2019-yil may oyida malakaviy imtihon topshiruvchilar ro‘yxati

2019-yil may oyida malakaviy imtihon topshiruvchilar ro‘yxati

1.  13.00.01 – Pedagogika nazariyasi. Pedagogik ta’limotlar tarixi ixtisosligidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

28-may soat 09.00

1

Aydarov Erkin Bakitovich

ChDPI

2

Sanaqulov Zayniddin Ibodullaevich

ChDPI

3

Qurbanova Aziza Tolibovna

O‘zDSMI

4

Axmedova Shoxida Abdurazakovna

O‘zPFITI

5

Eshonqulova Ma’suda Xibibovna

GulDU

6

Pirnazarov G‘ulomjon Nurboboyevich

RMMM

7

Samatova Dilrabo Yusufovna

GulDU

8

Teshaboeva Zamira Sobirovna

ChDPI

9

Koraev Samaridin Barakayevich

ChDPI

10

Mirxoliqov Bobir Zikrilaevich

ChDPI

11

Akbarov Baxodir Abduraxmonovich

O‘zPFITI

12

Xujaniyazova Guzal Yuldashevna

TDPU

13

Xusnetdinov Ulugbek Imametdinovich

TDPU

14

Joniev Faxriddin Qo‘ldoshevich

TDPU

15

Raximova Shaxlo Baxtiyarovna

TDPU

16

Radjapova Dilfuza Duschanovna

TDPU

17

Pantin Roman

TDPU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

29-may soat 10.00

1

Kaziyeva Turg‘unoy Turgunbaevna

TDPU

2

Farsaxanova Dilafruz

TDPU

3

Sheranova Maryam Bazarbayevna

TDPU

4

Sariyev Sharofjon Urozbayevich

TDPU

5

Tashtemirova Gulnoza Tashpulatovna

TDPU

6

Sobirova Maxmuda Ne’matjon qizi

TDPU

7

Sirojiddinova Iroda

TDPU

8

Lyovkina Mariya Fyodorovna

TDPU

9

Artikbayeva Sayyora

TDPU

10

Raximova Feruza Najimiddinovna

TDPU

11

Otajonov Jamshid Mashrabjonovich

TDPU

 

 

 

13.00.03 – Maxsus pedagogika ixtisosligidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

29-may soat 12.00

1

Xolikov Azamat Kaxramonovich

TDPU

2

Turgunbayev Sirojiddin

TDPU

3

Toxtiyarova Shaxnoza

TDPU

4

Akramova Xafiza Samadovna

TDPU

  

 

13.00.06 – Elektron ta’lim nazariyasi va metodikasi  ixtisosligidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

29-may soat 14.00

1

Choriev Ilxom Ruzibayevich

BIMM

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00.05 – Ijtimoiy psixologiya. Etnopsixologiya  ixtisosligidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

29-may, soat 14.00

1

Ochilova Gulnoz Odilovna

TDIU

2

Abdukaxxorova Gulnoza

Abdurasul qizi

QarDU

3

Ruziev Axror Evatovich

QarMII

4

Umurzoqov Dilmurod Xolmurodovich

NDPI

5

Shonazarov Asror Maxmaisoyevich

TDPU

6

Abdraxxmanova Zuxra Abduraxmon kizi

TDPU

 

19.00.06 – Yosh va pedagogik psixologiya. Rivojlanish psixologiyasi  ixtisosligidan:

 

 

F.I.Sh.

Tashkilot

2019-yil  29 may, soat 16.00

1

Djolimbetova Miyuagul Madiyarovna

NDPI

2

Bekova Shamsiya Jabborovna

QarDU

3

Asqarova Nargiza Abdivaliyevna

TDPU

4

Badritdinova Madina Baxramovna

TDPU

5

Xakimov Sayfiddin Ummatali o‘g‘li

TDPU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingliz tili fanidan:

 

F.I.Sh.

Tashkilot

30-may soat 10.00

1

Axmedova Shaxida Abdurazzakona

O‘zPFITI

2

Aydarov Yerkin Bakitovich

ChDPI

3

Abdurashidov Adxamjon Abduxamidovich

QDPI

4

Qurbanov Nuriddin Yaxyaqulovich

O‘zPFITI

5

Iminova Muxayyo Aslanbekovna

AnDU

6

Muzaffarov Samandar Izbasarovich

JDPI

7

O‘tashev Xasan Nematullayevich

O‘zDJTI

8

Xurramov Isroil Abdurashidovich

O‘zPFITI

9

Pirnazarov Gulomjon Nurboboyevich

RMMM

10

Ruzmetova Muxabbat Shakirovna

O‘zPFITI

11

Zemlina Yuliya Vyacheslavovna

O‘zPFITI

12

Mirxalikov Bobir Zikrillayevich

ChDPI

13

Teshaboyeva Zamira Sobirovna

ChDPI

14

Taylakov Ulug‘bek Norbekovich

O‘zPFITI

15

Norqo‘zieva Manzura Abduraxmanovna

JDPI

16

Abirova Umida Nazarovna

RMMM

17

Tangirov Nizom Abdraxmonovich

TDPU

18

Karimova Shoira Tursunovna

TDPU

19

Karakulov Nurbol Maidanovich

TDPU

20

Xusnetdnov Ulugbek Imametdinovich

TDPU

21

Djamiev Bekzod Akramovich

TDPU

22

Otaboev Abdukodir Karimovich

TDPU

23

Sanakulov Abror Nazarovich

TDPU

24

Ruzimatova  Gulbaxor Adiljanovna

TDPU

25

Saidova Moxinur Jonpulatovna

TDPU

26

Sheranova Maryam Bazarbaevna

TDPU

27

Sariev Sharofjon Urazboyevich

TDPU

28

Salimova Dilmira Farxodovna

TDPU

29

Najmiddinova Gulnoza Odilovna

TDPU

30

Abdullaeva Dilbar Ubaydullaevna

TDPU

31

Maxkamova Umida Abdusattarovna

TDPU

32

Shukurov Rustam Juraqulovich

TDPU

33

Butayeva Umida Alibaevna

TDPU

34

Xikmatov Nodir Nazimdjanovich

TDPU

36

Djurayeva Dilnoza Shakirjonovna

TDPU

37

Sirojiddinova Iroda

TDPU

38

Tashtemirova Gulnoza Tashpulatovna

TDPU

39

Primov Sherzod

TDPU

40

Raximova Feruza Najimiddinovna

TDPU

41

Sodiqov Xamid

TDPU

42

Tursunov Farrux G‘ulomovich

TDPU

43

Xayitova Feruza Buxarovna

TDPU

44

Pantin Roman Vladimirovich

TDPU

45

Turgunbaev Sirojiddin

TDPU