“Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi sirtqi bo`lim uchun kasbiy (ijodiy) imtihon topshiruvchilar ro`yxati 1-10 guruhlar (sirtqi, o`zbek)

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 – “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 – “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

1 - guruh

1

Abdurazakova Zebiniso Ilxomjon qizi

2

Sirojiddinova Gulnoza Nuriddin qizi

3

Tulaganova Maxliyo Zokirjonovna

4

Sirko Kseniya Igorevna

5

Maripova Dilafruz Xolmuxamadovna

6

Axadov Qobilbek Suyun o‘g‘li

7

Xamidova Durdona Farhod qizi

8

Inogamova Dilnoza Xusanovna

9

Karshiyeva Zilola Utkurovna

10

Ibragimova Iroda Abduganiyevna

11

G‘ozixonova Charosxon Sobitxon qizi

12

Aynaqulova Nozima Murtoza qizi

13

Axmedova Madina Nusratulloyevna

14

Sulaymanova Gulnoz Xashimbayevna

15

Safarova Mariyam Nurgaliyevna

16

Davlatova Muxlisa Ubaydilla qizi

17

Alimova Sayyora Umaraliyevna

18

G‘opporova Firuza Abdivoyit qizi

19

Razakova Gavxar Yakubjanovna

20

Imamnazarova Aziza Maxmud qizi

21

Qodirova Madina Alisher qizi

22

Kambarov Sarkor Raxmatillayevich

23

Dadaxo‘jayev Saloxiddin Sunnatovich

24

Normatov Jaxongir Abdug‘ani o‘g‘li

25

Bo‘ltakova Shaxnoza Jozilboy qizi

26

Qarshiyeva Gulmira Toshtemirovna

27

Muqimova Maxzuna Yashinovna

28

Norbekova Barnoxon O‘ktam qizi

29

Kenjayeva Iroda To‘rayevna

30

Azizova Nasiba Murod qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

2 - guruh

1

Xalmirzayeva Zilola Sunnatullayevna

2

Zakirova Gulchexra Abduraximovna

3

Isaxova Pokiza Rustamovna

4

Bijanova Yulduz Anvarovna

5

Muratova Nilufar Temurovna

6

To‘lqunova Nasiba Sherzod qizi

7

Ahmedova Umida Normurot qizi

8

Ilyosova Robiyaxon Akrom qizi

9

Abdufattoxova Go‘zalxon Azim qizi

10

Yuldasheva Saidaxon Ibraxim qizi

11

Aliboyeva Gulxayo Tulqinovna

12

Yarasheva Nodira Olim qizi

13

Boqiyeva Hilola Ulug‘bek qizi

14

Aliaydarova Dilafruz Ernazar qizi

15

Vaxobova Zilola Mirxalilovna

16

Kulbabayeva Oftoboy Abduqaxxor qizi

17

Yo‘ldosheva Aziza Mirsoxib qizi

18

Samarova Shohida Xusan qizi

19

Mirzayev Sardor Sa’dullayevich

20

Amirqulova Dilshoda Izatulla qizi

21

Anorboyev Ibroxim Xayrullo o‘g‘li

22

Rustamova Roxilabonu Rasuljon qizi

23

Abduraximova Sadoqat Abdujalol qizi

24

Umarova Sevara G‘ulomjon qizi

25

Shamaksudova Zilola Zabixilla qizi

26

Nizamova Dildora Xamid qizi

27

Muratova Zilola Achilovna

28

Erkinova Shaxlo Ravshan qizi

29

Ismailova Nilufar Abduxalim qizi

30

Qosimov Bekzod Turg‘unboy o‘g‘li

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

 

