‘afurov Oybek Maxmutjon o‘g‘li

20

Imomaliyev Ilxom Yuldashali o‘g‘li

21

Xoliqov Mirbosit Akbar o‘g‘li

22

Toshpo‘latov Aziz Sunnatulla o‘g‘li

23

Abdullayev Laziz Lutfullo o‘g‘li

24

Quziboyev Sherzodjon Muxiddinjon-o‘g‘li

25

Ergashov Sirojiddin G‘ayrat o‘g‘li

26

Ergashov Shaxzod Gulmurot o‘g‘li

27

G‘ulomov Fayzullo Ilxomjon o‘g‘li

28

Nodirova Fotima Obloyorovna

29

Xaydarov Ulmas Olimjon o‘g‘li

30

Ergashev Davron Shermamat o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

21 - guruh

1

Nodirov Tohirjon Obloyor o‘g‘li

2

Ismoilov Umrzoq Sherali o‘g‘li

3

Kurbaniyazov Ixtiyor Baxtiyor o‘g‘li

4

Mingboyev Himoyun Mamarajab o‘g‘li

5

Turg‘unboyeva E’zoza Erkinjon qizi

6

Ro‘zimov Jamshidbek Ulug‘bek o‘g‘li

7

Ibragimov Olmos Ravshan o‘g‘li

8

Ibragimov Azizbek Abdurahmon o‘g‘li

9

Toshpo‘latov Shohzod Muhiddin o‘g‘li

10

Toshmurodov Bekzod Vali o‘g‘li

11

Xamidov Jahongir Jumaboy o‘g‘li

12

Bo‘riyev Jamshid Nuriddin o‘g‘li

13

Abduxalimov Otabek Abdujalil o‘g‘li

14

Xamdamov Sodikjon Zaparbek o‘g‘li

15

Chermashev Azamatjon Qurvanali o‘g‘li

16

Rovshanova Shoxsanam Qahramon-qizi

17

Xudoyqulov Sardor Eshpo‘lat o‘g‘li

18

Abduganiyev Abdugani Kaxramon o‘g‘li

19

Abdusaminov Yorqinjon Shuhratjon-o‘g‘li

20

Fattohov Umid Abduhamid o‘g‘li

21

Toshkenboyev Abdulaziz Abdukaxar o‘g‘li

22

Niyazmamatov Saidjon Anvarbek o‘g‘li

23

Andaqulov Alimirzabek Alisher o‘g‘li

24

Egamberdiyev Shoximardon Utkir o‘g‘li

25

Valiboyev Amirshoh Toshpo‘lotovich

26

Asrorov Parvizjon Alisherovich

27

Azamatov Umidjon Azamat o‘g‘li

28

Napasov Doniyor Tuxtasin o‘g‘li

29

G‘apporov Yelaman Kudiyor o‘g‘li

30

Boboxolov Xudoyberdi Mansur o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

