“Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi kunduzgi bo`lim uchun kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro`yxati 1-12 guruhlar (kunduzgi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli:  Kunduzgi     

Talim tili:    O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 – “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi”  ta’lim yo‘nalishi

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli:  Kunduzgi     

Talim tili:    O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 – “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi”  ta’lim yo‘nalishi

1 - guruh

1

Mannopova Lobar Abdumalik qizi

2

Qosimova Dilshodaxon Beshmirza qizi

3

Abduqayumova Bibisora Abdusalom qizi

4

Yangiboyev Otabek Nurmamatovich

5

To‘rayev Ximoyiddin Ahat o‘g‘li

6

Axmedova Nodirabegim Toir qizi

7

Djakbarova Mohinur Mukumovna

8

Kimyogarova Sitora Kimyogar qizi

9

Jakbarova Guldiyora Xabibullo qizi

10

Qodirov Oyatillo Nodirbek o‘g‘li

11

Yoqubjonova Saida Odiljon qizi

12

Ergashev Bilol Nematjon o‘gli

13

Mavjudova Gulnora Xasan qizi

14

Sultonov Komoliddin Mamayusup o‘g‘li

15

Eshbayeva Nilufar Ravshanbek qizi

16

Turdibekova Nigora Nusratillo qizi

17

Omontosheva Nargiza Odil qizi

18

Rustamova Zarnigor Zarif qizi

19

Turdaliyeva Shoxsanam Sunnatilla qizi

20

Turdimurodov Samandar Siddiq o‘g‘li

21

Rabbimova Dildora Akbar qizi

22

Jurayeva Shoxsanam Baxrom qizi

23

Temirov Javoxirxon Jaxongir o‘g‘li

24

Miraxmedova Sarvinoz Xasan qizi

25

Akbarova Dildora Axror qizi

26

Djurayeva Dildora Nuriddin qizi

27

Toshboboyeva Mohira Azimjon qizi

28

Tashmatova Matluba Maxmud qizi

29

O‘Ktamxonova Muqaddasxon Shuxratxon qizi

30

Nigmonov Farrux Furkat o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

2 - guruh

1

Nig‘monov Shahzod Dilshod o‘g‘li

2

Boltaboyeva Sitora Faxriddin qizi

3

Rizoqulova A’loxon Ixtiyor qizi

4

Jumaboyeva Moxira Abdujalil qizi

5

Muxiddinova Muqaddas Baxtiyor qizi

6

Boltayeva Munojat Davronbek qizi

7

Eshturdiyeva Madina Oy Akmal qizi

8

Sulaymanova Muxlisaxon Botirjon qizi

9

Sharipov Quvonchbek Alisher o‘g‘li

10

O‘Rinboyev Yoqubjon Islom o‘g‘li

11

Berdikulov Barat Oybek o‘g‘li

12

Yo‘ldosheva Arofat Shukrulla qizi

13

Qo‘ziboyeva Sevara Rustam qizi

14

Dusalova Gulmira Ochil qizi

15

Baxridinova Madina Ulug‘Bek qizi

16

Abdiyeva Madina Akrom qizi

17

Jabborova Mahliyo Husniddin qizi

18

Husanov Sohibjon G‘ulomjon o‘g‘li

19

Akbarova Diyoraxon Anvar qizi

20

Hasanov G‘Ofirjon Muydinjon o‘g‘li

21

Rajabova Dilora G‘ayrat qizi

22

Baratova Gulnoza Behzod qizi

23

Jumayev Tohirbek Xudoynazar o‘g‘li

24

Siddikova Umida Tulqin qizi

25

Umirova Vazira Sodiqjon qizi

26

Maxmudova Xayriniso Normumin qizi

27

Ortiqova Dilso‘Z Maxmarajab qizi

28

Kubayev Oybek Zafarjon-o‘g‘li

29

Homidova Dilnoza Olim qizi

30

Aliyeva Marxabo Akbar qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

3 - guruh

1

Quvondiqova Adiba Toxir qizi

2

Islomova Muazzam Xudoyor qizi

3

Nizomova Sanobar Sirojiddin qizi

4

Bobonov Sobir Xolmuminovich

5

Xudashkurova Zarinabonu Erkinboy qizi

6

Buriyeva Zuhra Nabijon qizi

7

Abduvakilova Moxinabonu Abdurashid qizi

