“Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi sirtqi bo`lim uchun kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro`yxati 1-36 guruhlar (sirtqi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

1 - guruh

1

Yursinov Qurbonboy Ikromjon o‘g‘li

2

Pardaliyev Qosimjon Jamoliddin o‘g‘li

3

Abdumannonova Irodaxon Anvarjon qizi

4

Ibrohimov Sardor Farhod o‘g‘li

5

Abdurazakov Xasan Abdurasulovich

6

Abduraxmonov Shoxzod Toxir o‘g‘li

7

Salimov Sayfiddin Sottor o‘g‘li

8

Karimbayev Sardorbek Maxsudovich

9

Dodoyev Humoyun Sattor-Zoda

10

Adxamov Akbar Akmal o‘g‘li

11

Safarov Manuchehr Xabibulla o‘g‘li

12

Tyulebayev Baxtiyar Raxmonberdiyevich

13

Lem Aleksandr Stanislavovich

14

Normurodova Sitora Rustam qizi

15

Barataliyev Abdulaziz Baxtiyor o‘g‘li

16

Avazov Feruz Shavkat o‘g‘li

17

Murodjonov Bexruzjon Baxromjon o‘g‘li

18

Jovliyev Sirojiddin Shaxriyor o‘g‘li

19

Ibroximov Umidjon Atxam o‘g‘li

20

Mirsamadov Sunnatulla Xasan o‘g‘li

21

Okbutayev Qamariddin Baxodirovich

22

To‘ychiyev Shamsiddin Mahmudjon o‘g‘li

23

Taniqulova Aziza Norboboyevna

24

Allaxiarov Shoxjaxon Allaxiar o‘g‘li

25

Qayumov Sardor Baxtiyor o‘g‘li

26

Mirdjalilov Murod Temirovich

27

Sayfiddinov Bahodir Nimatjonovich

28

Mardonova Sayyora To‘lqin qizi

29

Dusanova Iroda Xoytboyevna

30

Solixov Bekzod Bekchon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

2 - guruh

1

Babamatova Guluzraxon Firuddin qizi

2

O‘lmasov Mohir Alisher o‘g‘li

3

Sagdiyev Kamoliddin Kamilovich

4

Baxtiyorov Javoxir Nurilla o‘g‘li

5

Maxamadov Abdusaid Xamidilla o‘g‘li

6

Nuraliyeva Umida Bahodir qizi

7

Murotova Dilshoda O‘Ktam qizi

8

Axmedov Biloliddin Fazliddin o‘g‘li

9

Abdullayev Izzatbek Ramatullayevich

10

Umaraliyev Umidjon Ilxamjon o‘g‘li

11

Yaxyoxo‘jayev Raxmatillaxo‘ja Abdulla o‘g‘li

12

Rashidov Rashidxo‘Ja Ravshanovich

13

Ro‘ziyev Lochin Mirali o‘g‘li

14

Abidov Axror Dilshod o‘g‘li

15

Isayev Shaxzod Sunnatilla o‘g‘li

16

Abdaliyev Muxammadjon Tastemir o‘g‘li

17

Erkinov Sanjar Shuxrat ug‘li

18

Utayev Davlat Yomg‘ir o‘g‘li

19

Xojixanova Gulnora Zakirovna

20

Sayfitdinov Sarvarjon Xasan o‘g‘li

21

Sayfudinov Oybek Tulkin ug‘li

22

Niyozov Husan Safar o‘g‘li

23

G‘afforova Sitora Nizomiddin qizi

24

Burxonov Avazbek Maxmataliyevich

25

Rashidov Javohir Shuhrat o‘g‘li

26

Boyqobilov Elbek Ramazon o‘g‘li

27

Xudoyberdiyev Abror Axatjonovich

28

Xojimurodov Abbosjon Ergashevich

29

Abdullayev Anvarjon Abdunabi o‘g‘li

30

Donoqulov Abdullo Mamatmurod o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

3 - guruh

1

Tursunov Nodirbek Baxrom o‘g‘li

2

Uzoqov Davron Malik o‘g‘li

3

Xabilov Baxrom Sabirovich

4

Murodov Botir Baxtiyor o‘g‘li

5

Raxmatov Iskandar Ismat o‘g‘li

6

Abduvaliyev Rustam Marsovich

7

Umarova Ziyoda Asqarjon qizi

8

Fayzullayeva Kamola Yo‘ldosh qizi

9

Kuttibayeva Nigora Xikmatovna

10

Elomonov Ramziddin G‘ayrat o‘g‘li

11

Nazarqosimov Ilyos Ziyadulla o‘g‘li

12

Mirzaraimov Shoxrux To‘lqinjon o‘g‘li

13

Sunnatullayeva Aziza Sunnatulla qizi

14

Abdullayev Bekmurod Boymurod o‘g‘li

15

Askarov Kodirjon Xakimovich

16

Nizometdinov Axrorjon Po‘latjon-o‘g‘li

17

Ashiraliyev Diyorbek Usmon-o‘g‘li

18

Muratov Saidjon Xasanboy o‘g‘li

19

Yo‘ldoshov Shoxzod Shodmon o‘g‘li

20

Shorustamov Umid Abbos o‘g‘li

21

Talipov Raximdjan Yusupjanovich

22

Shodiyev Zuxriddin Juravoy o‘g‘li

23

Ochilov Nuriddin O‘ktam o‘g‘li

24

Jamoliddinov Azimjon Ahmadjonovich

25

Tojixo‘jayeva Umidaxon Maxmudjon qizi

26

Boltaboyev Sardorbek Farhod o‘g‘li

27

Isoyev Shamshod To‘lqinovich

28

Boysinov Shahzod Rejab o‘g‘li

29

Ismailov Raxim Sobir o‘g‘li

30

Abdurahimov Xojiakbar Ravshanjon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

