Tayanch doktoranturaga kirish bo‘yicha ruxsat berilgan talabgorlar ro`yxati va imtihon topshirish kunlari

2019 yil uchun Tayanch doktoranturaga kirish bo‘yicha ruxsat berilgan talabgorlar ro`yxati va imtihon topshirish kunlari

2019 yil uchun Tayanch doktoranturaga kirish bo‘yicha ruxsat berilgan talabgorlar ro`yxati va imtihon topshirish kunlari

Talabgorlar

Ixtisoslik shifri

Imtihon vaqti va joyi

1

Eshkuvatov Bobir Valikul  o‘g‘li

07.00.01

21 NOYABR (Tarix fakulteti) Soat 14.00

2

Majidov Sunnatullo Umidullaevich

3

Utanov Xurshid Sheralievich

4

A’loxonov Muhriddin To‘raxonovich

5

Xamdamova Malika Ilxamovna

13.00.01

21 NOYABR

(Rektorat, anjumanlar zali)

Soat 10.00

6

Dadaboeva Feruzaxon Olimjonovna

7

Shodiev Ilyosjon Narziqul o‘g‘li

8

Nuritdinova Xilola Abduraxmanovna

9

Diyarova Shaxloxon Rovshan kizi

10

Xo‘jaev Munis Otaboevich

11

Yoqubov Akmal Faziljonovich

12

Uralov Ozodjon Sharipjonovich

13

Abdug‘aniev Ozod Tursunboy o‘g‘li

14

Xodjaxonova Kamola Xusanovna

13.00.02

22 NOYABR

(Rektorat, anjumanlar zali)

Soat 09.00

15

Bayjonov  Furqat Baxramovich

16

Saimnazarova Dilnoza Abdune’matovna

17

Normatov Muhriddin Yo‘ldashalievich

18

Xidirov Muhiddin Shermamatovich

19

Sanaqulova Sarviniso Xamraqulovna

20

Axmedova Laylo Baxtiyor qizi

21

Kusanova Ugiloy Madiyar kizi

22

Sadinov Jasur Samandarovich

23

Tursunova Zulayxo Omonullaevna

24

Raximova Nodira Xurram kizi

25

Sobirov Elyor Ozatovich

26

Sadikova Dilofruz Xusanovna

27

Bakieva Zuxra Raxmatullaevna

28

Saidova Gulrux Halim qizi

29

Rajabova Xadicha O‘rol kizi

30

Dadaxodjaeva Ma’noxon Nosirovna

31

Kurbonova Oysha Bekanazrovna

32

Voxidova Mukaddas Rasuljon kizi

33

Qudratov Kozim Karimovich

34

Abdusalomova Adiba Karimjonovna

35

Sattarova Shoira Agzamjon qizi

36

To‘xtaev Boburbek Jamoliddin o‘g‘li

37

Axmedov Xusan Sharafiddinovich

38

Urazimbetova Aygul Aralbaevna

39

Kamolova Nargiza Ibragimovna

40

Sultanov Turdali Muxtoralievich

41

Tashtemirova Gulnoza Tashpulatovna

42

Abdullaeva Dilnoza Narzullaevna

43

Saxatov Miran Miryunusovich

44

Toxtiyarova Shaxnoza Erkinovna

13.00.03

21.11.2018

(Rektorat, anjumanlar zali)

Soat 16.00

45

Umarova Fotima Abduraximovna

13.00.05

21.11.2018

(Rektorat, anjumanlar zali)

Soat 16.00

46

Luxmanov Dilshod Baxtiyorovich

47

Tojiboeva Nazokatxon Qobiljonovna

13.00.07

21.11.2018

(Rektorat, anjumanlar zali)

Soat 14.00

48

To‘laganova Gulnoza Olimjon qizi

19.00.01

21.11.2018

Anjumanlar zali

Soat 14.00

49

Inogamova Lola Usmanbekovna

50

Jurakulova Dildora Ziyadullaevna

51

Otaxonova Sevaraxon Tulkinovna

52

Karshieva Dilafruz Suyunovna