Iqtidorli talabalar

Nizomiy nomidagi Toshkent davlat pedagogika universitetida 2017-2018 o‘quv yili davomida tahsil

olayotgan iqtidorli talabalar 

F. I  Sh.

Fakulteti, yo‘nalishi va kursi

Tug‘ilgan yili

va joyi

Pasport ma’lumotlari

Yashash manzili

Talabaning erishgan yutuqlari

1.       

Usmonov Muhammadali Nurali o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

20.10.1996. yil

Buxoro viloyati

AA2132031 Buxoro viloyati G‘ijduvon tumani IIB 16.07.2013

Toshkent shahar Shayhontohur tumani Jarariq ko‘chasi 15-uy 11-honadon

Tosh ko‘tarish bo‘yicha Sport ustasi

4 baxo

2.       

Rasulov Xasan Umidlon o‘g‘li

 

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

06.07.1996 yil

Toshkent shahar

AA0498853 Toshkent shaxar Chilonzor tumani IIB 08.12.2012

Toshkent shaxar Chilonzor tumani Eski chilonzor 5tor 1-uy

Futbol bo‘yicha 3-razryad Sport ustasi

4 baxo

3.       

Nishonov Farrux Uktamjon  o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

11.12.1994 yil

Toshkent shahar

AA3699552 Toshkent shaxar Yakkasaroy tumani IIB 19.12.2013

Toshkent shaxar Yakkasaroy tumani Boshlik 11-uy 60-xonadon

Futbol bo‘yicha 3-razryad Sport ustasi

4.       

Allaev Jamoliddin Kamol  o‘g‘li

 

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

02.01.1997 yil

Kashkadare viloyati

AA2066278 Qashqadaryo viloyati Kitob tumani IIB 07.07.2013

Kashkadare viloyati kitob tumani yangi jizi kishlogi 87-uy

Kurash bo‘yicha  Sport ustasi

5.       

Turaev Yaxe Abdivakil  o‘g‘li

 

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

30.01.1999 yil

Toshkent shahar

AA9649958 Qashqadaryo viloyati Kitob tumani IIB 08.05.2015

Toshkent shaxar sergili tumani 1-uy 15-xonadon

Kurash bo‘yicha  Sport ustasi

6.       

Tojiboev Botirjon Akbar o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs bakalavriyat

27.05.1998 yil Toshkent shaxar

AA6072650 Toshkent shaxar Uchtepa tumani IIB 09.07.2014

Toshkent shaxar Uchtepa tumani 5 tor Miroxund 14-uy

Futbol bo‘yicha 3-razryad Sport ustasi

7.       

Sattorjanov Islom Sobirjon  o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

2-kurs bakalavriyat

18.05.1998   Toshkent viloyati

AA 8332656 Toshkent viloyati Zangi ota tumani IIB 13.01.2015

Toshkent viloyati Zangi ota tumani Yangi turmush  3 region  11 uy

Boks bo‘yicha murabbiy Sport ustasi

4 baxo

 

8.       

Sayidov Sayfiddin  Inatillo  o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

2-kurs bakalavriyat

15.05.1993    Toshkent viloyati

AA 6997787  Toshkent viloyati  Chirchik shaxar IIB 29.09.2014

Toshkent viloyati Kibray tumani Nurafshon maxallasi Yoshlik 2 tor kucha 1 uy

Tosh ko‘tarish bo‘yicha  Sport ustasi

5 baxo

 

9.       

Malikov  Johongir  Barat   o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

2-kurs bakalavriyat

12.05.1997   Toshkent shahar

AA  1966938  Toshkent  Shahar  Yakkasaroy  Tumani  IIB

23.06.2013  yil

Toshkent  Shahar  Yakkasaroy  tumani  Yusuf  hos hojib 77 uy   23 xonadon

Futbol bo‘yicha 3-razryad Sport ustasi

 

10.   

 

Yuldoshov  Sardorxon  Rashitxon o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

2-kurs bakalavriyat

01.05.1997    Toshkent shahar

AA  2147164  Toshkent  Shahar  Sirg‘ali  Tumani  IIB

12.07.2013  yil

Toshkent  Shahar  Sergili Tumani  Xonabod  mahallasi  Quruvchilar Dahasi  7-uy  №59 xonadon

Yoshlar ittifoqi yetakchisi

5 baxo

 

 

11.   

Qodirov Daler Zokirovich

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

3-kurs bakalavriyat

18.03.1993 Toshkent viloyati

SV  2757438 Toshkent viloyati Angerin ShIIB 07.09.2009

Toshkent viloyati Angerin tumani Oxunboboev 22 uy

Gurux yoshlar ittifoqi yetakchisi

12.   

Rahbarov Vasliddin Rabbimqul o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

3-kurs bakalavriyat

17.12.1996 Sirdaryo viloyati

AA 0935710 Sirdaryo viloyati Yangier shahar IIB 20.02.2013

TDPU 10-sonli talabalar turar joyi

Badiiy kitoblar bilimdoni

4 baxo

13.   

Qodirov Orifjon Parda o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

3-kurs bakalavriyat

29.10.1994 Surxandaryo viloyati

AA 5304304 Surxandaryo viloyati Qumqo‘rg‘on tumani IIB 02.05.2014

Surxandaryo viloyati Qumqo‘rg‘on tumani Surxon sohili mahallasi .Olimjon ko‘cha 12 uy

Axborot vositalari va EHM

14.   