4 - guruh

1

Tursunov Asomiddin Nuriddin o‘g‘li

2

Irgashev Erka Djurayevich

3

Turdiyev Odil Normurod o‘g‘li

4

Xamidov Bekjon Baydulla o‘g‘li

5

Abdusalamov Xurshidbek Zafarjon o‘gli

6

Axmedov Boxodirbek Zokirjon o‘g‘li

7

Djumaniyazov Arslonbek Ahmadjon o‘g‘li

8

Elmuradov Gulom Kalandarovich

9

Odamboyev Ilyosbek Ergashbek o‘g‘li

10

Raxmonova Odina To‘lqin qizi

11

Abilqosimova Zilola Muxammad Ali qizi

12

Nabiyev Abrorbek Toir o‘g‘li

13

Salimov Suhrob Qobiljon o‘g‘li

14

Karamatov Abdullaziz Safarali o‘g‘li

15

Salimov Zuhriddin G‘olibjon o‘g‘li

16

Matkarimova Maxsuda Rajabboyevna

17

Turanboyev Akmal Kuchkorovich

18

Kaldibayev Elmurod Erkinovich

19

O‘rolov Nurislom Ulug‘bek o‘g‘li

20

Eshboboyev Samarbek Saydulla o‘g‘li

21

Hasanov Otanazar Juramurot o‘g‘li

22

Ashirmatov Nursulton Xakimovich

23

Gapparov Sherzod Xasan o‘g‘li

24

Tursunboyev Otabek Ikrom o‘g‘li

25

Matniyozov Azizbek O‘ktamovich

26

Mavlanov Baxtiyor Ziyadulla o‘g‘li

27

Arislonov Axmadjon Abduxoshim o‘g‘li

28

Allaberganov Kamolbek Umidbek o‘g‘li

29

Sobirova Madinaxon Sayfulla qizi

30

Ernazova Shoira Abdullajon qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim shakli: Sirtqi Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

 

5 - guruh

1

Berdikulov Sardor Furqat o‘g‘li

2

Mo‘minjonov Jahongir Ixtiyor o‘g‘li

3

Quldoshev Abbos Abduqodir-o‘g‘li

4

Turdiyev Umidjon Izzatillayevich

5

Shermatov Nodirjon Nazirjonovich

6

Ergasheva Ziroat Gafurjanovna

7

Akilov Yunusxon Marufxon o‘g‘li

8

Usmonov Umidjon Esonali o‘g‘li

9

Atamuratov Javlonbek Madatbayevich

10

Radjapbayev Uktam Ikramovich

11

Sulaymonova Saltanat Payon qizi

12

To‘rajonova Gulxayoxon Toxir qizi

13

Saydivaliyev Ma’murjon Komiljonovich

14

Gadoyev Eldor Ashraf o‘g‘li

15

Xudaynazarov Lazizbek Ikrom o‘g‘li

16

Tulyanova Gulchehra Fayzullayevna

17

Erkulova Muxlisa Inamjon qizi

18

Maxmudov Davron Xusanboy o‘g‘li

19

Suyarova Nodira Xayrulla qizi

20

Urolova Zebiniso Rayimovna

21

Tursunboyev Jamshid Shuxrat o‘g‘li

22

Xasanbayev Sardor Sarvar o‘g‘li

23

Sobirov Bobir Farxod o‘g‘li

24

Qo‘shimov Dilmurod Dinmuxammad o‘g‘li

25

Yunusova Xilola Turgunovna

26

Xojanazarova Gulnigor Shavkat qizi

27

Mavlanov Askar Abduvaliyevich

28

Xolboyev Azamat Ardasher o‘g‘li

29

Safarov Og‘abek Xurshid o‘g‘li

30

Abdijalolova Dilbar Dilzod qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

