“Musiqa ta’limi” ta’lim yo‘nalishi kunduzgi bo`lim uchun kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro`yxati 1-6 guruhlar (kunduzgi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

1 - guruh

1

Niyozova Nafisa Faxriddin qizi

2

Xamitova Umrinisobonu Ibroxim qizi

3

Abdushukurova Nigina Alisher qizi

4

Abdullayeva Munisa Mirkamol qizi

5

Nazarova Hilola Ravshanbek qizi

6

Nurmatov Hoshimjon Ne’mat o‘g‘li

7

Sharapova Shahnoza Asqar qizi

8

Otaniyozov Nuriddin Saidqul o‘g‘li

9

Vahobov Mardonbek Shuxratjon o‘g‘li

10

Kozimova Muazzam Mumin qizi

11

Tursunova Feruza Ravshan qizi

12

G‘ofurova Madinabonu Jamoliddin qizi

13

Risbayeva Guldono Qambar qizi

14

Nurmatova Saodatxon Akrom qizi

15

Primqulov Murodjon Uyg‘Un o‘g‘li

16

Alijonov Farmonbek Akramjon o‘g‘li

17

Odilov Nodirbek Ural o‘g‘li

18

Sharifova Umida Sobirjon qizi

19

Fayzullayeva Salbina Toxirdjon qizi

20

Rahimjonova Shahrizoda Rahmonjon qizi

21

Qoirova Shoxistaxon Abdikarim qizi

22

Nimatov Ravshanjon Abdurashid o‘g‘li

23

Mirzaboyev Dilmurod Shokir o‘g‘li

24

Eshbayev Xusniddin Sirojiddin o‘g‘li

25

Asadov Ilxom Faxriddin o‘g‘li

26

A’zamxo‘jayev Dilshod Alisher o‘g‘li

27

Jumaniyazov Jasurbek Kudrat o‘g‘li

28

Nosirova Nozimaxon Azizjon qizi

29

Buriyeva Fotima Nabijon qizi

30

Ravshanova Marjona Qudrat qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

2 - guruh

1

Kamoliddinzoda Fatimaxon Jololiddin qizi

2

Ochilova Fotima Murodkul qizi

3

Qarayev Bekjon Voit o‘g‘li

4

Majidova Nigina Jumaniyoz qizi

5

Xonimqulova Malohat Anvarjon qizi

6

Shoyiyev Umidjon Oxunjon o‘g‘li

7

Xakimova Diyora Xaydarjon qizi

8

Fayzullayev Ulug‘bek Vosit o‘g‘li

9

Qodirova Aziza Rovshan qizi

10

Sobirov Baxtiyor Otabek o‘g‘li

11

Bobomurodov Bunyod Norbo‘ta o‘g‘li

12

Abdukahharova Gulshan Fozil qizi

13

Olimova Maftuna Ravshan qizi

14

Aripova Dildoraxon Farxat qizi

15

Baratova Saida Ravshan qizi

16

Yuldasheva Diyora Ravshan qizi

17

Akromova Muhayyo Tolibjon qizi

18

Komilova Xolida G‘ayrat qizi

19

Xamidova Moxichehra Nuriddin qizi

20

Aliyorova Xosiyatxon Tulqinjon qizi

21

Zoidjonova Nozima Olimjon qizi

22

Yoshuzoqova Dilnoza Jumaqul qizi

23

Xikmatillayeva Robiyaxon Xayrullo qizi

24

Qosimov Diyorjon Qahramon o‘g‘li

25

Abdugapparova Mohira Abdujabbor qizi

26

Farxodova Diyora Otabek qizi

27

Anvarova Mohira Rasul qizi

28

Xolmamatov Abbos Nasim o‘g‘li

29

Ubayev Ziyodullo Tolib o‘g‘li

30

G‘ofurova Robiya G‘ayrat qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

3 - guruh

1

Toshxo‘jayeva Shahrizoda Azizxon qizi

2

Xikmatullayev Xamidullo Shuxrat o‘g‘li

3

Norboyev Abbosbek Zafar ug‘Li

4

Xoldarov Xamidjon Davron o‘g‘li

5

Rahmatov Jahongir Nodir o‘g‘li

6

Sa’dullayev Behruz Jo‘rayevich

7

Buronova Shoxista Askaraliyevna

8

Egamova Xusnora Komil qizi

9

Olimjonova Fotima Ulug‘bek qizi

10

Zayniddinova Shoxista Kamoliddin qizi

11

Xolmirzayev Nurmuxammad Shavkat o‘g‘li

12

Ergashev Samandar Asad o‘g‘li

13

Po‘latova Muxlisa Zayniddin qizi

14

Karimov Islomjon Sadulla o‘g‘li

15

Bahronov Anvarjon Barot o‘g‘li

16

Obidov Abram Obid o‘g‘li

17

Rasulova Fotima Sherzod qizi

18

Urisbayev Yerali Meyrbek o‘g‘li

19

Mirzaxalova Nozima Aziz qizi

20

Muxsinov Zokirjon Rafiq o‘g‘li

21

Boyturayeva Zaynab Baxtiyor qizi

22

Normatova Nilufar Xusan qizi

23

Xolboyeva Nasiba Murodullo qizi

24

Nasirova Nilufar Nodir qizi

25

Mirzajonova Mahnuna Ilyosjon qizi

26

Izbosarova Dinora Ziyovuddin qizi

27

Hamrayev Otabek Nurullo o‘g‘li

28

Axmadjonov Shoxruxbek Murodilla o‘g‘li

29

Muminova Sitora Umid qizi

30

Ergashova Kamolaxon Abdulatif qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