A’zamov Azizbek Bekyigit o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

3-kurs bakalavriyat

19.03.1995 Sirdaryo viloyati

AA 4777809 Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani IIB 13.06.2014

TDPU 10-sonli talabalar turar joyi

Guruh faoli

 

15.   

Abdullaev Alisher Abdulla o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

3-kurs bakalavriyat

20.08.1996 Toshkent shahar

AA 0434417 Toshkent shahar Uchtepa tumani IIB 24.11.2012

Toshkent shahar Uchtepa tumani

24-daha 48 uy 30-xonadon

Guruh yetakchisi

4 baxo

16.   

Vaxobov

Anvar Abdusattor o‘g‘li

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs magistranti

25.10.1992yil

Toshkentshahar

AV 1455235 23.10.2015yil

Toshkent shahar

Uchtepa tumani IIB

Toshkent shahri

Uchtepa tumani

Qor yog‘di ko‘chasi 24-uy

2015 yilda Alisher Navoiy nomidagi davlat stipendiyasi sohibiva h.

5 baxo

17.   

Tillavoldiev Shoxrux Xoldorovich

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

2-kurs magistr

04.12.1992 yil Toshkent shahar

CA258268 Toshkent shahar Yakkasaroy tumani  IIB 17.01.2009

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani Qushbegi mahalla 14-uy  5-xona

Futbol bo‘yicha xalqaro turnerlar g‘olibi  kumush medali soxibi

4 baxo

18.   

Dolmatov Temirbulat Olegevich

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim

1-kurs magistr

21.04.1994 yil   Toshkent viloyati

ST-0319443
Toshkent viloyati  Zangiota tumani  IIB             28.06.2010y

Toshkent viloyati Zangiota tumani To‘ychiev ko‘chasi 40 uy

+998935823692

4 baxo

19.   

Mannapov Abdulaziz Abduaxatovich

Chaqiriqqacha harbiy ta’lim 2-kurs magistr

15.01.1994 yil Toshkent shahar

CT 1066062

Toshkent shahar Shayhontour tumani IIB 06.05.2009 yil

Tashkent shahar Shayxontoxur tumani Ulugbek  ko‘chasi  11uy

+998 90 912 67 62

20.   

Yakubova Dilnoza Mirjalil qizi

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-101 -kurs talabasi

29.07.1996 yil

Toshkent shahar

 

AA 0293371 26.08.2017.yil

Toshkent shahar

Uchtepa tumani IIB

Toshkent shahar Chilonzor tumani Nurxon 5 uy 4

xonadon

 

Rasm chizish

21.   

Shavkotova Gulnoza Mirjalil qizi

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-101-kurs bakalavri

06.07.1999 yil

Toshkent shahar

 

AB 0632821 06.08.2015 yil

Uchtepa tumaniIIB

 

Toshkent shahar

Uchtepa tumani Beshqayrag‘och 21.

 

IELTS egallagan

Ingliz tili

22.   

Ikromov Iskandar Baxtiyor

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M-101

1-kurs bakalavri

01.04.1993 yil Toshkent shahar

 

 

AB 5514831 29.12.2016 yil

Olmazor tumani IIB

Toshkent shahar

Olmazor tumani proezd Ulug‘ 26 a uy

Musiqa kuylash

 

23.   

Raxmatxonova Dilraboxon

Toirjon qizi

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-103R

1-kurs bakalavranti

09.03.1995 yil

Toshkent shahar,

Shayxontoxur tumani

AA 4477583

27.02.2014 yil

Toshkent shahar,

Shayxontoxur

tumani IIB

Toshkent shahar,

Shayxontoxur tumani,

Samarqand darvoza

Tupik Yashin ko‘chasi 34-uy

Raqs

Rol ijro etadi

24.   

Mirsaidova Maftuna

G‘ayrat o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-103R 1-kurs

10.03.1999 yil

Toshkent shahri,

Yunusobod tumani

AA 9033708

19.03.2015 yil

Toshkent shahri,

Yunusobod tumaniIB

Toshkent shahri,

Yunusobod tumani,

Bo‘zsuv mahallasi,

Xaimzoda ko‘chasi, 54-uy

 

Raqs

Rol ijro etadi

25.   

Yuldasheva

 Bonu

Aybek qizi

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-103R 1-kurs bakalavranti

14.07.1998 yil

Xorazm viloyati,

Urganch shahri

AA 8468026

22.01.2015 yil

Toshkent shahar,

Sergeli tumani IIB

Toshkent shahar,

Sirgali tumani,

Mirzo Tursunzoda

ko‘chasi, 4-12

IELTS egallagan

Ingliz tilidan, Ingliz tilida fizika fanidan olimpiada masalalar to‘plami tuzgan

26.   

 

To‘raqulova Maxbuba

Arslonbek qizi

Fizika-matematika fakulteti  FAO‘M-201 2-kurs bakalavranti

30.07.1997

Toshkent

shahar

 

AA 2850822  Toshkent shahar Yunusobod tumani IIB 05.09.2013

Toshkent shahar Chilonzor tumani

M. Guliston 2-24

Shoira

Maqola yozadi

27.   