6 - guruh

1

Rahmonov Mansur Xolmurodovich

2

Raximov Jusipbek Turgunbayevich

3

Tashpulatov Sherzodbek Adilbek o‘g‘li

4

Solijanov Zaxriddin Ulug‘bek o‘g‘li

5

Axmedova Xusnora Aziz qizi

6

Xasanov Shodiyor Shuxrat o‘g‘li

7

Xodjayev Aliakbar Saidqodir o‘g‘li

8

Bakirov Salimjon Alijon o‘g‘li

9

Erkinov Shomurod Ravshan o‘g‘li

10

Xasanov Davronbek Erali o‘g‘li

11

Ergasheva Yulduzxon Quchqor qizi

12

Iskandarova Iroda Rustam qizi

13

Tojiboyev Asadbek Baxtiyor o‘g‘li

14

Xo‘jamurodov Soxib Ilyasovich

15

To‘rabekov Xasan To‘lqin o‘g‘li

16

Chintosheva Iroda Mamatqulovna

17

Abduqodirov Javoxir Sobir o‘g‘li

18

Nurmatov Sherzod Shermaxamad o‘g‘li

19

Po‘latov Sherzod Shuhrat o‘g‘li

20

Xakimov Fazliddin Faxriddin o‘g‘li

21

Aralova Gulandam Tursunovna

22

Namatillayev Zoxid Srojiddin o‘g‘li

23

Ismoilova Gulnoza Usmonaliyevna

24

Prnazarov Xasan Saxobitdin ug‘Li

25

Gulyamova Nargisa Shermaxamatovna

26

Djumakulov Eldorjon Erkinjon o‘g‘li

27

Mamatkulov Sodiqjon Ismonali o‘g‘li

28

Obidov Nuriddin Shamsiddin o‘g‘li

29

Tulayev Inom Saidaxmadovich

30

Bozorboyeva Madina Isoq qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

7 - guruh

1

Raxmonov Burxonjon Raxmatjon o‘g‘li

2

Tolibov Ko‘paysinjon Tolib o‘g‘li

3

O‘Rinbayev Abdug‘Ani O‘razali o‘g‘li

4

Alimqulova Xurshida Qo‘chqorali qizi

5

Alimkulova Dilnoza Quchqorali qizi

6

Qoraboyeva Go‘zal Nuriddin qizi

7

Ergashov Ravshanjon Qurbon o‘g‘li

8

Ochilov Abdullajon Oybek o‘g‘li

9

Jabborov Xusanjon Dilshod o‘g‘li

10

Maulenov Azimbek Jumadilla o‘g‘li

11

Abdumalikov Jahongir Alisher o‘g‘li

12

Elmuratov Nizomjon Xushbaqovich

13

Rahmatullayev Hikmatilla Shavkatjon o‘g‘li

14

Tuxliyev Suxrob Akrom o‘g‘li

15

Parpiyev Sirojiddin Furqat o‘g‘li

16

Turgunov Odil Abduxamid o‘g‘li

17

Saliyev Ixtiyorjon Ilxomjon o‘g‘li

18

Abdug‘apurov Nuraziz Mirzaraxim o‘g‘li

19

Komilov Davron Ravshanovich

20

Aqmirzayeva Rushana Suyunovna

21

Mahkamov Davlatbek Ismoil o‘g‘li

22

Jo‘rayev Javoxir Shuxrat o‘g‘li

23

Ganiyeva Durdona Raximovna

24

G‘ayimov Safarali Saidovich

25

Ashrabxonov Amirxon Qosimxon o‘g‘li

26

Yunusov Abduboriy Abdullo o‘g‘li

27

Jonizaqov Davronbek Zuxritdin o‘g‘li

28

Ramazanov Ixtiyorjon Ramazan o‘g‘li

29

Mirzabekov Askar Erkinovich

30

Begmatov Erkin Imin o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

8 - guruh

1

Isomov Zuhriddin Zarif o‘g‘li

2

Norqo‘ziyeva Muxayyo Ma’rufjonovna

3

Shayzakov Mansur Utkirovich

4

Axmedov Saidaxmad Norkuziyevich

5

Xalilova Shahrizoda Olimjon qizi

6

Roxmanov Jasurbek Dustberdi o‘g‘li

7

Rahmonov Bahrom Nomoz o‘g‘li

8

Yusupov Ubaydulla Saotovich

9

Niyozmatov G‘anijon Nematjon o‘g‘li

10

Umurzoqov Dostonbek Yoqubboy o‘g‘li

11

Sherqo‘ziyev Mirjalol Yo‘ldoshboy o‘g‘li

12

Mirzaxalilov Mirjalol Saydaxmat o‘g‘li

13

To‘rayev Olimjon Mirsaitxon o‘g‘li

14

Sultonmuradova Muyassar Ikromjon qizi

15

Butunov Abdimurot Egamberdi o‘g‘li

16

Xasanova Feruza Botirovna

17

Xolmirzayev Sanjar Saydiraxim o‘g‘li

18

Noshvanov Rustam G‘ulom o‘g‘li

19

Xudayberdiyeva Charos Otaqul qizi

20

Tuxtamuratov Muxriddin Qaldar ug‘Li

21

Ilyasov Fayzulla Raxmonberdi o‘g‘li