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

3 - guruh

1

Anvarov Ulug‘bek Islombek o‘g‘li

2

To‘layeva Mahliyo Qodirovna

3

Ismoilova Diyora Yoqubjon qizi

4

Abdurazoqova Dildora Mamirkulovna

5

Eshonxo‘jayeva Madina Baxtiyor qizi

6

Sultanova Azizaxon Saidkarimovna

7

Koldibayeva Danogul Kulmaxanbet qizi

8

Baxodirova Shodiyaxon Umidjon qizi

9

Safarova Yulduz Siddiqxon qizi

10

Allamurodova Farida Ernazar qizi

11

Avezov Otabek Qahramonovich

12

Sultonova E’zozaxon Sunnat qizi

13

Karabayeva Fazilat Ne’Matovna

14

Azizova Gulnora Rufat qizi

15

Mamag‘olibova Ozoda Zohidjon qizi

16

Tovboyeva Maftuna Jumaboy qizi

17

Shoyzakov Nodirjon Utkirovich

18

Saidqulova Uljonoy Nuriddin qizi

19

Qayumova Shaxnoza Botir qizi

20

Begimova Feruza Muxiddin qizi

21

Rahimova Dilso‘z Hasan qizi

22

Raximova Gulasal Shermuxamad qizi

23

Sunnatova Robiya Fazliddin qizi

24

Mamatova O‘g‘Iloy Bekpo‘lat qizi

25

Rustamova Umida Anvar qizi

26

Chintosheva O‘g‘Iloy Xamza qizi

27

Mirzaitova Dilnoza Xikmatovna

28

Abduxamidova Go‘zal Abduqaxor qizi

29

Maxamatsafayeva Mohira Jahongir qizi

30

Raymjonova E’zoza Jamshid qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

4 - guruh

1

Soliyeva Gulida Kaxar qizi

2

Umatkulova Dinora Qurbonboy-qizi

3

Abduvaliyeva Fazilat Maxmud qizi

4

Shukurlayeva Shaxzoda Xayitboy qizi

5

Mirtursunova Dilsora Lutfilla qizi

6

Karimova Maftuna Nuriddin qizi

7

Miragzamova Mohiraxon Bahodir qizi

8

Parmanova Nilufar Yeliboy qizi

9

Akbaraliyeva Muborak Baxtiyor qizi

10

Abduxakimova Muborakxon Sobirjon qizi

11

Islamova Charos Majidovna

12

Cho‘liyeva Maftuna Baxrom qizi

13

Ergasheva Zohida Qodirjon qizi

14

To‘rayeva Durdona Baxodirovna

15

Dehqonova Nilufar G‘offorjonovna

16

Boqiyeva Shaxnoza Alijon qizi

17

Yusupova Zilola Baxtiyor qizi

18

Xalilova Albina Norqo‘ziyevna

19

Usmanova Nargiza Askarovna

20

Iskandarova Husnora Abdumutalip qizi

21

Xolliyev Xasan Yorqin o‘g‘li

22

G‘afforova Nazokat Erkin qizi

23

Matkarimova Sevara Dastanovna

24

Alimova Shaxnoza Sobirjonovna

25

Ergasheva Dildora Sagdillayevna

26

Ismatova Maxliyo Abdumuminovna

27

Abdullayeva Gulnozaxon Xusanboyevna

28

Djurayeva Visola Salaxitdinovna

29

Xolmatova Dilnoza Ulug‘bek qizi

30

Sulaymonova Labar Davronovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

5 - guruh

1

Saydaxmedova Zilola Xusanovna

2

Axmedova Sevara Abdumovlon qizi

3

Mirzabayeva Saida Xakim qizi

4

Rixsiboyeva Nafisa Mamurjon qizi

5

Rasulova Navola Ravshan qizi

6

Rizayeva Soxibaxon Payzullayevna

7

Umarova Munira Atxamxodjayevna

8

Zokirjonova Nodira Toxir qizi

9

Telgarayeva Umida Abdumannabovna

10

Qo‘chqorova Ra’no Abdunosir qizi

11

Sharofxonova Ra’no Akbarxonovna

12

Nisanbayeva Madine Sabitovna

13

Muminova Guljamol Ergashevna

14

Nabiyeva Irodaxon Xasan qizi

15

Nabixonova Shahrizoda Bahodir qizi

16

Abduxalilova Durdona Abdusalom qizi

17

Amanova Aygerim Jomartovna

18

Galimova Sadoqat Aslanovna

19

Gulyamova Mohira Xasanovna

20

Fozilxo‘jayeva Dilshoda Kudrat qizi

21

Fozilxo‘Jayeva Dildora Kudratovna

22

Omonqulova Nigora Baxodir qizi

23

Kim Aleksandra Dmitriyevna

24

Eltiyeva Munira Tursunkulovna

25

Mavlyanova Nargisa Erkinovna

26

Oqbutayeva Muborak Husniddin qizi

27

Xalilova Ibodatxon Yunus qizi

28

Raxmonova Gulira’no Abdimurod qizi

29

Rustamova Mohidil Alisher qizi

30

Xadjamuratova Umida Ermatovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

6 - guruh

1