Isroilov Shermurod

Shamsiddin o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M- 2-kurs

21.08.1994

Toshkent

Viloyati

AA 4437691

Toshkent Viloyati Olmaliq shahar IIB 25.02.2014

Toshkent Viloyati Piskent tumani Qoris Q.F.Y

Maqola yozadi

28.   

Nurmamatov Sheroz Eralievich

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M-201-kurs

08.07.1996 Toshkent

Viloyati

 

AA 0157829 Toshkent Viloyati

Bekobod shahar IIB 15.07.2012

Toshkent Viloyati

Bekobod shahar 65-12-16

Maqola yozadi

 

29.   

Abdullaeva Moxinur

Ikrom qizi

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M-2-kurs bakalavranti

31.12.1997

Toshkent

Viloyati

 

AA 7529400 Toshkent Viloyati Olmaliq shahar IIB 10.11.2014

 

Toshkent Viloyati Olmaliq shahar

To‘maris 23-1

Xunarmand taqinchoq yasaydi

30.   

Mirzaahmedov Miraziz Mirvohid o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M-3-kurs bakalavri

11.09.1992 yil

Toshkent shahri

AA 1997847

28.06.2013 yil

Toshkent shahar Uchtepa tumani IIB

Toshkent shahar

Uchtepa tumani, Al Xorazmiy dahasi 30-42-14

Maqola yozadi

 

31.   

Kamolova Mansuba Shukurullo qizi

Fizika-matematika fakulteti FAO‘M-3-kurs bakalavri

25.10.1996 yil

Toshkent viloyati

AA 0345116

01.11.2012 yil

Toshkent viloyati Piskent tumani IIB

Toshkent viloyati

Piskent tumani, Sog‘lom avlod ko‘chasi 21-uy

Maqola yozadi

 

32.   

Norov Muxammad Furqat o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti IO‘M 1-kurs bakalavri

05.11.1998 Buxoro viloyati, Jondor tumani

-

Buxoro viloyati Jondor tumani Kozikenti maxallasi

Kurash bo‘yicha O‘zbekiston birinchiligida

2 marta 3-o‘rin

33.   

Rajabbaeva Shaxrizoda Ravshanovna

Fizika-matematika fakulteti IO‘M

1-kurs bakalavri

05.03.1998  Xorazm viloyati

AA5130569 Toshkent shahar Mirobod tumani IIB

Gorod Tashkent, Mirabadskiy rayon ulitsa Miramshox 7-tupik,21 dom

Rasm bo‘yicha Toshkent shaxrida 1- o‘rin

34.   

Danabaev Daniyorbek Abduvaxab o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti IO‘M-102

1-kurs bakalavri

23.10.1995 Toshkent viloyati Yukori chirchik tumani Arganchi k.f.y

AA2082785 Toshkent viloyati Yukori chirchik tumani IIB

Toshkent viloyati Yukori chirchik tumani Arganchi k.f.y Obodon m.f.y 57-uy

Boks bo‘yicha 1-razryad

35.   

Azimova

Xuriyat

Ilxom qizi

Fizika-matematika fakulteti IO‘M-2-kurs bakalavri

12,07,1997

Toshkent shahar Chilonzor tumani

 

AB 0536343 Toshkent shahar Chilonzor tumani IIB 29,07,2015

Toshkent shahar Chilonzor tumani 8-2-1

 

Rasm

36.   

Xamidova Iroda Toxirjon qizi

Fizika-matematika fakulteti IO‘M-202

2-kurs bakalavri

31.08.1995 Toshkent viloyati

AA5776191  Toshkent viloyati  Bo‘ka tumani IIB 15.06.2014

Toshkent viloyati  Bo‘ka tumani Bo‘ston  154-uy

Maqola, insho yozadi

2016-2017 o‘quv yilida TDPU da “Yilning eng yaxshi kitobxoni” ko‘rik tanlovida birinchi o‘rin

 

37.   

Rayimov Shaxzod Maxmud-ugli

Fizika-matematika fakulteti IO‘M-302-kurs bakalavri

01. 03. 1997y. Kashkadaryo viloyati

AA

Toshkent shahar Mirobod tumani Fargona yuli 222/47

Maqola yozadi

 

38.   

Nurmatova Mashxura Yaxshiboy qizi

Fizika-matematika fakulteti MO‘M-101-kurs bakalavri

07.04.1999

Buxoro viloyati

AB5159174

Buxoro viloyati Qo‘rako‘l tumani IIB

Buxoro viloyati Qo‘rako‘l tumani IIB Chovli QFY Mustaqil MFY

 

Shoira, sher yozadi

39.   

Islomboev Mirmaxmud Mirjavxar o‘g‘li

Fizika-matematika fakulteti MO‘M-103-kurs bakalavri

20.12.1997

Toshkent viloyati

AA 6183310

Toshkent viloyati Parkent tumani IIB

Toshkent viloyati Parkent tumani Bobur ko‘chasi 62-uy

 

Sher yozadi

40.   

Qo‘shmonova Kamola Botirali qizi

Fizika-matematika fakulteti MO‘M-201-kurs bakalavri

13.11.1997

AA 3464426 Toshkent viloyati Ohangaron tumani IIB

Ohangaron tumani Susam Q.F.Y

Sher yozadi

41.   

