“Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti ta’lim yo‘nalishi uchun kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro`yxati 1-6 guruhlar(kunduzgi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON RO‘YXATI

Ta’lim shakli: Kunduzgi

Ta’lim tili: O‘zbek

Ta’lim yo‘nalishi: 5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti ta’lim yo‘nalishi

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli:  Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

1 - guruh

1

Musurmankulova Zuxra Alisher qizi

2

Choriyeva Oyjamol Novruz qizi

3

Turdaliyeva Lazzat Narimon qizi

4

Nig‘matullaxo‘jayeva Shahodat Elmurod qizi

5

Xaydarova Go‘zal Abdulla qizi

6

Berdimurodova Zulayxo Rustam qizi

7

Qosimova Madinabonu Xamid qizi

8

Zayidjanova Ziyoda Baxodir qizi

9

Oxunjonova Gulnoza Pardaboy qizi

10

Ubaydulloyeva Gulshanbonu Xasanovna

11

Ibrohimova Nozima Dilshod qizi

12

Sotivoldiyeva Munisa Abduraxim qizi

13

Xudoyshukurova Mohira Ibragim qizi

14

Temiraliyeva Maftuna Axmadjon qizi

15

Abdulazizova Madina Avaz qizi

16

Abdullayeva Soliyaxon Abdukarimjon qizi

17

Maksudova Shoxsanam Marip qizi

18

Sharipova Jaxona Namazbay qizi

19

Xushboyeva Nelufar Damin qizi

20

Shomahmudova Maftuna Sobit qizi

21

Boliyeva Barchinoy Umarqul qizi

22

Rahimova Zilola Naimjon qizi

23

Ibragimova Fotima Nurmat qizi

24

Karimova Go‘zal Nasirovna

25

Mavlonova Gulmira Maxmud qizi

26

Xayitmurodova Gulnoza Furkat qizi

27

Normamatova Mohira Mashirabovna

28

Saparbayeva Gulbonu Rustam qizi

29

Sultonxo‘jayeva Muxlisaxon Toxir qizi

30

Safarova Zarima Xo‘jamurot qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