Yusupjanova Nilufar Xolxodjayevna

2

Tojimurodova Muyassar Ilxamovna

3

Yusupova Dilnoza Abdumovlon qizi

4

Xamidova Navbahor Muzafar qizi

5

O‘rozova Go‘zal Abdusalom qizi

6

Elmurodova Sanobar Maxmudovna

7

Rajabova Maqsuda Shamurotovna

8

Choriyeva Kamola Shavkat qizi

9

Rashidova Hilola Abdusamad qizi

10

Tillakobilov Sandjar Tulaberdiyevich

11

Tashxodjayeva Dilbarxon Gopurxujayevna

12

Yermekbayeva Aynur Yergashovna

13

G‘ayratova Mohidil Zafar qizi

14

Axmedova Dilrabo Ergashevna

15

Xolmuminova Shaxnoza Dilmuratovna

16

Eshnazarov Jasur Suyunovich

17

Mavlonova Feruzaxon Anvarovna

18

Mutalova Feruza Xasanbayevna

19

Turanova Robiya Komiljon qizi

20

G‘ulomova Xushnoza G‘ayrat qizi

21

Abduraxmanova Maftuna Malikovna

22

Ro‘zaliyeva Yulduzxon Ulug‘bek qizi

23

Babakulova Shaxnoza Komiljonovna

24

Siddiqova Xumora Bahodir qizi

25

Pazilova Xurshida Toirjonovna

26

Nuriddinov Nasriddin Nuriddin o‘g‘li

27

Kodirova Sarvinoz Uktam qizi

28

Normamatova Maftuna Kamoliddin qizi

29

Eshmatova Zulxumor Boymurodovna

30

Ernazarova Maftuna Burxan qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

7 - guruh

1

Buzrukova Albina Alimdjanovna

2

To‘xtayeva Farangiz Farxod qizi

3

Xaitova Feruza Axmadovna

4

Tojiboyeva Nasiba Mirvoxid qizi

5

Raxmonova Shaxnoza Shodmonovna

6

Berkinbayeva Feruza Saparaliyevna

7

Turdiboyeva Zilola Eshturop qizi

8

Karayeva Zulayxo Suyunovna

9

Jo‘rayeva Sanobar Bahtiyor qizi

10

Akbutayeva Dildora Sayitjanovna

11

Achilova Maftuna Mamatmurotovna

12

Sayfiddinova Nargiza Jamoliddin-qizi

13

Abduqodirova Umida Abduvoxidovna

14

Rizamatova Kamola Mo‘min qizi

15

Musurmonova Yulduz Yuldashbayevna

16

Raxmatova Laziza Anvar qizi

17

Adhamova Mahfuza Aziz qizi

18

Axmedova Dilorom Mirabdullayevna

19

Nurullayeva Maftuna Abdunazar qizi

20

Xodjanazarova Umida Ergashevna

21

Abduvaxidov To‘lqin Temur o‘g‘li

22

Japparova Roza Kenjebayevna

23

Talipova Nigora Mirazizovna

24

Raymjanova Xabiba Raxmanaliyevna

25

Xakimova Zarifa Maxamatali qizi

26

Ikramova Dono Mirkomil qizi

27

Mirzaxmedova Zulayxo Shuxrat qizi

28

Musayeva Kamola Jahongir qizi

29

Yuldashova Lobar Rustamovna

30

Xidirova Fotima Shamsiddinovna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

8 - guruh

1

Muxtorova Dilnoza Qudrat qizi

2

Eshankulov Xurshid Sultonmurodovich

3

Nabiyeva Gulnoza Mustafoyevna

4

Marifjonov Sobirjon Valijon o‘g‘li

5

Jaksilikova Gulnoz Raxmatilla qizi

6

Shamsuddinova Oyniso Orifovna

7

Alautdinova Dilnoza Maxsudxonovna

8

Orziyeva Dilnoza Sherzod qizi

9

Ismatilloyeva O‘g‘iloy Ismatillo qizi

10

Aqbo‘tayeva Zuxra Ergash qizi

11

Adilxanova Sayyora Bahodirjon qizi

12

Rixsibayeva Diloram Xikmatillayevna

13

Maxsudova Charos Mirjamol-qizi

14

Xudayberdiyeva Marg‘ubaxon Maxamatjonovna

15

Ismatova Sitora Sadriddin qizi

16

Choriyeva Dilnovoz Eshmurodovna

17

Sagatova Munisa Fayzulla qizi

18

Ismoilova Shohista Mo‘ydin qizi

19

Qurbonova Zilola Olimovna

20

Xalbekova Roziya Abdimalikovna

21

Murodov To‘lqin Abdumalikovich

22

Abdullayeva Fazilat Mirsultanovna

23

Shomirzayeva Dilobar Shokarim qizi

24

Eshmirzayeva Sohibjamol Ro‘ziboyevna

25

Eminjanov Abdurasul Raxmatovich

26

Yusupova Gavxar Asqaraliyevna

27

Ismatov Shukur Yuldashbayevich

28

Abdullayeva Anora Ne’matullo qizi

29

Dusbekova Marxabo Xokim qizi

30

Xashimov Uktam Amirovich

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi: 5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