Chepuxalin Sergey  Anatolevich

Fizika -matematika, MPM 2-kurs

01.10.1984

AA 5040754, Toshkent shahar Yunusobod tumani IIB,  09.04.2014

Toshkent v, Olmazor tum, O‘zbekiston

Sher yozadi

42.   

Yoriqulova Nigora Istam qizi

Fizika matematika fakulteti. Matematika o‘qitish 3-kurs

20.02.1997 Toshkent shahar

AA 1348623 07.05.2013 Toshkent shahar Sergeli tumani IIB

Toshkent shahri. Sergeli tumani Sputnik 3, 17-uy 1-xonadon

Maqola yozadi

43.   

Nuritdinova Nargiza

 Zokir qizi

Fizika matematika fakulteti. Matematika o‘qitish metodikasi yo‘nalishi 3-kurs

03.10.1995 Toshkent viloyati

AA 0965678 28.02.2013 Toshkent viloyati Parkent tumani IIB

Toshkent viloyati Bo‘ka tumani A.Qushmatov ko‘chasi

Maqola yozadi

44.   

Ahadova Qizlarxon Ziyod qiz

Fizika matematika fakulteti. Matematika o‘qitish metodikasi yo‘nalishi 3-kurs

12.24.1995 Farg‘ona viloyati

AA 00459941 09.02.2012 Toshkent shahar Hamza tumani IIB

Toshkent shahar Yashnobod tumani Boyqo‘rg‘on ko‘chasi 11/3-uy, 84-xonadon

Maqola yozadi

45.   

Xaldibekova Diyora Ulug‘bek qizi

Fizika-matematika fakulteti Matematika o‘qitish metodikasi

3-kurs bakalavri

20.06.1996yil

Toshkent viloyati

AA 0258462

22.09.2012yil

Toshkent viloyati

Angren shahar IIB

Toshkent viloyati

Angren shaxri Sh. Rashidov ko‘chasi 144 uy

IELTS egallagan

Maqola yozadi

QVZ faol ishtirokchisi

Futbolist

 

46.   

Badrutdinova Rezida

Zamir qizi

Fizika-matematika fakulteti Matematika o‘qitish metodikasi

3-kurs bakalavri

03.02.1997 yil

Toshkent viloyati

AA 0882362

15.02.2013 yil

Toshkent viloyati O‘rtachirchiq tumani IIB

Toshkent viloyati O‘rtachirchiq tumani Tuya-bo‘g‘iz qurg‘oni Ma’naviyat ko‘chasi 7 uy

Qori Niyoziy stependianti

Pianino chaladi

Maqola va tezis yozadi

47.   

Jumatova Luiza

Tozaboy qizi

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

1-kurs TS-101

27.08.1999

Toshkent shaxar

Toshkent shaxar Yakkasroy tumani IIB AV 0912074

29.08.2015

Toshkent shahar Yaakkasaroy tumani Askiya ko‘chasi 40-uy

Tasviriy san’at olimpiada ko‘rik-tanlovi g‘olibi. 1-o‘rin

4 baxo

48.   

Maxmudova Muxayyo Komiljon qizi

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

1-kurs TS-101

22.03.1999

Toshkent shaxar

Toshkent shaxar Shayxontoxur tumani AA 9444666

23.04.2015

Toshkent shahar Shayxontoxur tuman 4P/R 21 uy

Tasviriy san’at olimpiada ko‘rik-tanlovi g‘olibi. 2-o‘rin4 baxo

49.   

Anvarova Madina Abdurashid qizi

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

1-kurs TS-101

11.03.1996

Toshkent shaxar

Toshkent shaxar Uchtepa tumani IIB AA 0148912

09.07.2012

Toshkent shahar Uchtepa tuman Hayratiy 20 uy

Tasviriy san’at olimpiada ko‘rik-tanlovi g‘olibi. 3-o‘rin

50.   

Eralieva Shahnoza Zafar qizi

 

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

1-kurs TS-102

15.07.1998

Toshkent viloyati Yangiyo‘l tumani IIB AA7803135

Toshkent viloyati Yangi yol tumani A.Ortiqov 10 uy

Tasviriy san’at olimpiada ko‘rik-tanlovi g‘olibi. 2-o‘rin4 baxo

51.   

Tillaeva Dildora Qaxramonovna

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

3-kurs TS-302

1997 yil

Toshkent shahar

AA 5494602

Toshkent viloyati Zangiota TIIB Eshonguzar QMB

Toshkent viloyati Zangiota tumani Xonobod QFY

4-tor ko‘cha 3-uy

Chizmachilik, chizma geometriya fanlari bo‘yicha olimpiada g‘olibi. 1-o‘rin

52.   

Esonova Ozoda Erkin kizi

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

3-kurs TS-303

19.11.1996

Toshkent shahar

Sergeli t IIB AA0107647

Shayxontoxur t.Chorsu maydoni 2-47uy

Yilning eng yaxshi g‘oya muallifi 5 boxo

53.   

Botirova Irodaxon Sanjarbek kizi

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

3-kurs TS-303

06.05.1996

Toshkent shahar

Uchtepa t. IIB AA0080175

Chilonzor t 2 tor k 5 uy

Yilning eng yaxshi kitobxoni tanlovi g‘oibi 5 boxo

54.   