22

Berdikulov Nizamjan Alimjanovich

23

To‘xtayev Abdurahmon Dilmurod o‘g‘li

24

Siddiqova Adolat Raximboy qizi

25

Shaymanova Rayxon Shaxritdinovna

26

To‘laganova Sojida Alisher qizi

27

Xamzayev Jonibek Ibroxim o‘g‘li

28

Shokirov Axmadjon Maxamadjon o‘g‘li

29

Nurmatova Shaxnoza Abduraxmanovna

30

Xoliqulov Farxod Furqat o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

9 - guruh

1

Axmedov Shohrux Ramazon o‘g‘li

2

Ashirboyev Sherzod Faxriddin o‘g‘li

3

Kuralov Isabek Abdugani o‘g‘li

4

Zulfikarov Otabek Ulug‘bek o‘g‘li

5

Axmedov Jasur Ruziboy o‘g‘li

6

Umarova Sholpanay Kabilovna

7

Abduvaliyev Zuxriddin A’zam o‘g‘li

8

Abduvaliyev Elshodbek A’zam o‘g‘li

9

Abduxamidov Begjon Abdukasim o‘g‘li

10

Egamberdiyev Jamshid Xasan o‘g‘li

11

Turdiqulov Jaloliddin Ixtiyor o‘g‘li

12

Anvarov Shaxzod Shavkat o‘g‘li

13

Uralov Shohzod Baxtiyor o‘g‘li

14

Yermakov Shuxrat Gafurjanovich

15

Yuldashev Yokubjon Inomjonovich

16

Yusupov Israil Ismailovich

17

Sharipboyev Fozilbek Ulug‘bek o‘g‘li

18

Mirsalimov Azimjon G‘afurjon o‘g‘li

19

Murzafarov Nurbol Farxod Ugli

20

Xamzaliyev Yoqubjon Nozimjon o‘g‘li

21

Normuminov Javlonbek Sobirqul o‘g‘li

22

Xudoyberdiyeva Zilola Tuygunovna

23

Baymirzayev Doniyor Yusubjanovich

24

Atayeva Soxiba Shuxratovna

25

Yo‘ldoshev Farruh Namoz o‘g‘li

26

Rixsitillayev Umid Xabibulla o‘g‘li

27

Eshanov Muzaffarxon Odilxon o‘g‘li

28

Dexkonboyev Aripjon Xudoyberdiyevich

29

Raxmanova Lobar Jaloliddin qizi

30

Djasimov Kamron Karim o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

10 - guruh

1

Pardayev Jamshid Oblayor o‘g‘li

2

Kamolov Muxriddinxo‘ja Farxod o‘g‘li

3

Amanov Yunusxo‘ja Ravshanbek o‘g‘li

4

Turdaliyev Shohjahon Toxirali o‘g‘li

5

Qurbonov Ismatilla Ikromjon o‘g‘li

6

Xabibullayev Fatxullo Avazxodjayevich

7

Xolbayeva Ra’no Abdusamatovna

8

Xaytboyev Islomjon Murodjon o‘g‘li

9

Baxramov Shaxzod Djamaliddinovich

10

Aliqulov Xurshid Farhod o‘g‘li

11

Niyozova Shaxnoza Imomovna

12

Kulbekov Farrux Shuxrat o‘g‘li

13

Raxmanova Nilufar Shayiyevna

14

Aliyeva Ra’no Shernazarovna

15

Qo‘rg‘onov Subxonbek Akmal o‘g‘li

16

Kattabekov Dilshod Qobiljon o‘g‘li

17

Qobiljonov Otabek Qahramon o‘g‘li

18

Baxromov Bekzod Rustam o‘g‘li

19

Mirzaboyev Ozodbek Baxtiyor o‘g‘li

20

Xudoynazarov Xurshid Xabibulla Ugli

21

Karimov Xusniddin Abdurasul-o‘g‘li

22

Tursinbekov Tillabek Sherali o‘g‘li

23

Ag‘zamov Behzod Komiljon o‘g‘li

24

Saydaliyev Xaitboy Sotiboldi o‘g‘li

25

Sobirov Sherzod Ulugbek o‘g‘li

26

Sattorov Kamoliddin Azamatjon o‘g‘li

27

Olloyorov Anvar Komiljon o‘g‘li

28

Rajabov Faxriddin Abdurashit o‘g‘li

29

Karimov Narimon Utkirjon o‘g‘li

30

Ergashev Moxir Said o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

11 - guruh

1

Mamasaliyev Sanjar Sabirjanovich

2

Tagayev Nurken Botir o‘g‘li

3

Akmalxo‘jayev Akromxo‘ja Ramazon o‘g‘li

4

G‘ofurov Zokirbek G‘ayratbek o‘g‘li

5

Uroqov Azamatjon Juraqul o‘g‘li

6

Sabirov Mansur Sultanovich

7

Barakayev O‘tkir Ziyodullo o‘g‘li

8

Nig‘monov Murodbek Ravshan o‘g‘li

9

Abdivohidova Muborak Shovriq qizi

10

Uzoqova Lobar Said qizi

11