8

Izatullayeva Nodira Shuxrat qizi

9

Karimov Temur Sherzod o‘g‘li

10

Eshniyozov Shohruz Nuriddin o‘g‘li

11

Tashatova Durdona Islom qizi

12

Xurramova Yulduz Shuhrat qizi

13

Xalilova Durdona Isomiddin qizi

14

Ismailova Ma’mura Ilxam qizi

15

Ravshanova Adiba Jumanazar qizi

16

Adxamova Ibodat Abduvali qizi

17

Asamov Islom Abdig‘ulom o‘g‘li

18

To‘lanboyeva Dildora Rustam qizi

19

Jo‘rayev Azizjon Erkin o‘g‘li

20

Abdurashidova Muxlisa Abdulxamid qizi

21

Joniqulova Malohat Xonnazar qizi

22

Meyliyeva Gulira’no Ural qizi

23

Abdraimova Munira Baxtiyor qizi

24

Sobirova Umida Sayfuddin qizi

25

Xaydarova Gulzoda Toshkent qizi

26

Tuxtasinova Maftuna Alisher qizi

27

Samatova Soxibaxon Jasurbek qizi

28

Turayeva Gulasal Sherali qizi

29

Karimova Nozima Rajabboy qizi

30

Allanazarova Muqaddas Paraxat qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

4 - guruh

1

Jalolova Diyora Saidkamol qizi

2

Mamadmurodova E’zoza Samarjon qizi

3

Jovliyeva Barno Rustam qizi

4

Tursunbayeva Hilola Xamro qizi

5

Sattarova Malika Sherzod qizi

6

Mamatqulova Iroda Bahrom qizi

7

Xodiyeva O‘g‘iloy Samandar qizi

8

Ischanova Laylo Davron qizi

9

Umarov Ravshanbek Akbarali o‘g‘li

10

To‘yboyev Bekzod Luqmon o‘g‘li

11

Inogamova Xonzoda Xamdam qizi

12

Shoymardanova Muxlisa Sherali qizi

13

To‘laganov Shaxzod Alisher o‘g‘li

14

Xamrayev Safarjon Hakimzoda o‘g‘li

15

Nayimova Nozima Shuxratovna

16

Sapaboyeva Moxinur Alisher qizi

17

Sobirova Madina O‘ktamovna

18

Raximova Nafisa Ilhom qizi

19

Yoqubova Umida Saydulla qizi

20

Ergasheva Gulhayo Eson qizi

21

Shomurzayeva Shahnoza Ziyadullayevna

22

Abdishukurova Dinora Bobomurot qizi

23

Suyunova Anorxol Shuxrat qizi

24

Nasriddinova Iroda Farrux qizi

25

Maxmudova Lobarxon Ikromjon qizi

26

Turopova Sevara Ikromjon qizi

27

Ismoilova Xumora Sayit-qizi

28

Abdurahmonova Surayyo Erkin qizi

29

Mannonova Shoira Shovkat qizi

30

Sharipova Xadicha Xikmatilla qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

5 - guruh

1

Rustamova Nilufar Sobir qizi

2

Xaydarova Shohsanam O‘Ktam qizi

3

Madiyorov Otabek Yorqin o‘g‘li

4

Xushbaxov Sanjar Sabir o‘g‘li

5

Mansurova Munisa Botir qizi

6

Yusupova Munisa Faxridin qizi

7

Narmanova Maftuna Baxtiyorovna

8

Ahmadaliyeva Durdona Malik qizi

9

Abdullayev Muzaffarjon Maxamadjon o‘g‘li

10

Mamadiyorova Zulayxo Uchkunovna

11

Yo‘Ldosheva Madinabonu Husan qizi

12

Jumaqulova Nafosat Shavqiddin qizi

13

Xolmatova Diyora Shuxrat qizi

14

Farmonova Dilorom Erkin qizi

15

Salimbekova Komila Xotam qizi

16

Abdug‘Aniyeva Munisa Dilshod qizi

17

Boymirzayeva Kumushoy Abdujalil qizi

18

Qodirov Xasanboy Turdivoy o‘g‘li

19

Sobirova Fotima Nodirjon qizi

20

Sobirova Zuhro Nodirjon qizi

21

Abdunazarova Diyora G‘Ayrat qizi

22

Abdunabiyeva Zilola Avaz qizi

23

Isroilova O‘g‘iloy Zokir qizi

24

Hamzayeva Madina Islombek qizi

25

Suyunova Parvina Ulug‘Bek qizi

26

Maxammadiyeva Gavxar Baxtiyor qizi

27

Shokirova Munisa Baxodir qizi

28

Umarova Mahfuza Xojiakbar qizi

29

Batirova Maryam Ruzimboy qizi

30

Abdumannopova Diyora Sherzod qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