Gulyamova Muruvvat Xamraevna

Kasbiy ta’lim Tasviriy san’at

3-kurs TS-303

13.11.1982

Toshkent shahar

Mirzo-Ulugbek t.

Tamara Xonim

5-22

Mirzo-Ulugbek t.

IIB AA5244637

Yilning eng yaxshi g‘oya muallifi, sport sohasida bir qancha tadbirlar g‘olibi 5 boxo

55.   

Xamidov Xojiakbar Sur’at o‘g‘li

TS-301

09.02.1996 yil Toshkent shahar

AA 0050226

Toshkent shahar Shayxontohur tuman IIB 16.02.2012

Toshkent shahar Shayxontohur tumani Oqilon Mahallasi Hamidulla Ikromov 6-uy

Tanlovlar g‘olibi, iqtidorli talaba, O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti stipendiasi nomzodi

56.   

Tuxtashev  Umarali Fayziraxmonovich

Kasb ta’limi

KIAT - 402

16.10.1992

Kozog‘iston Respublikasi

AA 1820047

11.06.2013

Toshkent shaxar Mirzo-Ulug‘bek IIB

Toshkent sh. M.Ulug‘bek tum. A. Yugnakiy

42-48

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi,

A. Navoiy nomidagi nomdor stipendiya g‘olibi

57.   

Tuxtasheva Muxlisa         Fayziraxmonovna

Kasb ta’limi

KIAT - 402

24.09.1994

Kozog‘iston Respublikasi

AA 1830169

11.06.2013

Toshkent shaxar Mirzo-Ulug‘bek IIB

Toshkent sh. M.Ulug‘bek tum. A. Yugnakiy42-48

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi

58.   

Nabiullina Kamilla Rafaelevna

Kasbiy ta’lim fakultet, kompyuternaya grafika i dizayn

3 kurs

25.04.1996

g. Tashkent

AA 0090706 vidan 11.05.2012 g. ayxontoxurskim RUVD

Tashkent  Shayxontoxurskiy rayon, S-14, 21-6

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi 5 boxo

59.   

Suyundikov Xurshid Rustam o‘g‘li

Kasb ta’limi, Kompyuter grafikasi va dizayni 3-kurs  

2 May 1996 Jizzax viloyati

AA9918852 Jizzax viloyati Zarbdor tumani IIB

Toshkent Shahar Yakkasaroy tumani Muqumiy ko‘cha 10-TTJ

 

Sport sog‘lomlashtirish bo‘yicha iqtidorli talaba

60.   

Inoyatov Sardorbek Dilshod o‘g‘li

Kasb ta’lim

2-kurs bakalavri

15.08.1996yil

Toshkent shahar

AA 0215052

Toshkent shaxar Sirg‘ali tumani IIB 24/08/2012

Toshkent shaxar Sirgali tumani 6-11-24

 

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi 5 boxo

61.   

Kadirova Nodira Abdixalilovna

Kasb ta’limi fakulteti Mehnat ta’limi ynalishi

2-kurs talabasi

18.03.1990yil

Toshkent viloyati

AB 0418809

ToshkentviloyatiO‘rtachirchiqtumaniIIB

12.07.2015 yil

Toshkent viloyati O‘rtachirchiq tumani Qaytmas  QFY. Farovonlik ko‘chasi 46

Iqtiidorli talaba, ko‘rik-tanlovlar qatnashchisi5 boxo

62.   

Ortiqov Dilmurod Baxtiyor o‘g‘li

Kasb ta’limi

1 – kurs

09.05.1993

AB4074844 Jizzax vil.  Jizzax shaxar

IIB 02.06.2016

Jizzax vil.  Jizzax shaxar Qassoblik mah. Ulug‘bek ko‘chasi 32 uy

Iqtidorli shoir va yozuvchi

63.   

Rojiboev Murodulla Muhammadjon o‘g‘li

Kasb ta’limi Mexnat -201

18.10.1997

AA3865753 Toshkent shahar Xamza tumani  IIB 10.01.2014

Toshkent shahat Yashnabod tumani Aviasozlar-46 22 xonadon

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi va sovrindori

64.   

Begimqulov Hasanboy Shukurboy o‘g‘li

“Kasb talim“ fakulteti KGD-401

05.09.1993

Toshkent sh. Yunusobod 7kv. 6 dom 19 honadon

AA1837318

Sirdaryo v.Guliston Shahri IIB

Ko‘rik-tanlovlar g‘olibi ,

A. Navoiy nomidagi nomdor stipendiya g‘olibi

65.   

Ismoilova          Dilfuza             Marup qizi

Kasb ta’limi fakulteti Dizayn (kostyum) ta’lim yo’nalishi 4-kurs talabasi

03.08.1994

Mirobod tumani.Bog‘I baland-48 uy

Yakkasoroy t IIB

AB 6119354

Zulfiya nomidagi davlat mukofoti shahar bosqichi g‘olibi, ijodiy ko‘rgazmalar muallifi

66.   

Karimova          Xurshida          Ulug‘bek qizi

Kasb ta’limi fakulteti Dizayn (kostyum) ta’lim yo’nalishi 4-kurs talabasi

26.04.1994

Toshkent sh. Yunusobod t. Amir-Temur O.Zokirov 1-62

 

Toshkent shahar. Yunusobod tumani IIB CA2766004

Iqtidorli talaba sifatida o‘z shaxsiy ko‘rgazmalarini tashkil etgan, tikuvchi-dizayner

67.   