9 - guruh

1

Tuychiyev Javlon Erkinovich

2

Bayturanova Adolat Xusanovna

3

Madiyarova Alima Sunetullayevna

4

Norqobilova Gavhar Erkinovna

5

Nurmatova Xusnora Farxotjonovna

6

Ernazarova Fazilat Vaitovna

7

Gunantayeva Raxima Jurabekovna

8

Nig‘matova Nilufar Vali qizi

9

Nishonboyeva Go‘zal Murodjon qizi

10

Qosimova Ozoda Umirzaqovna

11

Aralova Shaxnoza Ziyadullayevna

12

Fanavileva Dildora Abdurazzoqovna

13

Boymurodova Shahlo Qaxramon qizi

14

Umirzakova Muazzam Xolmaxamatovna

15

Muxamedov Abror Furkatovich

16

Jalolova Visola Abduloxonovna

17

Tojiyeva Dilrabo Obruy qizi

18

Kamilova Go‘zal Rashidovna

19

Sadikova Dilafruz Absalyamovna

20

Usmonqulov Murodil Abdiolim o‘g‘li

21

Djurayeva Aziza Sobirjonovna

22

Rajabova Xolida Normuminovna

23

Raximova Feruza Narmaxamadovna

24

Xabibullayeva Feruza Alisherovna

25

Ubaydullayev Mardonjon Nozimjon o‘g‘li

26

Ochilova Umida Ilxomiddin qizi

27

Raximova Dilnoza Erkin qizi

28

Tursunova Mayram Maxamatkulovna

29

Nurmatov Abdulla Abdug‘affar o‘g‘li

30

Shukurova Kamola Baxtiyarxodjayevna

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov

KASBIY (IJODIY) IMTIHON

 RO‘YXATI

Talim shakli: Sirtqi

Talim tili:   O‘zbek

Talim yo‘nalishi:  5110800 - “Tasviriy san’at va muhadislik grafikasi” ta’lim yo‘nalishi

 

10 - guruh

1

Ziyodullayeva Qizlarxon Kilichevna

2

Mamarajabova Feruza Toshtemirovna

3

Abdukaxarova  Zilola Muxitdinovna

4

Yuldasheva Maftunaxon Sherzodxon qizi

5

Mambekova Barno Rustemovna

6

Sherova Laylo Napasovna

7

Murodov Xusniddin Qurbonpulatovich

8

Aliyeva Nulifar Kamolovna

9

Xusnutdinova Fazilat Abdumananovna

10

Mamatmurodova Gulhayo Xamdam qizi

11

Sharipova Nargiza Allaberdiyevna

12

Akbarova Nozima Baxodirovna

13

Djoldasov Yerjan Majitovich

14

Muxammadiyeva Feruza Maxmayusuf qizi

15

Nasirtdinova Nazira Matqiddin qizi

16

Zokirov Umidjon Shokir o‘g‘li

17

O‘rinbekov Umirbek Saitkarimovich

18

Turgunova Dildora Ravshan qizi

19

Xodjakbarov Sidikxuja Ismoil o‘g‘li

20

Isoqboyeva Shahrizoda Hamza qizi

21

Komilova Xurshida Zayniddin qizi

22

Nurmatova Feruza Rustam qizi

23

Zuxurova Barno Xaydaraliyevna

24

Torayeva Narjemal Xxx

25

Nurmatov Sherzod Shavkatovich

26

Toshkenbayeva Umida Ilxomjon qizi

27

Mirsalimova Hadicha Bobir qizi

28

Abdyrahmaov Mansur XXX

29

Fozilova Jamshida Boborahmat qizi

30

Qodirova Dilnoza Abdivali qizi

 

Qabul komissiyasi raisi:                                          Sh.S.Sharipov

 

Qabul komissiyasi mas’ul kotibi:                             K.Saparov


Share:

Call markaz:

(+998) 71 2024421

Email:

info@tdpu.uz

Manzil:

Toshkent shahri, Chilonzor tumani Bunyodkor ko`chasi 27 uy.