6 - guruh

1

Shexnazarova Avazjon Xudashukur qizi

2

O‘ralov Azimbek Bahrom o‘g‘li

3

Axrorova Malohat Ilyos qizi

4

Qodirjonova Roziya Odiljon qizi

5

Zikirillayeva Dildora Xayrulla qizi

6

Maxmutxodjayeva Madinabonu Mansur qizi

7

Xasanova Shaxloxon Azizbek qizi

8

Raxmonova Gulnoza Rovshan qizi

9

Asqarova Shahzodaxon Abrolxo‘Ja qizi

10

Alimova Nilufar Shadibek qizi

11

Tuxtayeva Malika Utkir qizi

12

Saidova Dilso‘z Azamat qizi

13

Topildiyeva Sitora Shovkat qizi

14

Esanov Elbek Otabek o‘g‘li

15

Omonova Lobarxon Nabijon qizi

16

Raxmatov Samandar Sarvar o‘g‘li

17

Xaitboyeva Malika Hamidulla qizi

18

Bahridinova Madina Odiljon qizi

19

Norqulova Muborak Ashur qizi

20

Davirova Dildora Imom qizi

21

Umarova Afina Ali qizi

22

Usmanaliyeva Nozima Dilshod qizi

23

Choriyeva Kamola Sobir qizi

24

O‘rinboyeva Xilola Shovkat qizi

25

Fayzullayeva Nozimaxon Fatxulla qizi

26

Tursunova Janar Bekpulat qizi

27

Anvarxo‘Jayeva Madina Asqar qizi

28

Asatullayeva Mohira Xamidulla qizi

29

O‘tkirova Dilrabo Alisher qizi

30

Ismoilova Umidaxon Atxamxo‘ja qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