Mutalova Nigora Abduraximovna

Kasb ta’limi fakulteti Dizayn (kostyum) ta’lim yo’nalishi 4-kurs talabasi

19.07.1995

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani. IIB   ST2474188

Toshkent sh. Yakkasaroy t.massiv “Qushbegi” 11 uy 92 kv

Zulfiya nomidagi davlat mukofoti shahar bosqichi g‘olibi, ijodiy ko‘rgazmalar muallifi

68.   

Tursunova (Saydullaeva) Shaxnozaxon Xusanjon qizi

Kasb ta’limi fakulteti Dizayn (kostyum) ta’lim yo’nalishi

4-kurs talabasi

23.02.1996 yil Toshkent shaxri

AB 5137500

01.10.2016 yil

Toshkent shaxri Uchtepa tumani IIB

 

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani Askiya ko;chasi 34-uy 17-honadon

Chizma geometriya fani bo‘yicha shahar fan olimpiadasi g‘olibi. Yoshlar haftaligida tanlov g‘olibi

69.   

Sadikova

Nozima

Shavkat qizi

 

Kasb ta’limi,

Dizayn 303

27.11. 1993

SA 2742166

Toshkent shahar

Uchtepa tumani

IIB  05.01.2010

Toshkent shaxar

Uchtepa tumani

Taqachi ko‘chasi

38-uy 3- xonadon

Yoshlar haftaligi va turli tanlovlar g‘olibi4 baxo

70.   

Akramova Diyora Ilhomjon qizi

Kasb ta’limi Dizayn(Kostyum) 2-kurs bakalavriat Ta’lim yo’nalishi

08.09.1998yil

AA7773712 Toshkent shahar Sirg‘ali tumani IIB

 

Toshkent shahri Mirzo Ulug‘bek tumani Oltintepa mahallasi Norin ko‘chasi 7uy

Tasviriy san’at olimpiada ko‘rik-tanlovi g‘olibi. 3-o‘rin4 baxo

 

71.   

Sultonova Komilaxon Abduvali qizi

Tasviriy san’at va muxandislik grafikasi 301

26.08.1994 yil

AA 1605042

Toshkent shahar Uchtepa tumani IIB14.11.2012 yil

Toshkent shaharUchtepa tumani Ibrat ko‘cha 62-uy

«Akademik Siddiq Rajabov o‘qishlari» talabalarning 3 ilmiy-amaliy  konferensiyasi (2017 yil 16 may) da qatnashib diplom va sertifikatlar bilan taqdirlandi4 baxo

72.   

Ibrohimova Dildoraxon Normat qizi

Tasviriy san’at va muxandislik grafikasi 301

30.06.1992 yil

CA 2530268

Toshkent shahar Sirg‘ali tumani IIB 01.08.2008 yil

Toshkent viloyati Oqqo‘rg‘on tumani Zarbdor QFY

«Akademik Siddiq Rajabov o‘qishlari» talabalarning 3 ilmiy-amaliy  konferensiyasi (2017 yil  16 may) da qatnashib diplom va sertifikatlar bilan taqdirlandi4 baxo

73.   

Otabekov Ulug‘bek Gayrat o‘g‘li

Tasviriy san’at va muxandislik grafikasi 301

16.01.1994 yil

AA 1834075

Toshkent viloyati Qibray tumani TIIB Salar ShMB 13.06.2013

Toshkent viloyati Parkent tumani Naqqoshlik 4-32

«Akademik Siddiq Rajabov o‘qishlari» talabalarning 3 ilmiy-amaliy  konferensiyasi (2017 yil  16 may) da qatnashib diplom va sertifikatlar bilan taqdirlandi 5 baxo

74.   

O‘ktamova  Shoira

G‘ofur kizi

Tasviriy san’at va muxandislik grafikasi 301

31.08.1995 yil

AA 5620333

Toshkent shaxar Sergel tuman.III 03.06 2014 yil

Toshkent  shaxar sergeli tumani. Suputniq-17 16 uy 11xonadon

«Akademik Siddiq Rajabov o‘qishlari» talabalarning 3 ilmiy-amaliy  konferensiyasi (2017 yil  16 may) da qatnashib diplom va sertifikatlar bilan taqdirlandi

75.   

Baxtiyorova Yulduz Baxodir qizi

TS-103

29.06.1997

Toshkent Shaxar

AA 2215566

Toshkent Shaxar Chilonzor tumani Al-Xorazmiy maxallasi 11 uy 66-xonadon

Iqtidorli rassom, bir qancha ko‘rgazmalar ishtirokchisi 4 baxo

76.   

Abdumo‘minova Dildoraxon Muxammadjon qizi

TS-103

05.07.1997

Andijon shaxri

AA3006433

Toshkent Shaxar Yunusobod tumani 15 mavze 37uy3 xonadon

Iqtidorli talaba, ingliz tili fani bo‘yicha tuman olimpiada g‘olibi

77.   