Nazaraliyev Abduraxmon Iskandar o‘g‘li

12

Badriddinov Bilolbek In’omjon o‘g‘li

13

Ruziyeva Shoxista O‘tkir qizi

14

Valixonov Otaxon Valixonovich

15

Tashpulatov Islom Samatjon o‘g‘li

16

Ma’rufjonova Sitoraxon Sharifjon qizi

17

Jamalova Dilnaza Abrorovna

18

Umaraliyev Ulug‘bek Isakjanovich

19

Murotov Davron Xurshid o‘g‘li

20

Mustafoyev Mirjahon Inom o‘g‘li

21

Axmedov Abdulaziz Abdumo‘minovich

22

Usmanova Zilola Axmadjonovna

23

Mirzamaxmudov Sanjarbek Mansur o‘g‘li

24

G‘oziyev Kamol Valijon o‘g‘li

25

Muxammadjonov Islomjon Ixlosjon o‘g‘li

26

Abduxalikov Abdulla Aydarbek o‘g‘li

27

Axunova Mastura Payzullayevna

28

Abdukarimova Zuxra Abdumurod qizi

29

Xolmamatov Jumanazar Utkir o‘g‘li

30

Karabayev Sa’dulla Zabixillayevich

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

12 - guruh

1

Shukurov Soipjon Komil o‘g‘li

2

Normurodov Ilyos Eshmurod o‘g‘li

3

Xayrullayeva Baxtiniso To‘lqin qizi

4

Erbayev Sobir Baxodir o‘g‘li

5

Abdaliyev Jamoliddin Komiljon o‘g‘li

6

Nurmatov Alijon Ganijanovich

7

Ayimbetov Serik Jumaxonovich

8

Butanov Farxod Erkinovich

9

Xasanova Madina Eshtemir qizi

10

Tursunov Quvonchbek Odiljon o‘g‘li

11

Ernazarov Yigitali Raximboyevich

12

Axunov Ildar Rinatovich

13

Baratov Bahodir Said o‘g‘li

14

Mamajonova Charosxon Ashirali qizi

15

Xakimova Dildora Abduaziz qizi

16

Alixanova Mushtariy Abdug‘Ani qizi

17

Xamroyev Sayriddin Bo‘riqul o‘g‘li

18

Jamaliddinov Azizbek Ilxomjon o‘g‘li

19

Tursunboyev Xusan Faxriddin o‘g‘li

20

Mavlyanova Nigora Akmal qizi

21

Xasanov Otabek Salimjon o‘g‘li

22

Xayitboyev Turgunboy Zokirjon o‘g‘li

23

Xudoyqulov Bekzod Maxmudjon o‘g‘li

24

Turdiyev Sirojiddin Jumanazarovich

25

Abduraxmanova Shaxlo Abdulajonovna

26

Muminova Zuxra Valijon qizi

27

Mirzaliyev Sardorbek Alixanovich

28

Ag‘zamova Aziza Ikrom qizi

29

Xalilov Ulug‘bek Xayitboy o‘g‘li

30

Sohibova Aziza Komil qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

13 - guruh

1

Mardanov Turdimurod Xo‘jamurod o‘g‘li

2

Sariyeva Lola Saloxiddin qizi

3

O‘Rinbayev Lochinbek Fayzulayevich

4

Mustafoyev Umidjon Asliddin o‘g‘li

5

Ismoilov Baxtiyor Utkir o‘g‘li

6

Abduvaliyev Abduvohid G‘ayratjon o‘g‘li

7

Kushayeva Baxtigul Oralbayevna

8

Sobirov Xasanboy Boboxon o‘g‘li

9

Qambariddinov Nizomiddin Maxamad o‘g‘li

10

Tillabayev Jamshidjon Xayrulla o‘g‘li

11

Raxmanova Diyora Solijon qizi

12

Abduxakimov Javoxir Boxodir o‘g‘li

13

Abduvorisov Farrux Toxirovich

14

Axmedov Xusein Narmanovich

15

Muslimova Diyoraxon Botir qizi

16

Niyozqulov Boburjon Qobil o‘g‘li

17

Ahmedov Muhtorbek Abdumalik o‘g‘li

18

Ibragimov Suhrob Mahmaraimovich

19

Miraxmedova Nazokat Batirovna

20

Telebayeva Mamura Kalibekovna

21

Ergashev Xamza Azamat ug‘li

22

Tulaganov San’atjon Olimxo‘ja o‘g‘li

23

Razzakov Dilshodbek Rustamboy o‘g‘li

24

Ro‘ziyev Sharof Rashid o‘g‘li

25

Abduraimov Shoxzod Shaydullo o‘g‘li

26

Yuldashev Ravshan Xasanovich

27

Islomov Bobirjon Ilxomjon o‘g‘li

28

Xoliyarov Muxriddin Toshpulat o‘g‘li

29

Eshmamatov Asadbek Begimqul o‘g‘li

30

Qlichev Davronjon Nabibulla o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