4 - guruh

1

Jurayev Sherzod Rovshanbek o‘g‘li

2

Zokirov Abdulaziz Anvar o‘g‘li

3

Eshonboboyeva Asila Baxtiyor qizi

4

Rixsiboyeva Shirin Kaxramon qizi

5

Asilova Sevara Rixsitilla qizi

6

Qurbonova Yulduz Isoq qizi

7

Olimov Alijon Anvar o‘g‘li

8

Mannonova Asilaoy Komiljon qizi

9

Abdunabiyeva Gulchexraxon Zafar qizi

10

Xusanov Xayotjon Zokirjon o‘g‘li

11

Tojiboyeva Maftuna Zokirjon qizi

12

Pulatova Mahliyo Uchqunovna

13

Xolto‘rayev Dostonbek Boboyor o‘g‘li

14

Xolmaxmatov Bekjahon Bekmurod o‘g‘li

15

Urazova Muyassar Jumanazar qizi

16

Qahhorova Madinabonu Baxtiyor qizi

17

Turgunova Nilufar Abdupattayevna

18

Toshmatov Behruz Farxod o‘g‘li

19

Murotova Ozoda Xushnutbekovna

20

Olimova Kamola Jumaqo‘zi qizi

21

Umirov Humoyunjon Javlon o‘g‘li

22

Valiyev Dilshod Xo‘jaahmad o‘g‘li

23

Hotamov Komil Ilhom o‘g‘li

24

O‘Sarova Shaxrizoda Botir qizi

25

Bakayeva Surayyo Sur’at qizi

26

Mamatqulova Nazokat To‘lqin qizi

27

Yakubova Diloromxon Navro‘zbek qizi

28

Abdusamatova Saida Abdukarim qizi

29

Bekchonov Og‘obek Otobek o‘g‘li

30

Ubaydullayev Ortiqjon Ibodullo o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

5 - guruh

1

Mirazimov Mirjamol Miraziz o‘g‘li

2

Shunqorov Sirojiddin Eshmamat o‘g‘li

3

Xoltursunova Xanifa Shoxjalil qizi

4

Islomova Madinabonu Abduraxmon qizi

5

Baxromov Sardorbek Usmonjon o‘g‘li

6

Xoldorboyeva Nozima Asqar qizi

7

Isroilova Muxlisa Shavkat qizi

8

Mirxojiddinova Nafosat Mirqurbon qizi

9

Chorshanbiyev Bekzod Bekmurod o‘g‘li

10

Xamrayev Mirzoxid Shuxrat o‘g‘li

11

Mahkamova Munisa G‘ulom qizi

12

Abdishukurov Zufar G‘anijon o‘g‘li

13

Erdanov Eldor Shodi o‘g‘li

14

Qurbonsaidova O‘g‘iloy Alisher qizi

15

Hafizov Ulug‘bek Habib o‘g‘li

16

Boboyeva Hurshidaxon Nizomjon qizi

17

Nishonov Yaxyobek Lazizjon o‘g‘li

18

Nigmatova Dilnoza Sayfullo qizi

19

Obloberdiyeva Zohida Rahmatjon qizi

20

Sultonov Samandar Karomat o‘g‘li

21

Majidov Avazbek Abdulatif o‘g‘li

22

Mirkomilova Nigora Yunus qizi

23

Rixsiyeva Munisaxon Baxtiyor qizi

24

Kuchkorova Kirmiz Kuchkor qizi

25

Oromov Mansurxon Baxtiyor o‘g‘li

26

Mirzanov Jasurbek Ablakul o‘g‘li

27

Chimirova Muxlisa Abduxalik qizi

28

Xakimova Feruza Kovil qizi

29

Maxmudova Zilola Zafarjon qizi

30

Umarov Shohrux Akbarali o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Yo‘nalish:  5111100 – “Musiqa ta’limi  ta’lim yo‘nalishi

 

6 - guruh

1

Jo‘rayev Jamoliddin Xusniddin o‘g‘li

2

G‘ofurov Shohrux Paxlavon o‘g‘li

3

Bobomurodov Behzod Akbar o‘g‘li

4

Raximjonov Kamoliddin Karim o‘g‘li

5

Qaraqulov Asatbek Abdusalomovich

6

Isoqova Fotimaxon Yusufjon qizi

7

Ozodova Ziyoda Farhod qizi

8

Abduhalimov Shahzodbek Faxriddin o‘g‘li

9

Haydarov Husniddin Zokir o‘g‘li

10

G‘ayniyeva Shahzoda Husanovna

11

Abdulazizova Yulduz Yusupbayevna

12

Po‘latova Nigora Abdirazzoq qizi

13

Xudayorov Abduvali Sadat o‘g‘li

14

Mirzaahmadov Mirzohid Mirkamol o‘g‘li

15

Yusupbekov Nurislom Nurlan o‘g‘li

16

Urazov Shaxzodbek Shokir o‘g‘li

17

Manamboyev Qahramon Sunnatillo o‘g‘li

18

Yusupov Shahboz To‘ra o‘g‘li

19

Abduqodirova Gulxayo Raxmiddin qizi

20

Shaxbozov Saloxiddin Sirojitdin o‘g‘li

21

Murodov Axror Nuriddin o‘g‘li

22

Jo‘rayev Jamshid Baxtiyor o‘g‘li

23

Egamberdiyev Matkarim Suloymon o‘g‘li

24

G‘ofuraliyev Shaxzod Shuxrat o‘g‘li

25

Raxmatov Asadbek Ikrom o‘g‘li

26

Qo‘chqorova Ziyodaxon G‘ayrat qizi

27

Rahimjonova Ruhsora Raimjon qizi

28

 

29

 

30

 

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.