Bo‘riyev Jahongir Isoq o‘g‘li

TS-302

1992 yil

Surxondaryo viloyati

AA 2026594

Toshkent viloyati Chirchiq shahar IIB

01.07.2013yil

Toshkent viloyati Chirchiq shahar 8-kichik noxiya

46-uy 31-xonadon

«Akademik Siddiq Rajabov o‘qishlari» talabalarning 3 ilmiy-amaliy  konferensiyasi (2017 yil 16 may) da sertifikat bilan taqdirlandi, san’at haftaligida sertifikat sohibi, shoir 5 baxo

78.   

Qaxxorova Aqida Mahmud qizi

 

Tabiiy fanlar fakulteti

202 BO‘M

16.09.1994 Toshkent shahri

AB 2764484

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani IIB 25.01.2016

Toshkent shahar

Yakkasaroy tumani kichik Beshyog‘och ko‘chasi 61a uy

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

79.   

Kuzminskaya   Tatyana Igorevna

 

Tabiiy fanlar fakulteti

202 BO‘M

31.12.1996

Toshkent shahri

AA 0963282 Toshkent shahar Sergeli  tumani IIB 06.03.2013

Toshkent shahar Sergeli 1 tumani 11 uy 40 kv.

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

80.   

Do‘stmuxamedova Malika Ulug‘bekovna

 

Tabiiy fanlar fakulteti

2-kurs BO‘M

 

19.12.1997 Toshkent shahri

AA 3959955 Toshkent shahar Yunusobod tumani IIB 19.01.2014

Toshkent shahar Yunusobod tumani 13/42/12 Otam: 933-30-47

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

81.   

Eshmaxmatova Shoxsanam Zoxid qizi

Tabiiy fanlar fakulteti

101 BO‘M

17.12.1997

Qashqadaryo

 

AV 4141350

08.06.2016

Qashqadaryo vil.

Kitob tumani IIB

Toshkent shahar Sergeli  tumani 45-uy 21 xona

Biologiya fani bo‘yicha olimpiadaga borib tumanda 1-o‘rinni, viloyatda 4o‘rinni egallagan

82.   

Shodieva Gulrux Shodievna

Tabiiy fanlar fakulteti

101 BO‘M

14.05.1995

Qashqadaryo

 

AV 3696774

23.02.2013

Qashqadaryo vil.

Kitob tumani IIB

10-talabalar turar joyi

A. Litsey o‘quvchilari bilan “Biz Vatanni kuylaymiz “ deb nomlangan kitobi chiqqan. Olimpiadalarda ham ishtirok etib faxrli o‘rinlarni egallagan.

83.   

Abduxolikov Qalmaxon Abdumalik o‘g‘li

Tabiiy fanlar fakulteti

201 GO‘M

19.05.1997.

Toshkent viloyati

AA 2157381 Toshkent viloyati Parkent tumaniI I.B

10-talabalar

turar joyi

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

84.   

Komilova Mohira Shuhrat qizi

Tabiiy fanlar

301 BO‘M

 

17.02.1996 yil

Toshkent shahar

AA 0155429

12.07.2012

Toshkent shahar Chilonzor tumani

Toshkent shahar Uchtepa tumani 24 mavze 55 uy 99 xonadon

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

85.   

Azizova Asal Ruslanxon qizi

Tabiiy fanlar

302 BO‘M

 

17.05.1995 yil
Farg‘ona viloyati

 

AA2031082
03.07.2013
Farg‘ona viloyati Qo‘qon shahar IIB

 

Toshkent shahar Chilonzor tumani                    7 mavze  28 uy 36 xonadon

Fakultetda eng bilimdon, faol talaba

86.   

Saxatov Miran Miryunusovich

Tarix Fakulteti 2-kurs magistr

08.02.1991 y. Toshkent viloyati

AA 5831363

30.06.2014yil

Toshkent viloyati . Bo‘stonliq tumani  IIB

 

Toshkent viloyati  Bo‘stonliq tuman Iskandar qo‘rg‘oni Ipakchilik ko‘chasi 13 uy

O‘zbekiston, Osiyo, Jaxon va parolimpiya o‘yinlari  chempioni.

 

 

 

87.   

Eshquvatov Bobir Valiqul o‘g‘li

Tarix Fakulteti

2-kurs magistr

1993y. Toshkent shaxar

AA9868151  29.05.2015 y

Toshkent shaxar mirobod tuman IIB

Toshkent shaxar miroobod tuman Qo‘yliq 4. 1auy 23 xonadon

Navoiy nomli davlat stipendiya soxibi

88.   

Matkarimova Nilufar Boqijon qizi

Pedagogika  fakulteti  defektologiya yo‘nalishi 303 guruh talabasi

 

10.10.1993 yil Toshkent shahar

AA2889653

Toshkent shaxar,

Chilonzor  tumani IIB 08.09.2013

Toshkent shaxar, Yunusobod tumani “Uvaysiy” maxallasi, 19-kvartal 11-uy, 131-xonadon

2015 yilda Pedagogika fanidan o‘tkazilgan xalqaro Internet olimpiyadasi g‘olibi,

2016 yilda “Kamolot” stipendiyasi sovrindori va Toshkent shaxar “Munozara” koordenatori

89.   