14 - guruh

1

Abduraxmanov Zokir Saydullayevich

2

Egamberdiyev Muhriddin Zokir o‘g‘li

3

Rahmedov Shahboz Shavkat o‘g‘li

4

Saibov Ehrom Alisherovich

5

Anorboyev Jasurbek O‘tkir o‘g‘li

6

Davlatova Muxlisa Hasan qizi

7

Miraxmedov Mirabid Mirsogatovich

8

Raximova Dinora Baxtiyarovna

9

Baxtiyorov Jo‘rabek Ro‘zimboy o‘g‘li

10

Mirsharifov Afzal Dilshod o‘g‘li

11

Mirsharifov Abbos Dilshod Ugli

12

Xudaynazarov Bobur Xomid o‘g‘li

13

Qiyomov Baxodir Alimardon o‘g‘li

14

Karimova Dilafruz Ismoil qizi

15

Qosimov Doniyor Abdug‘ani o‘g‘li

16

Shukurov Jaxongirxon Sunnatullaxon o‘g‘li

17

Soriyev Najmiddin Salohiddin o‘g‘li

18

Toshpo‘latov Dilshodjon G‘afurjon o‘g‘li

19

Tuxtayeva Maftuna Kaxramon qizi

20

Urazbekov Sardor Xoldor o‘g‘li

21

To‘xtabekov Nurbek Qobiljon o‘g‘li

22

Islamova Hilolaxon Ahmadjon qizi

23

Usmonov G‘ulom Sobirxodjayevich

24

Obloberdiyev Nurmatjon Ne’mat o‘g‘li

25

Dadabayev Xusan Isomiddin o‘g‘li

26

Qaxxorov Jasurbek Faxridin o‘g‘li

27

Rasulov Bobirjon Bohodirovich

28

Quchqorov Mansur Aktam o‘g‘li

29

Raxmanova Aziza Uktamovna

30

Norxolov Jamshid Xayrulla o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

15 - guruh

1

Doniyorova Mahfuza Ergashevna

2

Abdusalomov Sharif Erkin o‘g‘li

3

Itolmasov Nurilla Baxtiyor o‘g‘li

4

Alimova Dildora Abdiraximovna

5

Risaliyev Azamat Mamirovich

6

Raximdjanova Mushtariy Yusufjon qizi

7

Toyirov Umidjon Odil o‘g‘li

8

Sayfuraliyev Mansurali Alisher o‘g‘li

9

Mannonova Farangiz Sattorovna

10

Nazirov Sheroz Alijon o‘g‘li

11

Axmedova Ma’mura Tulkinovna

12

Anvarxo‘jayev Temurxo‘ja Anvarxo‘ja o‘g‘li

13

Mirzayorov Eldor Umarqulovich

14

Qarshiboyev Diyor Olimjon o‘g‘li

15

Baratova Maxliyo Maxsudovna

16

Abdullayev Azizjon Akmal o‘g‘li

17

Ukibayev Sardor Akmal o’g‘li

18

Dushabayev Askar O‘tkir o‘g‘li

19

Sherbutayev Do‘stmuhammad Boboqul o‘g‘li

20

Jurayev Islom Ismoil o‘g‘li

21

Xaitbayeva Dildora Ibraimovna

22

Obidov Abduqodir Abdimo‘min o‘g‘li

23

Karimova Gulchexra Abduraxim qizi

24

Mamatova Dilrabo Fazilovna

25

Shokirbayev Mardon Faxritdin o‘g‘li

26

Saidxarinov Saida’sim Abdumalikovich

27

Nurmatov Musulmonbek Ortiqboy o‘g‘li

28

Mamadov Alisher Pozil o‘g‘li

29

Avloqulov Baxrom Qurbon o‘g‘li

30

Jumanova Durdona Namozboy qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

16 - guruh

1

Malikov Ximaydullaxon Fatxullaxonovich

2

Nurbayev Adxamjon Korsibayevich

3

Abdujamolov Jamshid Abdujamolovich

4

Kamolov Sarvar Baxtiyor o‘g‘li

5

Eshboyev Umidjon Haitmurod o‘g‘li

6

Malikova Mavzunaxon Zoxidxon qizi

7

Baxtiyorov Baxrom Dilshodovich

8

Sobirjonov Jasur Mansur o‘g‘li

9

Abdujamolov Zoir Abdujamol o‘g‘li

10

Tilavoldiyev Yaxyobek Xusniddinjon o‘g‘li

11

Axatov Bekzod Boymurod o‘g‘li

12

Sharifov Abdulhamid Abdukarim o‘g‘li

13

Voitov Xayitboy Abdullajonovich

14

Mashrabjonova Laylo Farxodjon qizi

15

Sidiqov Boburbek Furqat o‘g‘li

16

Tashxodjayev Abduqodir Abdutolibovich

17

Aliqulova Zebiniso Erkin qizi

18

Alisaidov Nuriddin Shermuxamadovich

19

Boyquvatov Sobir Saidovich

20

Xolxo‘jayev Ziyodilla Dilmurod o‘g‘li

21

Mansurov Otabek Muxamadali o‘g‘li

22

Muhammedov Rahmatulla Xikmat o‘g‘li

23

Urinbayev Qobilxo‘ja Xabibulla o‘g‘li

24

Tojiqulov Furqatjon Abdurashid o‘g‘li

25

Dexkanov Jaxongir Daniyorovich

26

Muxammadiyeva Nasiba Bahriddin qizi

27

Bovoboyev Nurzod Shuhrat o‘g‘li

28

Olimova Zarina Olim qizi

29

Fozilov Bunyod Sulton o‘g‘li

30

Chorshanbiyev Bahriddin O‘ral o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