2 - guruh

1

Razzoqova Sug‘diyona Jahongir qizi

2

Jumaboyeva Gulshoda Mehridin qizi

3

Anormatova Sitora Nurmamat qizi

4

Nurmatova Sharifa Ilxom qizi

5

Egamberdiyeva Shaxnoza Nasiboyevna

6

G‘afforova Zulfizar Sultonboy qizi

7

Ikromova Sarvinoz Sherzod qizi

8

Xuchchinova Mahliyo Shavkatjon qizi

9

Sheraliyeva Farida Sayfulla qizi

10

Turxunova Dilnavoz Xamza qizi

11

Abduraximova Indira Seytmuratovna

12

Xujayeva Shaydo Matvafo qizi

13

Muxtarova Dilorom Maxmud qizi

14

O‘tanazarova Gulruh Ro‘ziqul qizi

15

Ganiyeva Dilnoza Abdisaxat qizi

16

Imomaliyeva Go‘zal Maxmudjon qizi

17

Davlatova Gulira’no Ildar qizi

18

Axmedova Zuxra To‘lqin qizi

19

Arabboyeva Zilolaxon Alijon qizi

20

Akramova Charosxon Avaz qizi

21

Xudaynazarova Sabrina Ilhom qizi

22

Bultbayeva Jamila Botir qizi

23

Ergasheva Kamolaxon Voxiddin qizi

24

Sadatova Zebo Farxod qizi

25

Mamatqulova Maftuna Anvar qizi

26

Utegenova Nigora Nishanbay qizi

27

Usmonaliyeva Nazokat Sherali qizi

28

Abdiqodirova Durdona Nayobiddin qizi

29

Salomova Gulshoda Yusufjon qizi

30

Salomova Dilnura Yusufjon qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

3 - guruh

1

Abduxalilova Shohsanam Abdumalik qizi

2

Radjabova Sabrina Mamasharif qizi

3

Muminova Xilola Ibroxim qizi

4

Masavurova Ruxsora Raimjon qizi

5

Umidova Nasiba Umid qizi

6

Karimova Nigina Raxmatovna

7

Sattorova Malika Fazliddin qizi

8

Shodiyeva Zebo Olimjon qizi

9

Norimova Sohiba Shavkat qizi

10

Anvarova Madina Shaxobiddin qizi

11

Xusanova Marjona Hazrat qizi

12

Turdimatova Sayyora Axmadjon qizi

13

Yo‘ldosheva Nasiba Azamat qizi

14

Omonqulova Robiya Doniyor qizi

15

Dadajonova Yoqutxon Abror qizi

16

Soipova Mushtariy Dilshod qizi

17

Qayumova Xumora Abdug‘Aporovna

18

Ashirkulova Odina Raxmat-qizi

19

Abdusattarova Nasibaxon Abdurasul qizi

20

Mirzaxakimova Fayruza Umidjon qizi

21

Miraliyeva Dildora Shuxratjon qizi

22

Ubaydullayeva Dilfuza Xayrulla qizi

23

Xursantova Muxlisa Rahimberdi qizi

24

To‘xtayeva Sarvinoz G‘ani qizi

25

Karimova Zulfiya Shavkat qizi

26

Ziyoviddinova Ziyoda Muxiddin qizi

27

Mamatova Odina Abduvahob qizi

28

Joylavova Mohinur Avazbek qizi

29

Axmedaliyeva Dilshoda Shuxrat qizi

30

Muxtorova Maftuna Istam qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

4 - guruh

1

Obodova Farangiz Xamid qizi

2

Juraboyeva Guzalxon Utkirjon-qizi

3

Mirkamolova Humora Dilshod qizi

4

Rabbimova Maftuna Burxon qizi

5

Raximjonova Sabina Zafarjon-qizi

6

Jumanova Dilfuza Dilshod qizi

7

Hasanova Marg‘Iyona Bekmurod qizi

8

Ablakulova Charosxon Baxtiyor qizi

9

Narzullayeva Ozodaxon Shuxrat qizi

10

Vallamova Moxinur Faxriddin qizi

11

Jalolova Nafisa Iskandar qizi

12

Nurimmetova Laylo Boltaboyevna

13

Joniqulova Dilnoza Karimjon qizi

14

Xayitova Zebiniso O‘tkirbek qizi

15

Axmadaliyeva Muxlisa Topil qizi

16

Karimova Madinabonu Ubaydullo qizi

17

Kayumova Madinaxon Doniyor qizi

18

Shodmonova Shaxribonu Shoahmad qizi

19

Toshpo‘latova Ozoda Muzaffar qizi

20

Amirova Kamola Jo‘raboy qizi

21

Boltayeva Saodat Baxodir qizi

22

Abdumalikova Madinabonu Bahodir qizi

23

Yunusova Gulnoza Rovshan qizi

24

Omonova Muxayyo Abdumannob qizi

25

Ibatova Sevara Mira’zam qizi

26

Sunnataliyeva Munisa Mamur qizi

27

Baxtiyorova Feruza Asatulla qizi

28

Hamroyeva Feruza Oybek qizi

29

Mutaliyeva Oyjarkin Baxtiyar qizi

30

Yuldasheva Moxira Abdurashid qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

5 - guruh

1

Sattorova Nilufar Jumanazar qizi

2

Mamadiyeva Nozimaxon Ma’Murjon qizi

3

Abdirasulova Yulduz Mirmuxsin qizi

4

Xusniddinova Muslima Shamsiddin qizi

5

Norxo‘jayeva Diyoraxon Alisher qizi

6

To‘rayeva Anaxon Anvar qizi

7

Raximberganova Oydinoy Maqsud qizi

8

Abduqodirova Xolida Xusan qizi

9

Masharipova Ortiqoy Komiljon qizi

10

Nosirova Shoxista Axad qizi

11

Safarova Dilnoza Tulqinovna

12

To‘lqunova Roziyabonu Muzaffar qizi

13

Isog‘aliyeva Shaxrizoda Rasul qizi

14

Xo‘rozboyeva Maftuna Shavkat qizi

15

Sobirova Fotima Avazjon qizi

16

Abdurasulova Nasibaxon Mirzohid qizi

17

Nurmatova Shoxista Allayor qizi

18

Tolipova Ruzanna O‘tkir qizi

19

Ulasheva Guljahon Otamurod qizi

20

Pardayeva Muborak Jovli qizi

21

Ergasheva Ziyodaxon Shamsiddinovna

22

Sobirova Ulbo‘Sin Yusuf qizi

23

Avazova Aziza Ergash qizi

24

Ro‘ziyeva Qizlarxon G‘ayrat qizi

25

Sa’dullayeva Olmaxon Sa’dulla qizi

26

Ibrohimova Dilraboxon Qaxramon qizi

27

Xaydarova Diyoraxon Anvar qizi

28

Hamrayeva Mohinur Yoqub qizi

29

Eliboyeva Fotima Alimboy qizi

30

Anorboyeva Iroda Bahodir qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” - xotin-qizlar sporti  ta’lim yo‘nalishi

 

6 - guruh

1

Sarmanova Xurmatoy Xamzali qizi

2

Inogamova Nargiza Xayrulla qizi

3

Ozodova Mohigul Zafarbek qizi

4

Yo‘ldosheva Dinora Ravshan-qizi

5

Yusupova Xolida Turobovna

6

Xazratqulova Zaynura Mamurjon qizi

7

Ashirova Ozoda Abdirashid qizi

8

Turaqulova Dilbar Boliqulovna

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.