Kalonxonova Yoqutxon Ma’rufjon qizi

Pedagogika fakulteti,    Pedagogika va  psixologiya

3-kurs

21.10.1996 yil Toshkent viloyati

AA 0467359

15.04.2013 yil Toshkent viloyati Yangiyo‘l tumani IIB

Toshkent viloyati Yangiyo‘l tumani N. Niyozov ko‘chasi 21-

uy

Iqtidorli talaba

90.   

Xamraeva Maxfuza Qobilovna

Pedagogika fakulteti,    Pedagogika va  psixologiya

3-kurs

1994 yil

Buxoro viloyati

AA 4730216

15.03.2014 yil

Toshkent shahar

Xamza tumani IIB

Toshkent shahar, Yakkasaroy tumani, Boshliq mavzesi, 28 uy, 33 xonadon

 

 

Iqtidorli talaba ingliz tilini yaxshi biladi

91.   

Ubaydullaev Nuriddin Toxir o‘g‘li

Pedagogika va psixologiya mutahasisligi magistranti

08.12.1993yil Toshkent shahar

AA 1955184
24.06.2013 yil
Toshkent shahar
Yunusobod tumani IIB

Toshkent shahar Yunusobod tumani     4-mavze, 26-uy          40-xonadon

Universitet Yoshlar ittifoqi BT yetakchisi

92.   

Umarova

Gulzoda

Baxodir qizi

 

Chet tillar 3 kurs

304 “A”

01.01.1996 yil Qashqadaryo viloyati

AB 4165196  QashqadaryoviloyatiYakkabog‘ tumani IIB

 

Uchtepa tumani 12-daha 2-a uy   62-xonadon

 

Iqtidorli talaba

93.   

Ondrina Anna Aleksandrovna

Chet tillar fakulteti 3-kurs talabasi

22.02.1985

Tashkent shahri

AA 1184789

Toshkent shahar Chilonzor tumani 08.04.2013

Toshkent shahar Chilonzor tumani Kirg‘iziston ko‘chasi 26 uy

Iqtidorli talaba

94.   

Hujanova Feruza Xurshid qizi

Chet tillar fakulteti, 203-A kurs talabasi

31.10.1994

yil

Toshkent shahri

 

AA 1890902

Toshkent shaxri

Chilonzor to‘mani IIB

Toshkent shaxri

Chilonzor to‘mani

Iqtidorli talaba +99893 549-71-99

95.   

Gulyamov Umidjon Norpo‘lat o‘g‘li

Chet tillar fakulteti, 203-A kurs talabasi

01.06.1994

yil

Toshkent viloyati

AA 4033565

Toshkent viloyati

Chirchiq shaxar

IIB

Toshkent viloyati

Chirchiq shaxar

 

Iqtidorli talaba +99899 816-69-86

96.   

Majidov Ziyodulla Sattor o‘g‘li

Chet tillar fakulteti, 203-A kurs talabasi

26.05.1997

yil

Toshkent shahri

AA 2424359

Toshkent shaxar

Yunusobod to‘mani IIB

Toshkent shaxar

Yunusobod tumani

Iqtidorli talaba +99899842-26-05

97.   

Nuranov Abu Arifjan ugli

Boshlang‘ich ta’lim va jismoniy madaniyat fakulteti

1-kurs talabasi

26.02.1998 yil Qoraqalpog‘iston Respublikasi

KA 0478008 20.02.2015 yil Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Qo‘ng‘irot tumani IIB

Qoraqalpog‘iston Respublikasi Qo‘ng‘irot tumani, S.Allaniyozov,pr 9,18 uy

Boks bo‘yicha Sport ustasi

 

98.   

Vasixov Aliakbar Nigmatullae vich

Boshlang‘ich ta’lim va jismoniy madaniyat Jismoniy madaniyat  3-kurs

17.06.1979 yil Toshkent shahar

AA 103985

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani IIB 27.08.2015

Toshkent shahar Yakkasaroy tumani Bog‘dod kochasi ko‘chasi 26- uy

AKIDO

99.   

Nishonboev Ilxom

Sulton o‘g‘li

Boshlang‘ich ta’lim va jismoniy madaniyat Jismoniy madaniyat 3-kurs

09.01.1997 yil Toshkent shahar

AA 068753

Toshkent shahar

Xamza tumani IIB

17.01.2013

Toshkent shahar Hamza tumani Sokin ko‘chasi 21 uy

Futbol bo‘yicha 3-razryad Sport ustasi

 

100.           

Jumanova Iroda Shokirjon qizi

Jismoniy madaniyat 201-guruh talabasi

22.12.1998 Novoiy viloyati

AB 3815310

Novoiy viloyati uchquduq TIIB

 

Navoiy viloyati Zarafshon shahri Muruntog‘ qo‘rg‘oni  Mustaqillik ko‘chasi   4kvartal-72 uy-1 kv

 

Zulfiyaxonim mukofati sovrindori

101.           

Tursunqulova Maxfuza To‘lqin qizi

Boshlang‘ich ta’lim va jismoniy madaniyat     fakulteti 3- kurs talabasi

30.05.1995

Toshkent shahar

CT 2491917 Toshkent shahar Olmazor tumani IB13.09.2011

Toshkent shahar Olmazor tumani Olimpiya mavzesi 11-uy 33-xonadon

Olimpiyada g‘olibi

 

Ma’naviy-ma’rifiy ishlar

 bo‘yicha prorektor                                                                         O.Qo‘ysinov