17 - guruh

1

Qo‘chqorov Sardor Asqar o‘g‘li

2

Suvonov Fayyoz Qodir o‘g‘li

3

Xudayberdiyev Eldor Aliqul o‘g‘li

4

Ashimova Gulchexra Spoxojayevna

5

Abdusalomova Soraxon Dilshod qizi

6

Abdullayev Ravshan Qudrat o‘g‘li

7

Raimov Olimjon Raxim o‘g‘li

8

Qurbonov Salohiddin Faxrudin o‘g‘li

9

Normamatov Xumoyunbek Husnidin o‘g‘li

10

Namazbayev Baxtjan Abdujalil o‘g‘li

11

Ergashev Jamshid Tuxtamurod o‘g‘li

12

Muxamedov Abdumalik G‘ayratjon-ug‘li

13

Islomov Asadbek Narmaxammat o‘g‘li

14

Ortiqov Jo‘rabek Hasan o‘g‘li

15

Musurmonova Xusnida Mashrabjon qizi

16

Elmurodov Avazbek Odiljon o‘g‘li

17

Ismoilov Abdulla Ikrom o‘g‘li

18

Shamansurov Shorustam Ravshan o‘g‘li

19

Kimsanov Otabek Dilmurod o‘g‘li

20

Xamdamov Nuriddin Alibekovich

21

Maxsutova Gulnoza Irgashevna

22

Barakayeva Maxbuba Kaxramonovna

23

Amanbayeva Durdona Urazaliyevna

24

Tojiboyev Aziz Tursunboyevich

25

Jabborova Amira Azamat qizi

26

Kaxramonov Doniyor Shuxratovich

27

Ismoilova Mahliyo Baxtiyor qizi

28

Fayzullayev Joxongir Toshkentboy o‘g‘li

29

Abduxamidov Aziz Abduxakim o‘g‘li

30

Narmatova Gulida Xamidovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

18 - guruh

1

Xolmurodov Axror Bahrom o‘g‘li

2

Eshonqulova Feruza Ibotovna

3

Saparkulov Jarilkasim Tagabek Ugli

4

Xakimova Latifaxon Ulug‘bek qizi

5

Janiqulov A’zamjon Ikromjon o‘g‘li

6

Oshurov Sultonbek Nuraxunovich

7

Xasanboyev Muxammadali Baxtiyor o‘g‘li

8

Temirova Latofat Negmatjonovna

9

Allashev Boybek G‘ayrat o‘g‘li

10

Tashpulatov Shaxzod Botir o‘g‘li

11

Rixsitillayev Avazbek Murodjon o‘g‘li

12

Bobomurotova Nilufar Avalbek qizi

13

Xushbekov Davronbek Islom o‘g‘li

14

Islamova Muxlisa Ibroxim qizi

15

Xusanov Xayrulla Sa’dullayevich

16

Narzullayeva Dilnoza Sayfillayevna

17

Nomozov Normurod Ravshan o‘g‘li

18

Ro‘ziqulov Azizbek Botir o‘g‘li

19

Rajabova Munisa Normuminovna

20

Maxamadiyev Muzaffar Maxamadaliyevich

21

Yusupov Baxtiyor Safarovich

22

Bayirov Sardor Shuxratovich

23

Abdullayev Fozil Jamuratovich

24

Ashurov Zayrobiddin Ergash o‘g‘li

25

Asemidina Indira Shakirjanovna

26

Lapasov Nodirjon Faxritdin o‘g‘li

27

Bekmurodov Sardor O‘ktam o‘g‘li

28

Nematov Sindor Ahror o‘g‘li

29

To‘xtayev Turg‘un Shavkat o‘g‘li

30

Ismoilova Lola Mirislomovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

19 - guruh

1

Maxkamov Sarvar Shukrullayevich

2

Baxromova Nodira Abduxalilovna

3

Nazarov Raxmatilla Rixsitillayevich

4

Saydullayev Shahzod Abdumutal o‘g‘li

5

Tursunov Javlonbek Sherqo‘zi o‘g‘li

6

Erkayev Sobit Tohirovich

7

Xalillayeva Jamila Baxtiyor qizi

8

Nurmatayev Alisher Abdusamat o‘g‘li

9

Nazirova Zuxra Saidnu’manovna

10

Qosimjonov Jasur Abduxakim ug‘Li

11

Ergashev Abduolimjon Axmadjon o‘g‘li

12

Tangirov Shuhrat Kamolovich

13

Jo‘rayev Tolibjon Turg‘un o‘g‘li

14

Muqimov Saidjon Xasanovich

15

Amanova Matlyuba Saidxodja qizi

16

Allaberdiyeva Gulchiroy Zarif qizi

17

Abdutoxirova Maftuna Bohodir qizi

18

Meliyeva Umida Botir qizi

19

Raxmatov Xaytjon Mamur o‘g‘li

20

Toshova Dilnoza Ibroxim qizi

21

Xasanov Tursunali Abduraxim o‘g‘li

22

Isomidinov Shoxzod Azimjonovich

23

Tadjibayeva Maxliyo Turgunbayevna

24

Shukurov Xurshid Xolboyevich

25

Maxkamov Xasan Musurmonqul o‘g‘li

26

Dixanbayev Qaxramon Xasan o‘g‘li

27

Karimov Dilshod Shuxrat o‘g‘li

28

Jumabayev Bohodir Isoqul ug‘Li

29

Rahmonov Shohruh Ibod o‘g‘li

30

Sabdenov Izzatilla Madiyar o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