22 - guruh

1

Abdullayeva Hilola Ravshan qizi

2

Ismoilov Zarif Isroil o‘g‘li

3

Mamatqulov Elyor Shuxratjon o‘g‘li

4

Almatov Umidjon Baxtiyor o‘g‘li

5

Po‘latov Jasurbek Javlonbek o‘g‘li

6

Baxtiyorov Shoxjaxon Abrorjon o‘g‘li

7

Mehriddinov Muhammad Zayniddin o‘g‘li

8

Abdurasulov Muhammad Norbek o‘g‘li

9

Berdiyorov Ulug‘bek Erkinjon o‘g‘li

10

Ibroximov Muxammadxon Baxodirxon o‘g‘li

11

Nosirov Alisher Xolmirza o‘g‘li

12

Pardayev Orifjon Xusan o‘g‘li

13

Pardayev Xasan Shavkat o‘g‘li

14

Rajabov Nurjaxonbek Avaz o‘g‘li

15

Ashurov Abror Urol o‘g‘li

16

Tashtanov Sardor Telman o‘g‘li

17

Abdullajonov Dilshod Abror o‘g‘li

18

Berdiyev Salohiddin Abdirazzoq o‘g‘li

19

Alinazarov Jasurbek Doniyor o‘g‘li

20

Isoqov Xotamjon Adxam o‘g‘li

21

Ergashev Husan Yusupovich

22

Obidjonov Azamat Dilmurod o‘g‘li

23

Ashirqulov Jahongir Shovkat o‘g‘li

24

Usenov Muslimbek Shukurjon o‘g‘li

25

Ergashev A’zamjon Foziljon o‘g‘li

26

Urayimov Nurmuxammad Xabibullo o‘g‘li

27

G‘ofurova Nigora Abdujabbor qizi

28

Abdusattorov Azizbek Murodjon o‘g‘li

29

Zuxritdinov Xumoyun Farrux o‘g‘li

30

Zuxriddinov Bobur Ulug‘bek o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

23 - guruh

1

Sadirov Mirvoxid Mirjo‘ra o‘g‘li

2

Ne’matov Islomiddin Shuxrat o‘g‘li

3

Quchqorov Nurali Asadovich

4

Kodirov Bekzod Abdugaforovich

5

Normurodov Ro‘ziboy Boysoatovich

6

Janzakov Otabek Sulton o‘g‘li

7

Raximov Sanjar Quldosh o‘g‘li

8

Sultonqulov Mirzabobur Mirzaqodir o‘g‘li

9

Tilovqobilov Kozimjon Muxtor o‘g‘li

10

Xabibullayev Abror Ne’matulla o‘g‘li

11

Jalilov Nodirbek G‘olibjon o‘g‘li

12

Yusufov Hakimjon Ro‘ziboy o‘g‘li

13

Tojiqulov Arslonbek Sodiqjon o‘g‘li

14

Xursanov Turg‘un Yashnar o‘g‘li

15

Bazarbayev Sharapat Kuo‘anishbayevich

16

Esanov Yusuf Sherbobo o‘g‘li

17

Esonov Rustam O‘ktamjon o‘g‘li

18

Tuymayev Xamza Abdunazarovich

19

Boltaboyev Jasurbek Baxtiyor o‘g‘li

20

Tojimuratov Shahboz Abdumajidovich

21

Jo‘rayev Asadbek Ikrom o‘g‘li

22

Perdibekov Akmal Djalg‘asbek o‘g‘li

23

Eshqobilov Bekzod Qorjavovich

24

Seydanov Mumtoz Tuloberdi o‘g‘li

25

To‘laganov Jamshid Husan o‘g‘li

26

Karimov Alisher Nizom o‘g‘li

27

Xamiddinov Zaynobiddin Shuhrat o‘g‘li

28

Ibragimov Toshpo‘lat Abdug‘ofur-o‘g‘li

29

Rizanov Izzat Bobir o‘g‘li

30

Hamroyev Dilshod Qahromon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

24 - guruh

1

Ne’matov Abbosbek Ibodulla o‘g‘li

2

Uzoqova Sanobar Baxodir qizi

3

Turayev Jasur Eshmamat o‘g‘li

4

Xaydabulov Aslbek Berdiraxmat o‘g‘li

5

Qarshibayeva Nigora Uktam qizi

6

Mirxamitov Jasurbek Soxib o‘g‘li

7

Raxmatov Dilshodjon G‘ayrat o‘g‘li

8

Abdullayev Jalolbek Davron o‘g‘li

9

Vaydullayev Nuriddin Husan o‘g‘li

10

Ibragimov Jaloliddin Abduxamid o‘g‘li

11

Baratov Islom Qayum o‘g‘li

12

Mirzayev Jasurbek Musurmon o‘g‘li

13

Omonov Shohruh Kamol o‘g‘li

14

Ro‘ziboyev Shaxzod Umrzoq o‘g‘li

15

Abduvaliyev Ozodbek Uchqun o‘g‘li

16

O‘rozboyev Anvarjon Sherali o‘g‘li

17

Norbo‘tayev Suxrob Nasim o‘g‘li

18

Abbosov Abdusamad Abdusalim o‘g‘li

19

Guzorov Voxidjon Komilovich

20

Abaqulov Mashrabjon Izatulla o‘g‘li

21

Karimov Islom Shuhrat o‘g‘li

22

Lutfiddinov Bekzod Abdusattor o‘g‘li

23