7 - guruh

1

Xosiyatova Farangiz Nuriddin qizi

2

Ergasheva Oqilabonu Ibrohim qizi

3

Yo‘Ldosheva Zuxra Muxiddin qizi

4

Dexqonova Diyora Baxrom qizi

5

Samadova Sabina Akbar qizi

6

Raufova Muazzam G‘Ayrat qizi

7

Mamatkarimova Dildora Murodullayevna

8

Mannonova Barno O‘Ktam qizi

9

Nazarov Doston Rustamovich

10

Muxammadiyeva Muborak Ikromjon qizi

11

Mannapxo‘Jayeva Farangizxon Shuxrat qizi

12

Saitkarimxonova Shahzodaxon Saidazizxon qizi

13

Rustambekova Munisa Ulug‘Bek qizi

14

Sharifova Marjona Namoz qizi

15

Oripjonova Dilfuza Karim qizi

16

Abdug‘Afurov Murodjon Rustamjon o‘g‘li

17

Boymuradova Muxlisa Husniddin qizi

18

Islomov Burhon Baxodir o‘g‘li

19

Raxmatullayeva Mohinur Azamjon qizi

20

Qodirova Madina Abdumajit qizi

21

Asadova Namuna Sayfullo qizi

22

Ismoilov Temur Tura o‘g‘li

23

Axmadjonova Fazilat Nuriddin qizi

24

Rabbonayeva Nargiza Muxiddin qizi

25

Boboyeva Gavxarjon Umidjon qizi

26

Abdulazizova Zuxra Azayumjon qizi

27

Azimboyeva Bibisora Baxodirovna

28

Sodiqboyeva Dinora Xxx

29

Turg‘Unboyeva Zubayda Abdunabi qizi

30

Xushvaqtova Dildora Suyun qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

8 - guruh

1

Xudoyorova Husniya Anvar qizi

2

Poyanova Asila Baxodir qizi

3

Uktamova Laylo Uktam qizi

4

Xakimova Shaxzoda Tolkun qizi

5

Xudayberdiyeva Maftuna Shavkat qizi

6

Miraliyeva Go‘zal Sherali qizi

7

Umarov Anvarjon Aslanboy o‘g‘li

8

Musulmankulova Ro‘zigul Lutfulla qizi

9

Mamarasulova Bonu Rustam qizi

10

Ruzimuradova Durdona Quyli qizi

11

Bobonazarova O‘g‘iloy Bahodir qizi

12

Qobulova Maftuna Shavkatjon qizi

13

Rashidova Feruza Jo‘rabek qizi

14

Uchqunova Zebiniso Ikrom qizi

15

Mamadova Ra’no Muxiddin qizi

16

Ergashova Sayyora Mo‘Min qizi

17

Allabergenova Farangiz Baxtiyar qizi

18

Sayidova Marjona Muzaffar qizi

19

Ko‘chiyeva Dinara Isomidin qizi

20

Shukurova Mashhura Nuralibek qizi

21

Ismoilova Gulhayo Nodir qizi

22

Malikova Sayidabonu Jamshid-qizi

23

Xalilova Moxira Baxtiyor qizi

24

Nig‘monova Nodiraxon Qudratulla qizi

25

Dilshodova Nazira Doniyor qizi

26

Norov Shoxrux Shomurod o‘g‘li

27

Melikulova Shaxnoza Fazliddin qizi

28

Rahimqulova Laylo Vahobiddin qizi

29

Ibodullayeva Malika Obid qizi

30

Yesentayev Shamshaddin Imamaddinovich

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

9 - guruh

1

Sultanova Dilafruz Rustamovna

2

Mamasoliyeva Xumora Shuxrat qizi

3

Ibragimova Dinora Ilxom qizi

4

Raxmatullayeva Maftuna Jamshid qizi

5

Boymatova Muxlisa Ravshan qizi

6

Ergasheva Omina Azimjon qizi

7

Botirov Ma’murjon Shokir o‘g‘li

8

Tairova Tabassum Uygunovna

9

Burxonova Shoxsanam Sobirjon qizi

10

Karimberdiyeva Shaxlo Xusan qizi

11

Raxmonova Farida Sho‘xrat qizi

12

Qobilova Fotima Rustam qizi

13

Nomozov Qo‘shoq Baxtiyor o‘g‘li

14

Raxmonova Zarina Ro‘zimurod qizi

15

Sadullayeva Shalola Naimjon qizi

16

Mamadaliyeva Nigora Muxammadjon qizi

17

Norbekova Dilsora Baxriddinovna

18

Temirova Madina Ulug‘Bek qizi

19

Yo‘ldosheva Moxinur Abdinabi qizi

20

Pardayeva Eliza Kamol qizi

21

Artikova Madina Kamoliddin qizi

22

Xasanboyeva Qumrinisa Abdulla qizi

23

Odilbekova Xilolaxon Aziz qizi

24

Kenjayeva Zarema Abduvaliyevna

25

Saidumarxonova Zeboxon Saidnu’monxon qizi

26

Isroilova Maxbuba Bahodir qizi

27

Eshova Pokiza Burxon qizi

28

Abdullayeva Xilola Ikrom qizi

29

Tursunova Nargiza Uzoq qizi

30

Omonova Kumush Pozil qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

10 - guruh

1

G‘aniyeva Madina Nosir qizi

2

To‘rayeva Muxlisa Botir qizi