20 - guruh

1

Xalbayeva Oynura Baybutayevna

2

Saidov Bexruz Sobir o‘g‘li

3

Xakimov Sarvar Eskender o‘g‘li

4

Jo‘raxonov Valixon Jo‘raxon o‘g‘li

5

Qambarov Xasanjon Baxodirjon o‘g‘li

6

Avazxanov Dilshod Marat o‘g‘li

7

Qodirov Nodirbek Nimatovich

8

Samatov Isomiddin Toshevich

9

Usmonov Sherpo‘lat O‘tkirovich

10

Mamasultonov Raximjon Qodirjon o‘g‘li

11

Qamaritdinov Zuhriddin Zayniddinovich

12

Safarov Bekzod Shodibek o‘g‘li

13

Sotiboldiyev Atxamjon Baxtiyer o‘g‘li

14

Kuldasheva Muxayyo Baxadirovna

15

Axmadjonov Umidjon Raxim o‘g‘li

16

Toshpulotova Laylo Sunnatillo qizi

17

Muxammedov Shaxrux Furkatovich

18

Ne’matillayeva Sitora Oybek qizi

19

Baxronov Uchqun Shuxrat o‘g‘li

20

Fozilov Asliddin Abdusamat o‘g‘li

21

Rustamova Zilola Toxir qizi

22

Meliyeva Shoxista Rustam qizi

23

Abdug‘aniyev Azizbek Baxtigali o‘g‘li

24

Mansurov Jasurbek Uktam ug‘li

25

Karaxanov Baxromjon Burxanjonovich

26

Anvarov Iso Akbergan O‘o‘g‘li

27

Shermatov Xasan Botirjon o‘g‘li

28

Jumaboyev Abduqaxxor Xusan o‘g‘li

29

Toshtemirov Xurshidjon Faxriddin o‘g‘li

30

Anvarov Azamat Saydulla o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

21 - guruh

1

Normatova Dilnoza Karabayevna

2

Abduraxmanov Saydulla Xamidulla ug‘li

3

Axmedov Sunnatillo Mirodila o‘g‘li

4

Maxamatova Dilfuza Alisherovna

5

Oltmishev Mirkomil Jumanazar o‘g‘li

6

Nurmatov Bobir Botir o‘g‘li

7

Azizboyev Elyor Daniyar o‘g‘li

8

Shomuradov Alibek Shomurod o‘g‘li

9

Abduvaliyev Shaxzodbek Ulug‘bek o‘g‘li

10

Soqiyev Toshpulat Tuxtasinovich

11

Toxirov Ozodbek Utkir o‘g‘li

12

Saydullayev Nurlan Kayratovich

13

Raxmatullayev Umid Rustamovich

14

Abduraxmanov Xasan Ummataliyevich

15

Axmadaliyev Muzaffarxon Abdulaxad o‘g‘li

16

Amanbayeva Madina Xasanovna

17

Mirtazayev Azamat Usmonjonovich

18

Musurmonov Sherali Maxramkulovich

19

Jo‘rabekov Erali Oybek o‘g‘li

20

Jumag‘ulova Vasila Rustam qizi

21

Aminova Matluba Yo‘Ldoshevna

22

Nuraliyev Shahzod Bahodir o‘g‘li

23

Abdusamadov Behzod Maxsud o‘g‘li

24

Allayarov Yusuf Saydali o‘g‘li

25

Abdurazzoqov Javoxir Dilmurod o‘g‘li

26

Shomurotov Elmurod Kurbonboyevich

27

Atamatov Batir Atxamovich

28

To‘lqinov Muzaffar Xxx

29

Eshtayev Xurshid Abdurazaq o‘g‘li

30

Isomiddinov Doniyor Husniddin o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

22 - guruh

1

Yovqachev Abdumurod Abjabbor o‘g‘li

2

Botirov Nodirbek Mamir o‘g‘li

3

Yakubova Zulfiya Dilshod qizi

4

Nazarova Shaxnoza Absatar qizi

5

Qurbonov Qudratulloh Sardorbek o‘g‘li

6

Olimov Odiljon Abdullayevich

7

Axmedov Kozimjon O‘tkirjon o‘g‘li

8

Abduqodirova Dilafruz Abdujabbor qizi

9

Fazliddin Xusniyaxon Faxriddin qizi

10

Xushboqova Xurshida Erkin qizi

11

Zoxidov Nodirjon Ma’murjon o‘g‘li

12

Izzatullayeva Larisa Izzatulla qizi

13

Xalimov Batirdjan Axmadjanovich

14

Abduvaliyev Quvonchbek Roup o‘g‘li

15

Avazov Bekzod Dilshod o‘g‘li

16

Jumayev Samandar Bobabekovich

17

Xodjayev Alisher Akmal o‘g‘li

18

Xanayeva Dilobar Miradillayevna

19

Qurbonov Ural Iskandarovich

20

Abduraxmanov Shohzod Bahodir o‘g‘li

21

Islamov Abduvaxob Jabborali o‘g‘li

22

Jo‘rayev Xumoyun Muhiddin o‘g‘li

23

Ergashov Bexruz Nurmamat o‘g‘li

24

Yulchiyev Sadir Sabirjanovich

25

Jo‘rayev Hayotbek Safarali o‘g‘li

26

Mavlanov Mirzovoxid Nurmuhamad o‘g‘li

27

Xolmurodov Xurshid Toshmurodovich

28

Turayeva Munira Abdimalikovna

29

Ibroximov Muxsinjon Musajon o‘g‘li

30

Tulanova Sevara Mamasoliyevna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

23 - guruh

1

Rustamova Nigora Abduvaliyevna

2

Ismoilov Islom Nurullo o‘g‘li

3

Eshanov Jasur Saidkasimovich

4

Turabov Dilshod Rustamovich

5

Jumaboyev Islombek Abdumutal o‘g‘li

6

Abdujabborov Ulmasjon Kamoliddinovich

7

Mansurxonova Adolatxon Azzambekovna

8

Turgunbayeva Feruza Ziyamidinovna

9

Nasibov Atabek Gafurjanovich

10

Bekturg‘anov Dauren Nurmamat o‘g‘li

11

Turkebayev Turdibek Xudayarovich

12

Rajabov Ziyobek Kalandar o‘g‘li

13

Rasulmuxamedov Muxriddin Shuxuritdinovich

14

Qobilov Salim Almurzayevich

15

Kamolxonov Omonxon Ravshan o‘g‘li

16

Mustafayeva Gulbahor Yoqub qizi

17

Usmonov Bobur G‘ulomjon o‘g‘li

18

Abduraxmanova Dilfuza Adilovna

19

Abdiraviyev Mirzohid To‘lqin o‘g‘li

20

Savgabayev Begzod Nasirdinovich

21

Suleymanova Dilfuza Raushanbekovna

22

Kasimov Murad Ibraximovich

23

Safarova Zumradoy Sirochovna

24

Djumanov Ortikboy Kudiyarbekovich

25

Zakirov Farxod Dilshot o‘g‘li

26

Axmadaliyev Abdug‘ani Alijon o‘g‘li

27

Abdukadirov Kabuljon Kuchkarovich

28

Normatov Oybek Kamiljanovich

29

Abdujalilov Javlon Shuxratovich

30

Normatov Kamoliddin Raxmatjon o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5112000 – “Jismoniy madaniyat” ta’lim yo‘nalishi

 

24 - guruh

1

Masharipov Eldar Axmedovich

2

Yo‘ldosheva Farzona Karimjon qizi