3

Uzoqova E’zoza Arslon qizi

4

Ochilova Ma’rufat Muradilla qizi

5

Xolboyeva Guzal Dovronjon qizi

6

Jovliyeva Nilufar Zayniddin qizi

7

Abdurashidxonova Muslimaxon Baxodirxon qizi

8

Jinayev Mirjavoxir Mirmaxmud o‘g‘li

9

To‘qsonov Abror Erkin o‘g‘li

10

Ergasheva Shahlo Ixtiyor qizi

11

Xalmatova Xurriyat Kabiljan qizi

12

Uralova Go‘zal Qahramon qizi

13

Abduvaliyeva Shahzoda Abduhamid qizi

14

Sobitova Kamola Maxmud qizi

15

Jamurotova Ra’no Ro‘zi qizi

16

To‘rayeva Dilnoza Ubay qizi

17

Quvataliyeva Alfeza Ilhom qizi

18

Ibodullayeva Marjona Ibodulla qizi

19

Abdurasulova Odina Ravshan qizi

20

Rizayeva Rixsi To‘xtamurod qizi

21

Mamarayimova Marg‘iyona G‘ulom qizi

22

Uzokova Ra’no Azamat qizi

23

Boboyeva Fotima Fayzullo qizi

24

Ortikova Zamirabonu Murodjon qizi

25

Umarov Nodirbek Abdulla o‘g‘li

26

Xosilova Aziza Rustam qizi

27

Jumadillajonova Shoxsanam Shoxsulton qizi

28

Toyirova Kamola Zokir qizi

29

Ismoilova Surayyo To‘lqin qizi

30

Meliyeva Surayyo Zokirovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

11 - guruh

1

Abdushokirova Fotima Axror qizi

2

Tillayeva Shoxsanam Ural qizi

3

Sulaymonova Fotima Komil qizi

4

Abdullayeva Shaxloxon Shuxrat qizi

5

Jumaboyeva Maqsuda Jumaboy qizi

6

Abduraimova Fayruza Davronbek qizi

7

Yaxshilikova Muborak Qo‘chqor qizi

8

Shorasulova Dildoraxon Baxodir qizi

9

Joldasov Raxmon Nurali o‘g‘li

10

Xudayqulova Anora Numon qizi

11

Karimova Moxidil Shavkat qizi

12

Xolmurodova Zuxra Umidjon qizi

13

Xolmurodova Fotima Umidjon qizi

14

Begmatova Munisa Dilshod qizi

15

Maxamadaminov Shohboz Ulug‘bek ug‘li

16

Xolmuratov Akbar Berdiqul o‘g‘li

17

Adxamxo‘jayeva So‘g‘diyona Anvar qizi

18

Ermatova Maryam Azmiddin qizi

19

Abdullayeva Sadoqat Furqat qizi

20

Xaqnazarova Gulhayo Rustam qizi

21

Obidova Ziyoda Shovkat qizi

22

Erqulov Shaxboz Otabek o‘g‘li

23

Asrolov Husniddin Fahriddin o‘g‘li

24

Qosimova Aziza Maxmud qizi

25

Mamadaliyeva Madinaxon Xabibullayevna

26

G‘aybullayeva Xafiza Murod qizi

27

Aliyeva Maftuna Baxodir qizi

28

Saidova Muxayyo Behzodxo‘Ja qizi

29

Dadaxo‘jayeva Sarvinozxon Sirojiddin qizi

30

Hikmatillayeva Mohinur Shuxrat qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Kunduzgi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5111500 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

12 - guruh

1

Jo‘rayev Murodjon G‘ayrat-o‘g‘li

2

Bekchanov Xusan Karri o‘g‘li

3

Sodiqova Maftuna Baxtiyor qizi

4

Sherxonova Momoxol Rustam qizi

5

Abdurazzoqova Aziza Savronboy qizi

6

Abdullaxonova Guliruh Odil qizi

7

Shoakbarov Shomurod Maxamad o‘g‘li

8

Ibodullayev Fayzulla Xayrulla o‘g‘li

9

Sobirov Javohir Erkin o‘g‘li

10

Nabiyev Abduazim Abdulaziz o‘g‘li

11

Arifova Dilshoda Baxritdin qizi

12

Jabborova Sarvinoz Shavkat qizi

13

Yakubova Oksana Yurevna

14

Lutfullayeva Maxporaxon Farxod qizi

15

Turg‘unpo‘latova Gulnoza Muhammad qizi

16

Raxmatova Shaxrizoda Xusniddin qizi

17

Zufarova Barno Baxtiyarovna

18

Xasanova Shoxinur Ergashboy qizi

19

Shukurova Gulnoza Tursunpulat qizi

20

Sodiqova Mavjudaxon Murodiljon qizi

21

Qo‘ziyev Shahbozjon Sohib o‘g‘li

22

Yoqubova Mavjuda Rustam qizi

23

Safarova Adolat Rashid qizi

24

Umarova Zilola Nuriddin qizi

25

Olimbekova Maftuna Oybek qizi

26

Qudratillayev Izzatilla Xikmatilla o‘g‘li

27

Muhiddinov Jahongir Shavkatulla o‘g‘li

28

Akmalxonova Madinaxon Jur’atxon qizi

29

Sharustamov Jaxongir Shamuratovich

30

 

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.